Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy a 8. találkozásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a 8. találkozásunknál sem ajánlotta fel a hölgy h fizetne valamit vagy legalább az ő részét?

Figyelt kérdés

Ezalatt a 8 randi alatt 1X volt hogy nem volt semmi kiadás de egyébként fizettem a kávézót, éttermet, mozit, koktélokat, múzeumot, reggeliző helyet, az összes ilyen kisebb kiadásokat mint a fagyi, üditő stb..


Amikor felhívott magához még akkor sem kaptam tőle semmit, még kaját sem csak vizet, én meg vittem pezsgőt meg egy ajándékot.


Ő is 25 feletti és több éve dolgozik...


2022. máj. 27. 07:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy patkány, nem nő. Az első 2 randin az én párom sem engedte, hogy fizessek bármi is. Mondtam, hogy 3.randi csak akkor lesz, ha legalább fizethetek bele. Így a moziban én fizettem a popcornt és innivalót, meg utána a fagyit.

Sz.rba se vesz téged ez a nő, feljön hozzám akár csak a nagynéném, még őt is megkínálom kávéval, üdítővel... randi partnert pedig ha felhívok akkor alap, hogy készülök rá!

2022. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
81%
Kifogtál egy tipikus aranyásót!
2022. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Hagynám a nőt a fenébe. Mi ha megyünk valahova felváltva fizetünk. Sose hagynám hogy mindig mindent ő fizessen még akkor sem ha simán megtenné.
2022. máj. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Bár én többször felajánlottam, hogy fizetek, beszállok, de mindig azt mondta, hogy mellette nő ne fizessen. És ez már sok éve így is van.
2022. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

Ez szerintem is nagyon rossz jel... Én nőként már az első randinkon is erőltettem, hogy felesben fizessünk, ez azóta sem változott. Nekem nem lenne ehhez pofám, amit a nő csinál.

Szerintem teljesen jogos, hogy felmerült ez benned mint probléma, mert ez nem csak a pénzről szól, hanem több drasztikus jellemhibát is előrevetít.

2022. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
98%
Első randinál hagyom, hogy a férfi fizessen. Nem nagy tétel szokott lenni, 1-2 ezer ft. A másodiktól kezdve viszont vagy fele/fele, vagy egyszer én, egyszer ő.
2022. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%
Első randin fizettem volna, utána felváltva, de ettől meg a férfiak menekülnek. 😅
2022. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
28%

Igen, teljesen normalis. Te vagy a ferfi, te dolgod fizetni. Vagy a f@szt is o hordja?!

Az hogy nem fozott mikor felmentel viszont eleg gaz.

Te ferfikent megtetted ami a dolgod, akkor o nokent miert nem? Tud egyaltalan fozni?

2022. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
16%

Uristen, mik ezek a sok "felesbe" fizetunk kommentek? 😅

Mindenkinek agyara ment az egyenjogusag?

2022. máj. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
Inkább fizetek egy vacsorát, mint főzök, hiába van puncim.
2022. máj. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!