Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság elég csak átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elég csak átlagos nőnek születned, átlagos arrcal, testtel, pl 24 évesen egyetem után kimész külföldre, ahol összejössz egy átlag angol, német, osztrák, belga, holland, svájci, stb pasival és utazgattok életetek végégig?

Figyelt kérdés
35 évesen vagyok, és néha-néha szörfözik a facebookon, hogy mi van a 10-12 évvel ezelőtti ismerős nőkkel. Majd mindegyik egyetemi ismerős nő (pasi nem, érdekes ez) hozzáment egy külföldi pasihoz (vagy 60 ilyet tudok küldeni képekkel bárkinek) és vagy van gyerek és család, vagy 2-3 havonta más-más egzotikus országról tesznek ki képet (Dominika, Thaiföld), ahová utaztak. Durva, hogy ennyire lejt a pálya a nőknek.
2022. máj. 6. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

"egyetem után azzal telt, hogy 12 millió önerőt összerakjak egy kis lakásra és vehettem múlt hónapban. Ebben nem fértek bele a nők átlag fizetéssel, sem a thaiföldi utazások."


Pacsi, ismerős helyzet.


És az a szép, mikor 35 évesen, miután amúgy is a huszonéves nők nagy része lekoptat, mert már ránézésre túl öreg vagy hozzá, vagy csak miután megmondod a korodat (ez a kedvencem, mert ránézésre nem állapítja meg, ha fiatalabb lennél, akkor jó lennél, mert elvileg flörtöl veled, tetszel neki, csak ne legyél már ciki a korosztálya előtt) és aztán végül akad néha olyan, akivel jól elvagy, nem zavarja a korod, kifejezi, hogy különösen kedveli az idősebb, tapasztaltabb pasikat, aztán kiderül, hogy ő a tapasztaltabb, mert már beutazta a fél világot, az összes budapesti szórakozóhelyet ismeri, azokat is nosztalgikusan, amik már megszűntek, te meg sosem voltál, olyan kajákat evett, aminek a nevét sem hallottad még, aztán süllyedsz el szépen lassan...


Végül az egyetlen bástyád, az egzisztenciád, amiért tanultál, megdolgoztál még áll, egészen addig, amíg a kis médiaszakos vagy bölcsészlány nem vázolja fel a baráti körét, családi helyzetét, stb. Hogy úgy igazából a nettó vagyona már most több, mint ami neked lesz pusztán mert anyu harmadik férje által van neki az az A3-as meg a belvárosi garzonban is ő segített és neki az ismerőse fog segíteni xy neves céghez bejutni, te meg itt süllyedsz el végleg és reménykedsz, hogy nem kérdezi meg a fizetésedet, amivel nem akartál felvágni, de egy csendes büszkeség volt benned, ami mostanra teljesen szertefoszlott. Nesze neked reálszak...

2022. máj. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem külföldön jobban lehet válogatni nőként. Egyrészt, mert a vendégmunkások, akik kimennek valóban javarészt férfiak másrészt, mert az ottaniak szemében mindig érdekes kicsit egy idegen (ahogy MO.-n is egzotikus egy gyönyörű japán nő mondjuk). Helytől is függ, mennyire szépek a helyiek. Ha te kicsivel ütöd őket külsőben, már meg fog nap találni a helybeliek. Eleve a sok egyedülálló vendégmunkások, akiket esetleg elutasítanak a nők, kopogtatni fog, ha még valaki után többen érdeklődnék, az hozzá magával a nagyobb figyelmet, idővel pedig a még jobb parti is horogra akad. Nőként azt mondanám, nem csak az átlag nőnek ilyen könnyű kint, kb. csak az van egyedül, aki nem is akar senkit.
2022. máj. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Ja, mert a boldogság csakis a pénzről meg a diplomarol szól?
2022. máj. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#8: "Ez alapján a jól kereső külföldi férfiaknak lejt a pálya, nem a nőknek."


