Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy a 8. találkozásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a 8. találkozásunknál sem ajánlotta fel a hölgy h fizetne valamit vagy legalább az ő részét?

Figyelt kérdés

Ezalatt a 8 randi alatt 1X volt hogy nem volt semmi kiadás de egyébként fizettem a kávézót, éttermet, mozit, koktélokat, múzeumot, reggeliző helyet, az összes ilyen kisebb kiadásokat mint a fagyi, üditő stb..


Amikor felhívott magához még akkor sem kaptam tőle semmit, még kaját sem csak vizet, én meg vittem pezsgőt meg egy ajándékot.


Ő is 25 feletti és több éve dolgozik...


2022. máj. 27. 07:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
57%
Én nem szoktam fizetni,egyszer volt,hogy otthon hagyott pénzt,kartyát,akkor nagy nehezen sikerűlt rábeszélni,hogy odaadom a pénzt,fizessen,mert nagyon ehes vagyok.De kávét,kaját vittem már neki.Nem tudom mostanában,hogy megy,de régebben nekem mindig fizettek.Baratnőm fiuja is elhívott magukkal bulizni,hogy barátnöm ne egyedül legyen,állt mindent,belépőt,kaját,italt,taxit.Soha nem emlegette fel utána.
2022. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%

Az én párom az elejétől fogva ragaszkodott hozzá, hogy ő fizessen "kinti" helyeken. Eleinte kellemetlen volt, sokszor felajánlottam a fizetést, mindig lerázott olyasmivel, hogy "majd megadod később". Már megszoktam, ha ő ettől férfiasabbnak érzi magát, akkor benne vagyok. Együttélés során azért én is fizetek elég közös dolgot ahhoz, hogy ne "eltartás" jellege legyen.


Na de a lényeg, hogy egy csomó férfi tök szorongást keltően kezeli ezt a fizetés témát. Ha pl. hozzák a számlát és már nyomja is a pincér kezébe a pénzt, akkor nem fogok elkezdeni egyezkedni vele, hogy ugyan, fizessünk már felesben. Ha valaki mindig automatikusan fizet ilyen helyeken, akkor feltételezem, hogy azért, mert a páromhoz hasonlóan ez a mániája. Vagy van olyan is, aki ha felajánlom a fizetést, leráz, hogy ugyan már, nem kell, de valójában csak látszat nagyvonalúságból mondja, nem gondolja komolyan. Ilyenkor honnan tudjam, hogy mit akar valójában? Ha előre tisztáznánk, hogy mondjuk fizessünk felesben, vagy a második alkalommal elsőre, erőszakoskodás nélkül engedne fizetni, akkor tök rendben lenne minden. De ezzel az álszerénységgel meg kamu nagyvonalúsággal sokan elhitetik a párjukkal, hogy ragaszkodnak ahhoz, hogy ők fizessenek a randikon. Nem mondom, hogy a kérdezőnél is ilyesmi történt, ami félreértésre adhatott okot, de ez is egy (gyakori) opció.

2022. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%
23-as, ez ugyanaz, mikor a férfiak "elvárják", hogy játszd el, hogy kutatsz a tárcád után. Ami ezen a ponton eljátszás, kis tánc, játszma. Nem jelenti azt feltétlenül, hogy a nő fizetni akar, csak ezek a szabályok.
2022. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%

Én meg azt mondom, hogy ez azért a helyzettől, és a körülményektől is függ.

Mondjuk én eleve nem szeretem az ilyen mesterkélten előkészített randikat, ahol mindkét fél próbál úgy színészkedni, kvázi átverni a másikat, hogy aztán emiatt az alakítás miatt válassza... aztán amikor meg kiderül, hogy milyenek is valójában, akkor jön a kínlódás, szakítás, meg a "miért nm lehet normális kapcsolatot találni?" kérdések. Sokkal jobban szeretem a spontánabb találkozókat, egyjó beszélgetés, egy kellemes séta, ilyesmi.

De ez más kérdéskör.

Ha valami nem tetszik a másik viselkedésében, azt azért meg is lehet beszélni. Valahol az őszinte kommunikáció egy kapcsolat alapja.

Nem mondom, hogy a legmegnyerőbb viselkedés a hölgy részéről, amit leírtál, de azért 7 találkozó után már te is tehetnél azért, hogy ez másképp legyen.

Én legalábbis 3.-4. találkozó után azért már szoktam olyan viszonyban lenni a partnerrel, hogy merjek a kényesebb dolgokról is beszélni.

2022. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem aranyásó, patkány, stb. Milyen aranyat ásna, a pár száz forintos fagyi árát? A leírásból nem úgy tűnik hogy a legdrágább helyekre hivatná meg magát.

Lehet csak régimódi, és úgy van vele hogy a pasinak kell fizetni, udvarolni,"levenni a lábáról" a nőt. Vannak ilyen felfogású nők a munkatársaim között is.

Az is lehet hogy eddig olyanokat fogott ki mint a 2.válaszoló, és most már nem fizetget. Ki tudja.


Vele kéne tisztáznod ezt a dolgot. Következő randi megtervezésekor jelezd, hogy mindenki állja a részét/felezitek a számlát ha nem gond

2022. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
70%

#26 Milyen pár száz forintos fagyi? Leírta magyarul a kérdező, vitte múzeumba, étterembe, moziba, koktélozni, stb. Ezek simán több tízezres tételek.

És ha a csaj régimódi lenne, akkor legalább főzött volna valamit a pasinak, mikor felhívta. Ez a nő szimplán suttyó, vagy direkt kihasználja a kérdezőt. Ki fogad már úgy bármilyen vendéget, hogy egy zacskó chipssel sem készül?

Én mindig felajánlottam randin, hogy fizetem a részem, az elsőn is. Aztán ha a pasi nagyon nem engedte, akkor nem erőltettem. De ehhez amit ez a nő csinál, nagyon vastag pofa kell.

2022. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
#17 én nem menekülök :D Bár értem az okát, hogy mások miért.
2022. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Randik alkalmával az elején a pasi fizet nálam. De ha átjön hozzám akkor valami nasi, rágcsa, üdítő van. Ha vacsorás randi akkor főzök szívesen vagy mondom neki, hogy rendeljünk, meghívom☺️ ha tudom melyik a kedvenc csokija/söre akkor meglepem vele.

Szóval ez elég fura, hogy a lány soha semmit.

2022. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

29

Ugyanez a véleményem! Soha eletemben nem fizettem még randin! Viszont, ha hozzám feljön a pasi, nasi, sör, stb.vel kínálom, ha kéri főzök is neki.

2022. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Az nettó parasztság, hogy felhív magához, és nincs mivel megkínáljon. A "ki fizet" sztori - lehet, úgy nevelték, vannak még ilyen családok, ahol úgy tartják, hogy "a férfi fizet". Ha neked ez nem tetszik, beszéld meg vele.
2022. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!