Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy a 8. találkozásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a 8. találkozásunknál sem ajánlotta fel a hölgy h fizetne valamit vagy legalább az ő részét?

Figyelt kérdés

Ezalatt a 8 randi alatt 1X volt hogy nem volt semmi kiadás de egyébként fizettem a kávézót, éttermet, mozit, koktélokat, múzeumot, reggeliző helyet, az összes ilyen kisebb kiadásokat mint a fagyi, üditő stb..


Amikor felhívott magához még akkor sem kaptam tőle semmit, még kaját sem csak vizet, én meg vittem pezsgőt meg egy ajándékot.


Ő is 25 feletti és több éve dolgozik...


2022. máj. 27. 07:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
12%

Uristen, sok manus no :D "inkabb fizetek mint fozok"

Aztan csodalkoztok h nem vagytok nokent kezelve, meg nem adjak meg a ferfiak a tiszteletet

2022. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
75%
Főzni nekem unalmas. Nemtől függetlenül van, aki szeret főzni, van, aki nem. Ami nem fair az az, hogy az egyik nem kvázi rá van kényszerítve arra, hogy pazarolja az idejét, míg a másik ezt kiválthatja pénzzel.
2022. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%

#31 Nem értem ezen mit kell ennyire csodálkozni. A hétköznapokban is van, hogy van kedvem főzni, de leginkább nincs. Ha nincs, akkor inkább fizetek, vagyis rendelek. Kemény.

Én örülnék, ha nem lennék nőként kezelve. Egy embernek számít a világon, hogy nekem vaginám vagy farkam van, a páromnak. Mindenki más ne is kezeljen nőként, szimplán csak emberként. És a tiszteletet pont azoknak nem adják meg, akiktől el van várva, hogy főzzenek. Számomra az is a tisztelet része, hogy nem kell főznöm ha nem akarok.

2022. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggodj, akar farkad is lehetne ezek alapjan amiket itt lenyomsz😀

Semmi noiesseg

Ezek a magyar nok😆

2022. máj. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%

34

Én csak most szállok be a vitába, de azt azért tisztázzuk, hogy, amennyiben azt várod, hogy classic nő legyek, keress annyit, hogy el is tudj tartani! Mert a legtobb férfi úgy képzeli, hogy a nő, munka után rohan a gyerekekért, viszi őket haza, játszótérre később különórára, a pasi meg este hazamegy a tiszta lakásba a kész vacsorára. Hát a lónak a f*szát!!! Ha én kiveszem a részemet a penzkeresesből, a pasi miért nem veszi ki a részet a házimunkából, meg mindenféle otthoni/gyerek körüli teendőből?

2022. máj. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
52%

En minek tudjalak eltartani, amikor no vagyok? Ugy birom hogy csak mert nem szallok be a mai feminista seggnyalasba akkor mar csak ferfi lehetek.

Ne nekem pampogjal hogy igenis tartsa el a not a ferfi, amikor ezzel kezdtem az egeszet, keresd vissza par kommenttel ezelott leirtam hogy a ferfi dolga fizetni😀

2022. jún. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!