Miért is? Nekik is inflálódik az életük. Régen olcsóbb volt az importfeleség (még filmek is készültek róla meg dokumentumfilmek), most meg köztük is komoly versenyhelyzet alakult ki. Ráadásul hiába a lány tanulja meg az ő nyelvüket, sosem lesz olyan, mint egy anyanyelvű, otthoni nővel, akihez még mélyebben zsebbe kéne nyúlni vagy már nem is érdekli őket a pénz sem, mert ők is jómódúak és inkább az ribis életformát élik vagy parancsolgatóak és irányítóak, ezért nem alkalmasak párnak.


Ki nyer többet az üzleten? Aki kényszerből, ha nőt akar, akkor van lehetősége Kelet-Európából szerezni olyat, akit ha nem is élete végéig, de pár évig el tud kápráztatni az olcsó WizzAir utazásokkal meg azzal, hogy itthoni, itthon drágának, ottani pénzhez mérten olcsónak számító dolgokat megkap, mint éttermek, fodrász, körmös, stb. (kint minden szolgáltatás sokkal drágább).


Vagy az a nő, aki mindezeket megkapja csak azért, mert nőnek született és ügyelt rá, hogy ne hízzon el, meg a minimális ápoltságra adott, pl. ha bajsza van azt gyantázza?


#10: "Én meg azt hallottam, hogy a nyugati nők duskalhatnak a férfiakban. Egy átlagos nemet "Heidi" külsőre akar sokkal jobbat és okosabb férfit is megkaphat aki keletebbrol jött. Mondjuk magyar, szlovák, lengyel, roman stb."


Lemaradtál pár évtizedet. Az NDK idején volt divat a csóróbb német nőknél a kelet-európai férj. Részben a világháborúk miatti nőtöbblet miatt, meg mert internet nem volt (se lájkbajnokség meg SIMP-ek) és az volt a köztudatban, hogy a német nők nagyon csúnyák.


Ugyanígy itthon is még 20 éve egész korrekt, házias, dolgos cigány feleséget lehetett szerezni, örült a lány, hogy nem vagy rasszista, a családod sem az, elfogadjátok őt. Volt számára egy kitörési lehetőség. Ma már ezek is elfogytak, abból is csak a ribisek próbálnak meg tisztességes dolgozó férfiembereket fogni maguknak, akiken tudnak családostól élősködni.


A mai nyugat-európai nők között a kreol meg fekete egzotikumok, amik még labdába tudnak rúgni. Őket használják szórakozásra, szexre, élvezetre, majd akár találnak, akár nem jómódú vagy kellően papucs férj-jelöltet, ők jól elvannak, önállóan, anyagilag függetlenül, élvezik a feminizmus áldásos hatásait, hogy senki nem ítéli el őket, ha 20 évesen 20, 25 évesen 100, 30 évesen meg 300 "kilométer" van bennük.


"Sajnos nem a 8 általános végzett, biciklis Karcsi, hanem.olyan fiatal pasik akik itthon is nagyon kellenének a nőknek."


Ja, hát igen. Ahmed meg Mustafa lehet tanulatlan bunkó, aki az angolt vagy németet is töri, megfürdetik, kap enni, inni, zsebpénzt is és dugnak.


Te meg már eleve hátránnyal indulsz kelet-európaiként, ezt le kell küzdened, udvarolnod kell neki, be kell bizonyítanod, hogy te más vagy, mint akik Orbán Viktorra szavaznak, te már vagy mint a sztereotípiák a magyarokról, aztán ha szerencséd van és szimpatikus vagy neki, akkor csak magyar anyanyelvvel és állampolgársággal születve elengedő annyit (nem többet) teljesítened, mint Hans, aki ottani születésű és anyanyelvű. Tényleg nagy siker...

2022. máj. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

"ahogy MO.-n is egzotikus egy gyönyörű japán nő mondjuk"


És egy kelet-európai, ha nem kreol, akkor mitől egzotikus? Ugyanolyan, csak csóróbb, illiberálisabb és rosszabbul beszéli a nyelvet.

