Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Háromgyerekes anyaként felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromgyerekes anyaként felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,van 3 gyermekem, akik 7, 5 és 3 évesek. Tavaly szakítottunk az apjukkal. Jó viszonyban maradtunk, neki már van új párja. Abban egyeztünk meg,hogy 1 hetet nála, egyet nálam vannak a gyerekek, de pl. szülinapokon,ovis ballagáson közösen ott vagyunk. A gyerekek miatt általában naponta beszélünk. Van munkám, dolgozom, nem eltartót keresek sem magamnak, sem a gyerekeknek. Mégis azt tapasztalom, hogy felszívódnak,visszalépnek a találkozótól a férfiak, ha megtudják,hogy van 3 gyerekem. Ha csak a randin mondom el, akkor biztosan nem lesz következő alkalom. Mit csinálok rosszul?

2022. máj. 21. 13:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Majd kialakul, mikor nem is gondolnád! ;)
2022. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

#29 Értem. Amire vágysz az egy természetes emberi igény. Nyilván te sem úgy tervezted az életed hogy majd elvált háromgyerekes anya leszel. Van hogy az élet nem úgy alakul ahogy azt tervezzük. Nyilván innentől nehezített pályán kell helyt állnod.

Vannak olyan férfiak is akiknek nem lehet gyerekük valamilyen oknál fogva de szeretnének családot. Lehet hogy találkozol majd egy ilyennel és boldogan éltek majd együtt, ki tudja. Az élet nagy rendező.

2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy 42 éves nő ismerősöm, akinek 3 fia van.Szintén elvált a férjétől.A nő neveli őket egyedül.Ugyanebben a cipőben jár mint te.Önmagában nem a külső tulajdonságok miatt nem talál párt.Átlagos külsővel rendelkezik a nő,de igényes önmagára.Hiába mondja el hogy nem apát keres a gyerekeknek,hanem társat magának.Már feladta hogy párt találjon, mert mindenki menekül a 3 gyerek miatt. Vagy csak dugópajtásnak akarja.Még csak megpróbálni sem akarja vele senki sem.Úgyhogy nem csodálom hogy elkeseredett.

Én 37 éves férfi vagyok,gyermektelen.Én azért nem állnék le többgyerekessel, de még eggyel sem, mert sajátot szeretnék.

Egy gyerekes nőnél állandóan képbe lesz az ex, és ritka mikor megmarad a jó viszony.Sok bonyodalomhoz vezethet.Na meg ugye nehéz kezelni a gyerekeket is.Egy férfi legyen a család feje,de egy ilyen családba idegenként kerül be,és nehéz megfelelően viselkedni.Tekintélyt szerezni más gyerekei előtt,de közbe meg nem utasítgatni és parancsolgatni.Egyszóval nagyon macerás, és problémás...kell idő míg kialakul egy jól működő családi kapcsolat, ahol kölcsönösen elfogadják egymást a felek...gyerekek és felnőttek.És az sem mindegy mennyi idősek a gyerekek.

Úgyhogy valahol érthető hogy egy társkereső férfi nem akar bonyodalmakat...inkább megy tovább és olyannal ismerkedik akinek nincsenek gyerekei.

Ez fordítva is így működik...a húspiac elvén.Felmész egy ismerkedős oldalra,és válogatsz a pasik közt hogy ezt nem, ezt se , azt se,ez nem rossz, az se...te ilyen szemszögből nézve 3 gyerekes nőként olyan vagy a társkereső húspiacon, mint egy egyedülálló ronda férfi.A rangsor alján szerepel,ahol csak nagyon ritkán esik rá a választás.Lehet ez így túl nyers, de ez az igazság.

