Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Háromgyerekes anyaként felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromgyerekes anyaként felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,van 3 gyermekem, akik 7, 5 és 3 évesek. Tavaly szakítottunk az apjukkal. Jó viszonyban maradtunk, neki már van új párja. Abban egyeztünk meg,hogy 1 hetet nála, egyet nálam vannak a gyerekek, de pl. szülinapokon,ovis ballagáson közösen ott vagyunk. A gyerekek miatt általában naponta beszélünk. Van munkám, dolgozom, nem eltartót keresek sem magamnak, sem a gyerekeknek. Mégis azt tapasztalom, hogy felszívódnak,visszalépnek a találkozótól a férfiak, ha megtudják,hogy van 3 gyerekem. Ha csak a randin mondom el, akkor biztosan nem lesz következő alkalom. Mit csinálok rosszul?

2022. máj. 21. 13:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
23%

#10


Nem kell félretenned a stílusom, mi több még kifejezetten finom is voltam. Aki ilyen hülye az viselje büszkén a következményeit. Jó hír, hogy mikor a legkisebb 14-15 éves lesz is még csak 40 leszel. Arra figyelj, hogy ne legyél ronda 40 éves korodra. Akkor majd térj vissza az ismerkedés témához... Addig max. valami ronda nyomorék venne a nyakába egy 3 gyerekes nőt...

2022. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem csinálsz semmit rosszul az írásod alapján. Talán ne "görcsölj rá" a kapcsolat-ra, csak barátkoznod kéne, kicsi program, kicsi szex, aztán majd alakul. Érezd jól magad!
2022. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%

12 nagyon alpári egy suttyó vagy...szánalmas.

Gondolom utánnad döglik mindenki.

Ilyen stílusú pasit le se köpnék, mint Te.

N 30

2022. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
#12 Tervezett gyerekek voltak, összesen 9 évet voltunk együtt, egyik sem besikerült. Fiatalon szerettünk volna szülők lenni mindketten. Mindig is gondot fordítottam a megjelenésemre, 40 éves koromra sem lesz másképp. Látom elkerülte a figyelmedet, hogy nincsenek mindig nálam a gyerekek, valamint nem várok anyagi segítséget a jövőbeli páromtól.
2022. máj. 21. 14:19
 15/41 anonim ***** válasza:
98%

Nem csinálsz semmit rosszul, szimplán csak akinek van gyereke kevesebb előnnyel indul a társkeresés világában. Nekem nőként pasinál még az 1 gyerek is kizáró ok lenne, nem hogy a 3.

Próbálj meg olyan férfiakkal ismerkedni, akiknek már van gyereke.

2022. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
23%

#15


Rendben. Így már értem. Akkor te vagy a világ legkelendőbb tündi bündi nője. Férfiak téged fognak választani nem azt, akinek egy gyereke sincs. Most jobb :D? Komolyra fordítva a szót, neked már akkora kompromisszumot kell kötni ilyen csomaggal, hogy arra biztos vagyok benne, hogy te nem leszel hajlandó (pl. valami extrém rondával, akivel más nő nem áll le...). Legközelebb használd a nők világraszóló emberismerő képességét és ne olyannak szülj, aki elhagy 3 gyerekkel. Ja, bocs, az a hajó már elment.

2022. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nincsenek mindig nálad, ugyanúgy a gyerekeid. Ezt úgy mondogatod, mintha olyan sokat számítana. Nem számít semmit. Aki hosszútávon tervezne veled, azt ugyanúgy elijeszti. Alkalmi szexet mondjuk nyilván könnyebb így a szabad héten összehozni. De komoly kapcsolat szempontjából kb mindegy, hogy hetente vagy kéthetente kellene elviselni a gyerekeidet a pasinak.

A te korodban egy csomó szingli nőnek nincs gyereke, nyilván őket akarják a gyerektelen férfiak. Nem lehetetlen három gyerekkel a társkeresés, de baromi nehezített pálya. Nem csinálsz semmit rosszul, egyszerűen ez a helyzet. Nagyon kevesen fogadnak el három gyereket. Kéthetente is.

2022. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Szándékosan kiforgatod a szavaimat. Tisztában vagyok azzal, hogy nehezebb a helyzetem,mintha gyermektelen lennék. Ezen nem tudok változtatni, nem is szeretnék, nagyon szeretem őket. Gondolom a világraszóló emberismerő képességeiddel állapítottad meg azt is,hogy ő hagyott el, ami nem igaz, én szakítottam vele, elég nyomós okom volt rá.
2022. máj. 21. 14:33
 19/41 anonim ***** válasza:
22%
#16 Mi fáj lelkem? Ennyire rossz a párkaocsolati életed?
2022. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
12%

50 feletti pasiknal lehet, hogy van eselyed.....



37F incel

2022. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!