Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szingli férfiakat vagy nőket szivatják többet családi rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Én csak a férfi oldalt ismerem és még viszonylag fiatal vagyok, de sokszor felmerül ez a kérdés általában olyan rokonok részéről, akik nem is ismernek mélyebben, de valamiért mindig szükségét érzik, hogy tanácsokat adjanak a témával kapcsolatban. Azt figyeltem meg, hogy a legtöbb embernek van a fejében egy ilyen általános forgatókönyv az életről, gyerekkorban azt kérdezik hova mész gimnáziumba, utána hova egyetemre, hol dolgozol, nősülsz-e meg, lesz már baba, mikor jön a második gyerek, mikor mész nyugdíjba és akkor ugyanez a következő generációval is.

Amúgy szerintem nem rosszindulatból teszik, de azt hiszik olyan könnyű ez és úgy műkődik, hogy kitalálom, hogy legyen bartánőm és akkor máról holnapra meg is lesz vagy egy fél éven belül meg kell legyen, mint egy vizsga, hogy addig nem tudsz tovább haladni, amíg nem teszed le. Az élet több síkon is halad előre és nem biztos, hogy mindig minden terület egyszerre olyan jó állapotban kell legyen. Ezt mondják, hogy "na most már ha van jó munkahelyed, akkor itt az idő, hogy hazahozz egy ügyes kislányt és legyen családod ", vagy hogy "nem kell félni tőlük, mert nem adják olyan nehezen magukat." :) Mondjuk aktív életet élek, szóval vannak körülöttem lányok is csak még nem alakult ki egyikkel sem semmi komoly. Nem tudom őket milyen kérdésekkel bombázzák, a rokonkságomban a lányok többségének egész hamar lett párja.



2022. máj. 23. 09:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem járok családi rendezvényekre és kész. Pont ezek miatt utáltam meg az egészet. 32f
2022. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell csaladdal ismerkedni . Engem sem erdekel.
2022. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Normális körülmények között egyiket sem.
2022. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább az adott családtól függ, hogy ők mennyire kíváncsiskodnak meg mennyire akarnak beleszólni, nem az számít, hogy férfi vagy nő-e az illető. Nálunk szerencsére ez nem szokás, se engem nem piszkáltak ezzel (nő vagyok), se az öcsémet. Párom családja ilyen szempontból más, ő mesélte, hogy amikor szingli volt, azért rendszeresen érdeklődtek, hogy mi a helyzet és miután már össze is kültöztünk, tőlük rendszeresen megkapom a kérdést, hogy mikor lesz esküvő és gyerek. Saját családom nem kérdezget ilyeneket se, úgy vannak vele, hogy ha lesz bármi hír, majd úgyis szólok.
2022. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nőket. Ha nekik nincs 35 ig gyerek, ,,vénasszonyok,, maradnak, pasiknál más társadalmalmilag, ott 40 felett is gyakori, hogy jön a gyerek.
2022. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más témájuk, és úgy gondolják, valamiről csak kell beszélgetni, meg érdekli is őket. Lehet rá válaszolni, amit én is tettem fiatal koromban: Amikor megtalálom az igazit. És otthagytam őket, vagy más témára váltottam. Ezt fiú,lány egyaránt mondhatja.
2022. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már nem csesztetnek ezzel.
2022. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!