2022. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, dugni továbbra is akarnak téged, de tartósan senki se akar leállni egy 3 gyerekes nővel... Ezzel kb. lelőtted magad a párkapcsolati piac legaljára.
2022. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
24%
Igen, felejtsd el.
2022. máj. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nemcsak az lehet a gond, hogy csak azok találnak meg, akik soha nem akartak gyereket, hanem azok is, akiket már kivetett magából a társadalom és a nők is - ilyen/olyan defektusok miatt.
2022. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
83%

Anyum 30 éves kora óta 4 gyerekes anya.

33 éves korában lett szingli, mint 4 gyerekes egyedülálló.


Ő nem felejtette el az ismerkedést. Sőt..., sorra halmozza a 6-8 éves kapcsolatokat, amik egyre jobban jobbak, mint az előtte lévőek. Jelenleg kb 2 éve van valakije, aki megint egy óriási ugrás az előzőhöz képest.


Pl ha 30 éves a 100%, akkor utána egy 110%, utána 130, utána 220, mostani meg 2000% szóval... ha ezzel is külön mennek egyszer, ami az eddigiekkel ellentétben nem azért lesz, mert nem jó együtt, akkor a következő pasija valamk jézus szintű szuperhuman lesz. 😃😃


Ne felejts el semmit, csak a bánatot. :)))

2022. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
27%

Olyan férfit keress, akinek a szemáben a helyzeted előny. Mondjuk, aki nem akar összeköltözni 100%-ban, mert szeret magában is lenni, mivel kell neki az egyedüllét is. Pld én ilyen vagyok. Nekem az tökéletes lenne, hogyha 1 hétig látnám a barátnőmet majd 1 hét szünet. Szóval nálam ez abszolút + pont lenne, hogy 1 hétig mindig a gyerekeiddel vagy.


De ha egy 2. apukát keresel... hát igen, azért ott mindig lesz valami gikszer a másik oldalon is jó eséllyel, csak úgy egy egészésges elmeállapotú férfi nem ugrik fejest ilyesmibe.

2022. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

#38

"Férfi szempontból" érthető amit írtál, de ebből egy nő számára az jön le, hogy te csak a "jót akarod kivenni a nőből", ami egy kicsit is macerás azt tolod le magadról. Tehát azon a héten amikor nincsenek gyerekek akkor elszexelgetnél programokat szerveznétek, sütés, főzés, minden szuper, amikor meg már vannak gyerekek akkor nem kell a nő, oldja meg az életét egyedül, és lehetőség szerint ne is beszéljen a gyerekekkel kapcsolatos hétköznapi problémákról. Ez kb olyan lenne, mint egy szexkapcsolat.

Férfi szemszögből értem én, hogy te csak a jót szeretnéd kapni, de az életben nem minden szép és jó.

Akkor már sokkal tisztességesebb ha egy egyedülálló férfi már előre megmondja, hogy ő nem kezd olyan nővel akinek gyereke van. De az meg baromság, hogy csak azon a héten kell egy nő, ha éppen nincsenek vele a gyerekei. Amúgy nekem sincs gyerekem, nem azért írtam, amit írtam.

2022. máj. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
27%

#39


Na várjunk, akkor most mégis csak egy olyan társ kell, aki valamelyest leveszi a korábbi kapcsolatból megmaradt terheket a kérdező válláról? Ez olyan, mintha előző párommal csináltunk volna egy 30 millás adósságot, aminek fizethetem a törlesztőit még 15 éven át és aztán elvárnám, hogy az új párom ebbe is besegítsen a fizetése x %-val.


Ha így állunk, akkor ez esetben mégse csupán az érzelmi/szellemi/szexuális része kell az új palinak. Akkor meg tessék konkrétan fogalmazni a társkeresőn a köntörfalazás helyett.


Keresem az új apuka jelöltet, aki szót ért a gyerekeimmel, rendelkezik biztos egzisztenciával, támogató társként tud ott lenni mellettem a mindennapi nehézségekben. Plusz: ha ezen felül humoros, szenvedélyes és jóképű vagy. Kalandorok kíméljenek.

2022. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!