Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság elég csak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elég csak átlagos nőnek születned, átlagos arrcal, testtel, pl 24 évesen egyetem után kimész külföldre, ahol összejössz egy átlag angol, német, osztrák, belga, holland, svájci, stb pasival és utazgattok életetek végégig?

Figyelt kérdés
35 évesen vagyok, és néha-néha szörfözik a facebookon, hogy mi van a 10-12 évvel ezelőtti ismerős nőkkel. Majd mindegyik egyetemi ismerős nő (pasi nem, érdekes ez) hozzáment egy külföldi pasihoz (vagy 60 ilyet tudok küldeni képekkel bárkinek) és vagy van gyerek és család, vagy 2-3 havonta más-más egzotikus országról tesznek ki képet (Dominika, Thaiföld), ahová utaztak. Durva, hogy ennyire lejt a pálya a nőknek.
2022. máj. 6. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
34%
#17: A kulcsszó: "baráti" találkozót. Randinál próbáld meg ugyanezt. Én attól olcsójános voltam, hogy gyrosra vagy pizzára hívtam meg, nem vittem étterembe vagy minimum egy színvonalas helyre kávézni. És nem instamodell, mielőtt még jönne a támadás.
2022. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!