Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Orvosolhatnánk az incelproblém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosolhatnánk az incelproblémát egy ingyen repülőjegy + zöld kárty programmal?

Figyelt kérdés

A program lényege a következő:


Ha Európán kívül laksz és nő vagy, kapsz egy ingyen repülőjegyet + letelepedési engedélyt (zöld kártyát) Európában, ha összeházasodsz egy itteni férfival. Ha a házasságnak vége, a zöld kártyát elveszted és visszatoloncolnak a harmadik világba.



2022. máj. 26. 14:01
 81/117 anonim ***** válasza:
60%
#78 nem nem tudok angolul hanem megláttam a videójátékot meg meghallottam a fülsértő vernyákolását a nyomorultnak és úgy döntöttem kb 20 mp után hogy én biztos hogy nem töltök el ezzel 25 percet arra várva hogy mikor vág be valamit a képernyőre ami a hipergámiánkat bizonyítja 🤡
2022. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/117 anonim ***** válasza:
60%
Ez amúgy mit bizonyít? Hogy vannak hülye emberek? Ezzel eddig is tisztában volt, aki nem az anyja kisszobájában él.
2022. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/117 anonim ***** válasza:
60%
Ha lenne is hipergámiánk (a többségnek nincs, max a hippi kommunásoknak), akkor sem lenne semmi. Ha nektek lenne rá lehetőségetek, ugyanúgy élnétek vele. Addig tart a fene nagy erkölcsötök, ameddig anyád első barátnője köszön neked a lépcsőházban, hogy “hello”.
2022. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/117 anonim ***** válasza:
27%
Segítek, azt jelenti, hogy a külső számít, és kész. Ha nem ütöd meg az irreálisan magas mércét, akkor hirtelen előkerül egy csomó kifogás minden mástól függetlenül, hirtelen creepy leszel, kellemetlen, vagy csak simán nem elég jó, vagy akár lúzer, viszont ha alfa vagy, akkor börtöntöltelék is lehetsz, odamennek hozzád ezrével házassági ajánlatokkal (erre is volt példa, nem most találtam ki). Lehet ragozni, de általában így működik ez.
2022. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/117 anonim ***** válasza:
51%
Brühü.
2022. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/117 anonim ***** válasza:
2022. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/117 anonim ***** válasza:
71%
Nem általában. Ennyi vele a baj. Egy kis szegmensét a képnek felnagyítod, mert a neten élsz.
2022. máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/117 anonim ***** válasza:
16%

Mindenesetre jó tudni, hogy linket is csak azért kértek, hogy aztán meg se nézzétek és fél perc alatt lepontozzátok a 10 perces videót.


De természetesen csak az incelekre jellemző a dogmatikus gondolkodás 🤡🤡

2022. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/117 anonim ***** válasza:
66%
Senki nem kért linket. Logikus gondolkodást kértünk. Az empátiával nem is erőlködtünk.
2022. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/117 anonim ***** válasza:
76%
88# Nem minden incel dogmatikus, ill. nem minden dogmatikus incel. De amúgy sem a cölibátussal van a baj. Van incel ismerősöm, nála ez nem társul sem irracionális, beteg gondolatokkal, sem kényszeres társadalommérnökösködési vággyal.
2022. máj. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!