Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli férfiakat vagy nőket szivatják többet családi rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Én csak a férfi oldalt ismerem és még viszonylag fiatal vagyok, de sokszor felmerül ez a kérdés általában olyan rokonok részéről, akik nem is ismernek mélyebben, de valamiért mindig szükségét érzik, hogy tanácsokat adjanak a témával kapcsolatban. Azt figyeltem meg, hogy a legtöbb embernek van a fejében egy ilyen általános forgatókönyv az életről, gyerekkorban azt kérdezik hova mész gimnáziumba, utána hova egyetemre, hol dolgozol, nősülsz-e meg, lesz már baba, mikor jön a második gyerek, mikor mész nyugdíjba és akkor ugyanez a következő generációval is.

Amúgy szerintem nem rosszindulatból teszik, de azt hiszik olyan könnyű ez és úgy műkődik, hogy kitalálom, hogy legyen bartánőm és akkor máról holnapra meg is lesz vagy egy fél éven belül meg kell legyen, mint egy vizsga, hogy addig nem tudsz tovább haladni, amíg nem teszed le. Az élet több síkon is halad előre és nem biztos, hogy mindig minden terület egyszerre olyan jó állapotban kell legyen. Ezt mondják, hogy "na most már ha van jó munkahelyed, akkor itt az idő, hogy hazahozz egy ügyes kislányt és legyen családod ", vagy hogy "nem kell félni tőlük, mert nem adják olyan nehezen magukat." :) Mondjuk aktív életet élek, szóval vannak körülöttem lányok is csak még nem alakult ki egyikkel sem semmi komoly. Nem tudom őket milyen kérdésekkel bombázzák, a rokonkságomban a lányok többségének egész hamar lett párja.



2022. máj. 23. 09:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem szoktak ezzel csesztetni. Mivel van egy remek ellenpélda a családban ütőkártyának. :D
2022. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egyedül voltam engem se szivattak, ugyanakkor a közvetlen kornyezetem ismer, és tudják kiállok magamért. Hogyha valaki szivatna, visszaszólnék avagy kerülném így többet nem lenne rá lehetősége.
2022. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, szerintem családtól függ, de furcsa, hogy szerinted ez a kérdés fontos.
2022. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Szingli férfi vagyok még egyszer se szívattak
2022. máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem szivattak kicsit, amíg nem volt párom. Most, hogy van, meg folyton róla kérdezgetnek. Ja amúgy 20 éves vagyok, szóval nem is arról van szó, hogy bármivel el lennék késve.
2022. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 VincentLaw ***** válasza:
67%
Én amit ilyen összejöveteleken utálni szoktam, amikor ilyen barátnő kérdezgetések jönnek, hogy "mikor lesz", vagy hogy "van e kilátásba valaki", ilyenkor el szoktam mesélni, hogy hogy szoktam járni általában a lányokkal, és elmesélem az aktuális friss sztorijaimat. Általában az a reakció, hogy biztos nem úgy volt, és valahogy mindig az a vége, hogy bennem keresik a hibát a miértekre. Aztán ha mutatok bizonyítékot az esetekről (chat beszélgetések), akkor kezdenek csak elgondolkodni, hogy tényleg nem csak feltupíroztam a történeteket. Jah azt kihagytam, hogy az ilyen rokoni találkozásokkor a nők szoktak ilyenekről kérdezgetni, és utána próbálnak meg engem hibáztatni, hogy biztos miattam nem jön össze semmi.
2022. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen normális dolog

Ugyanakkor a női oldalra én is kíváncsi lennék, még ha az elég ritka is hogy egy nő ezzel elkéssen.

Ezt nem nevezném szivatásnak, inkább kiváncsiskodás, hogy képbe kerüljenek, ismerjenek hogy épp mi a helyzet a másikkal.

Persze sosem értik hogy miért van az ember úgy ahogy, de a legpoénosabb mikor az a rokon kérdezte akinek mindkét fia hasonló helyzetben volt mint én.

Vissza is vágtam hogy kérdezze a fiait hogy miért nem olyan egyszerű a dolog. Egyből kuss lett

2022. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pont beszéltem itt egy csajjal, aki álkapcsolatot akar, hogy a család ne nézze leszbikusnak. :D
2022. máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Szivatásnak nem mondanám, de elég kellenetlen, és nem csak családi rendezvényeken hanem kb bármikor főleg így 30 év környékén, férfiként legalábbis
2022. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Főleg az idősebbek...és mikor állapodok már meg? Mikor lesz gyerek? 32 vagyok. Nem lesz gyerek! Egyszer visszaszoltam anyósnak: Ha kifizeti a gyerek kezdő ktg.ét (1M) + a magánkorházi szülest (1M) + 18 éves koráog a koltseget, (25M) + vesz nekünk házat, (50M), akkor már allunk is neki! Azota pénzéhes k*rva vagyok, aki megfossza őt az unokától, és ha tudja, hogy nem akarok gyereket, nem engedte volna a fianak, hogy elvegyen! 😏😏
2022. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!