Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Orvosolhatnánk az incelproblém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosolhatnánk az incelproblémát egy ingyen repülőjegy + zöld kárty programmal?

Figyelt kérdés

A program lényege a következő:


Ha Európán kívül laksz és nő vagy, kapsz egy ingyen repülőjegyet + letelepedési engedélyt (zöld kártyát) Európában, ha összeházasodsz egy itteni férfival. Ha a házasságnak vége, a zöld kártyát elveszted és visszatoloncolnak a harmadik világba.



2022. máj. 26. 14:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/117 anonim ***** válasza:
13%

#90:


“Ismerős”, persze.😏

2022. máj. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/117 anonim ***** válasza:
77%
Én a millió férfiről kértem linket, azt nem adott.
2022. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/117 anonim ***** válasza:
79%
91# Valójában nem az, csak egy "kvázi"-incel, valamiért felvette ezt az attitűdöt (tök fölöslegesen)
2022. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/117 anonim ***** válasza:
21%

#93:


Hát nem értem én sem. Pedig full dögös, meg megy hozzá délután a barátnője is. Lehet, amiatt ilyen megkeseredett?😏

2022. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/117 anonim ***** válasza:
5%

"Én a millió férfiről kértem linket"


Vicces vagy, és mégis honnan szedjem elő? A trendek alapján mindenki levonhatja a következtetéseket, én is ezt tettem, de ezeknek a férfiaknak csak egy jelentéktelen hányada fog neten, vagy akárhol panaszkodni. Releváns kutatást pedig persze hogy nem fognak erre csinálni, ez az a probléma, amiről nem szabad tudomást venni, és amíg azt a látszatot lehet kelteni, hogy a többség boldog (ami tudjuk, hogy nem igaz), addig a rendszer veszteseit a szőnyeg alá lehet söpörni. Collateral damage, sajnáljuk, ja nem.

2022. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/117 anonim ***** válasza:
67%

“Releváns kutatást pedig persze hogy nem fognak erre csinálni.”


Na vajon miért nem? Pedig az alternatív nyelvtörténeti elméletek és a “Jézus magyar volt” t a n u l m á ny esetében is volt költségvetés. Talán az a konklúzió, hogy ez még azoknál is nagyobb marhaság?

2022. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/117 anonim ***** válasza:
72%

95# "addig a rendszer veszteseit a szőnyeg alá lehet söpörni"


És mi a helyzet a hajléktalanokkal, az árvákkal? Rájuk is gondolsz ilyenkor, mint a rendszer veszteseire, vagy csak a saját boldogságodra? Jelzem, hogy utóbbit egyik "rendszer" sem fogja neked elhozni. Nincs az a társadalmi berendezkedés, nincs az az "igazságos társkeresési rendszer", ami téged boldoggá tenne, ezzel a felfogással a világ összes nője nem lenne neked elég ehhez.

2022. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/117 anonim ***** válasza:
64%

"Na vajon miért nem?"


Mert senkinek nem érdeke, hogy az incelek vagy egyéb sikertelen, egyedülálló férfiak előrébb jussanak, ez az igazság. A mai elit legnagyobb ellensége a fehér férfi. Röviden ennyi.


"És mi a helyzet a hajléktalanokkal, az árvákkal?"


Én nem mondtam, hogy csak velünk járnak el így, nyilván nem, de ne intézzük már el ezt annyival, hogy ez mindig így volt és lesz. Nem tökéletes társadalomról álmodozok, de nem is irreális elvárás az, hogy akit lehet, azt segítsük. Az incelek és a hajléktalanok problémája is megoldható lenne, egyszerűen nincs rá akarat. Én pedig nyilván a hozzám hasonlókat tudom képviselni.

2022. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/117 anonim ***** válasza:
73%

"Vicces vagy, és mégis honnan szedjem elő?"


Haver, ha valamit állítasz, azt alá kell támasztani, nem hebegni-habogni.

2022. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/117 anonim ***** válasza:
53%

"Én pedig nyilván a hozzám hasonlókat tudom képviselni"


Akik az aszexuálisok, nem az incelek. Nem?

2022. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!