Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Háromgyerekes anyaként felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromgyerekes anyaként felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,van 3 gyermekem, akik 7, 5 és 3 évesek. Tavaly szakítottunk az apjukkal. Jó viszonyban maradtunk, neki már van új párja. Abban egyeztünk meg,hogy 1 hetet nála, egyet nálam vannak a gyerekek, de pl. szülinapokon,ovis ballagáson közösen ott vagyunk. A gyerekek miatt általában naponta beszélünk. Van munkám, dolgozom, nem eltartót keresek sem magamnak, sem a gyerekeknek. Mégis azt tapasztalom, hogy felszívódnak,visszalépnek a találkozótól a férfiak, ha megtudják,hogy van 3 gyerekem. Ha csak a randin mondom el, akkor biztosan nem lesz következő alkalom. Mit csinálok rosszul?

2022. máj. 21. 13:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de szerintem érthető, hogy egy fiatal, 30 körüli pasi nem akarja más 3 gyerekét a nyakába, plusz az exed. Nem csinálsz konkrétan semmit rosszul, egyszerűen ez az igazság. Valószínűleg olyannal vannak jobb esélyeid, akinek szintén vannak gyerekei.
2022. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem 30 körüli pasikkal ismerkedem, inkább 35-40 közöttiekkel, legtöbbüknek nincs gyereke. Nem kell a nyakába vennie senkit, nem mutatnám be őket rögtön, tudom úgy időzíteni a találkozókat,hogy ne legyenek velem a gyerekek.
2022. máj. 21. 13:14
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nem csinálsz semmit rosszul. A probléma az hogy egy amúgy agglegény típusú ha megismerkedne veled az nem fogja más 3 gyerekével járó bajlódást elfogadni. Még ha ugye tényleg nem pénzbeli segítséget várnál tőle. Akkor se fog senki más gyerekére költeni.


Keress olyan szinten elvált , de kisgyerekkel rendelkező férfit. Úgy te is elfogadod az ő gyerekeit - ő is a tieidet és úgy talán sikerülhet.

2022. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, hogy hol szoktál ismerkedni, de célszerű már a bemutatkozás résznél közölni ezt a jelentéktelennek tűnő információt. Csak azért, hogy mindenki tiszta lappal induljon, és ne legyen meglepetés... :,D
2022. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy nem rögtön, de hosszútávon mindenképp az új partner életének a részévé is válnak a gyerekek. Sokan ezt szimplán nem akarják, mert vagy nem akarnak gyereket, vagy majd csak sajátot, nem másét, ráadásul hármat.
2022. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt a gond. Akinek 35-40 körül nincs gyereke, annak valószínűleg nem véletlenül nincs. És ezt egyszerűen nem tudod úgy intézni, hogy elkerüljék egymást. Oké, hogy nem a harmadik randin találkoznak először, de neked akkor is az anyaság lesz az első, és lesz egy másik életed, egy másik férfi, aki mindig ott lesz. Ezt nem fogja egy független férfi bevállalni, nincs rá szüksége. Fenntartom, hogy hasonló helyzetben lévő férfi lenne az ideális, akinek szintén van gyereke.
2022. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A három gyerek miatt érthető okokból elég szoros kapcsolatban kell hogy maradj az exeddel. Ezt sem szeretné sok férfi napi szinten megélni.

Plusz az amit az #1 is írt. Sokan nem akarják más gyerekét nevelni, mert van olyan kapcsolat ahol megmondják nekik hogy nem szólhatnak rá a gyerekre (mert nem ő az igazi apja). Az sem lenne életszerű ha közös programokat csinálnátok és nem költene a gyerekeidre legalább egy belépő erejéig. Sok férfi ki is jelenti, hogy ő saját gyereket szeretne, és csak a sajátjára költene, nem a máséra.

Összegezve, nincs könnyű helyzeted. Talán az a férfi értene meg igazán aki szintén elvált apuka, és tudja hogy mit érzel a társkereséssel kapcsolatban.

2022. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Egyetlen elvált, kisgyerekes apukával találkoztam. 4 randit mondott le a gyereke miatt, majd ötödjére jött össze a találkozó, ahol kifejtette,hogy barátság extrákkal kapcsolatot keres, neki újabb tartós kapcsolat nem pálya. Persze chaten nem ezt írta korábban.
2022. máj. 21. 13:55
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem mentem hozzá, élettársak voltunk. Tinderen szoktam ismerkedni, ott tapasztaltam a leírtakat.
2022. máj. 21. 14:09
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Tök logikus pedig. Ha egy 35-40éves férfinak nincs gyereke, az általában azért van, mert nem akar. Ha sajátot nem akar, akkor gondolod, másét igen? Ráadásul hármat? Ha pedig véletlenül akar, akkor sajátot. Lehet, hogy akkor mellette elfogadná a tiédet is, de az mégse saját, te meg már valószínűleg nem szülnél(legalábbis úgy gondolhatja). Hiába nem mutatod be őket az elején, hosszú távon ott lennének. Aki komoly kapcsolatot akar, az előre gondolkodik. Minek találkozna veled így? Akkor fog, ha egy éjszakát akar. Elvált/özvegy kisgyerekes apukáknál lehet esélyed, vagy olyannál, aki akart gyereket, de nem lehet neki. Mivel utóbbi egy kisebb csoport, nyilván kevesebb esélyed van, mint a gyerekteleneknek, de nem nulla.
2022. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!