2022. máj. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

#13: Nem. A boldogság arról szól, hogy megélsz olyan élményeket, amik pénzbe kerülnek így vagy úgy. Ha ingyen vannak, akkor is IDŐBE, ami szintén pénz, hiszen nem fér bele a 12 órás váltóműszakos, lelkedet kidolgozós munkarendbe, ha pedig éhbéren vagy, akkor a fizetetlen szabadnapot nem engedheted meg magadnak, mert eldöntheted, hogy hónap végén +20 ezerrel többet kapsz vagy vásárolsz 20 ezerért egy szabadnapot, amikor kivételesen ingyen vagy nagyon olcsón tudsz szórakozni.


A diploma meg azért fontos, hogy lehetőleg olyan munkát végezz, ami ha alulfizetett, akkor szereted csinálni annyira, hogy évek múlva sem égsz ki és esetleg a munkakörülmények is olyanok, hogy 50-60 éves korodra sem rokkansz le.


Vagy ha kiégsz, akkor tudod, miért hajtod meg 10-15-20 évig, hogy utána hátradőlhess és már csak mint cégtulajdonos koordináld a munkafolyamatokat.


Ne áltassuk már magunkat, hogy nem számít, igenis számít nagyon a pénz. Az hazudik, aki mást mond.

2022. máj. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Olvasva a válaszokat kezdem magam ufonak erezni. Tegnap délután osszehoztam egy baráti találkozót két barátnőmmel, parkban, padnal szemben szökőkút. Szuper volt. Megismeteljuk máskor is. 1 ft-ba nem kerult és én jól bírtam érezni magam...
2022. máj. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

"Majd mindegyik egyetemi ismerős nő (pasi nem, érdekes ez) hozzáment egy külföldi pasihoz"


Mi ebben az érdekes? És sem ismerek egyetlen pasit sem, aki külföldi pasihoz ment hozzá. A nők sokkal gyakrabban mennek hozzá férfiakhoz, mint a férfiak.

2022. máj. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt leszolja a bolcseszeket, remelem neki legalább két vagy három diplomája van, nem vesz igénybe semmilyen fordító szoftvert, a gyereke nem jár tanarhoz, ugyanis ezeket mind a bölcsész kar termeli ki.

Engem nőként baromira nem érdekel semmilyen etnikum, a bőrszín pláne nem. Nem szeretem a nagy méretű peniszt sem, mert nem tudnak bánni vele és mert kényelmetlen és sokszor fájdalmas is.

És miért is baj, ha egy no élete 20-35 között nem a gyerekszulesrol és a folyamatos lemondásról szól?


Én is egyetemista vagyok, 23 éves. Eddig sem idom sem pénzem nem volt utazni, nyilván huszonévesen és harminc évesen lesz rá lehetőségem.

2022. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%

Én is azok táborát erősitem, akik külföldről választottak maguknak ferjet! (Osztrák) Teljesen más mentalitás! Nincs benne ez a negativság, ami a magyar férfiakban ott van! És miért baj, ha szeretem az egzotikus országokat!???? Imádok utazni, menni! Van egy vitorlás hajója az Adrián. Szinte az egész nayarat ott töltjük. (Én is Osztrák cégnek dolgozom, csak folyamatos HO-ban!) Nyilván a főnök nem tudja, hogy a munkát nem "otthon"-ról látom el. Bár szerintem egy szót nem szólna, amig a melo megvan!

- 29 éves vagyok! Szerernénk lassan gyereket, de én ezt nem úgy képzelem el, hogy 2 év után rohanhatok vissza dolgozni, mert anyagilag muszáj, és nem is egy 2.5 szobás panelban képzelem el! Ezt nagyon kevés magyar férfi tudja biztositani, ezért jobb nyugat fele válogatni! Azt gondolom, hogy vannak nők, akiknek jó az átlag élet is, csak nem a felső polcról kell válogatni!

2022. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!