Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Háromgyerekes anyaként felejts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromgyerekes anyaként felejtsem el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok,van 3 gyermekem, akik 7, 5 és 3 évesek. Tavaly szakítottunk az apjukkal. Jó viszonyban maradtunk, neki már van új párja. Abban egyeztünk meg,hogy 1 hetet nála, egyet nálam vannak a gyerekek, de pl. szülinapokon,ovis ballagáson közösen ott vagyunk. A gyerekek miatt általában naponta beszélünk. Van munkám, dolgozom, nem eltartót keresek sem magamnak, sem a gyerekeknek. Mégis azt tapasztalom, hogy felszívódnak,visszalépnek a találkozótól a férfiak, ha megtudják,hogy van 3 gyerekem. Ha csak a randin mondom el, akkor biztosan nem lesz következő alkalom. Mit csinálok rosszul?

2022. máj. 21. 13:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
24%

#19:

Inkább az fáj neki, hogy sose volt...

2022. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mondjuk ki őszintén, ez így k**úrvanagy szívás és nagyon nehéz lesz találnod valakit, pláne olyat aki esetleg össze akarna költözni veled.


3 gyerek + apuci mindig útban lesz és kellemetlen és sok.


1 gyerek még okés az általában még sokaknál elmegy, de 3 az kicsapja a biztosítékot. Én 38 éves leszek, és talán 1 gyereket még bevállalnék ha igazán szeretném azt a nőt, de 3-at soha.


Sajnálom.


Azért ne add fel, még sikerülhet.

2022. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan régen olvastam itt a gyk-n, hogy az egyik elvált csaj leírta hogy a gyereke ovistársának az apukájával jött össze, aki szintén elvált volt. A gyerekek eleve ismerték és kedvelték egymást, ők meg összejöttek. Azóta már felnőttek a gyerekek és ők még mindig együtt vannak.

Szerintem ilyesmi helyeken érdemes ismerkedni, mint pl. ovi, suli, játszótér, játszóház, rendezvények stb. ahol vannak olyanok akik hasonló cipőben járnak mint te. Tényleg ritka az az egyedülálló pasi aki bevállal 3 gyereket, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy passzol e a személyiségetek vagy működik e a kémia.

2022. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Azzal az a gondom, hogy nem tudom sokszor eldönteni, hogy csak kedves akar velem lenni vagy ismerkedni szeretne. Nagyon kellemetlen lenne, ha kiderülne,hogy van felesége/párja, én pedig csak félreértettem a jeleket. Orbitális butaság, amit leírtál, alapvető biológiai ismeretek teljes hiányáról árulkodik.
2022. máj. 21. 14:50
 25/41 anonim ***** válasza:
77%
És miért mentetek szét a pároddal kérdező? Azt mondod hogy te szakítottál,abba nem gondoltál bele hogy milyen nehéz lesz egyedül?
2022. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

#24: A hüvely egy rugalmas szerv. Még tornáztatni is lehet. Ezt hívják intimtornának. Azért mert valaki szült 3 gyereket, nem biztos hogy tág maradt a hüvelye. Sok múlik azon is hogy genetikailag milyen alkat. Nem kell rögtön degradálóan beszélni valakiről akit nem is ismersz. Lehet hogy te lepődnél meg a legjobban hogy milyen szűk a hüvelye. De ha ilyeneket írsz róla, akkor csak egy negatív bizonyítványt alakítasz ki magadról.

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

2022. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

#25:

Látod, rá görcsölsz. Miért ne beszélgethetnél, barátkozhatnál egy kedves apukával, úgy lehet megismerni embereket. Lehet Ő általa ismersz meg valakit, ha Ő foglalt is. Például a felesége tesóját...

2022. máj. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
96%

24

Biológiából is egy nulla vagy 😂

2022. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
#26 Kiderült, hogy olyan dolgot tett, amit sosem fogok tudni megbocsátani, képtelen lettem volna rá úgy nézni a továbbiakban, mint egy társra. Ha nagyon hosszú ideig egyedül maradok, ezt a döntésem akkor sem fogom bánni. Nem nehéz egyedül, mindent meg tudok csinálni, érzelmileg vágyom már arra, hogy szeressenek, szerethessek valakit.
2022. máj. 21. 15:23
 30/41 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy nem szoktam gyerekes apukákkal beszélgetni az ovinál,sulinál, a játszótéren, de jellemzően ez megmarad beszélgetés szintjén.
2022. máj. 21. 15:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!