Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/196 anonim ***** válasza:
94%
"lépnél fel
2022. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/196 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem el, hogy akárki mészárlással fenyegetett volna.
2022. máj. 27. 23:30
 63/196 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tudom hogy sok, de ezekben minden benne van. Ha érdekel, nyálazd át őket nyugodtan. De azt tegyük hozzá, ezek azon kevés kérdések közé tartoznak, amiket nem töröltek.

2022. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/196 A kérdező kommentje:

Ezek között sem találtam olyat, aki személy szerint konkrétan mészárlással fenyegetőzött volna, úgyhogy ez bizony nettó hazugság volt. Abban nincs semmi, ha valaki megállapítja, hogy lesz esetleg olyan, akinek majd teljesen elborul az agya és ámokfutásba kezd, láttunk már ilyet. Ugyanis benne van, tényszerűen vannak ilyen emberek - nem csak incelek között, hanem mindenhol.


Újra és újra ugyanaz a régi lemez kerül elő, a nemierőszak és a merényletek, de ebben én nem látok semmi kirívót. Azt sem hiszem, hogy például a keresztény ismerőseidet kerülöd a kereszténység nevében elkövetett bűncselekmények miatt. Innentől kezdve tárgytalan.

2022. máj. 28. 00:15
 65/196 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a lakosság 99%át nem érdekli.


Én véletlenül keveredtem ebbe a gyakoris témakörbe pár hónappal ezelőtt, na addig azt sem tudtam mi az az incel. De hogy őszinte legyek, szerintem még most sem tudom pontosan...és nem is érdekel annyira, hogy kigooglezzam.

Ez egy szűk réteg problémája, társadalmi vita ebből nem lesz.

Belegondolva, azt sem hiszem, hogy van ilyen a környezetemben.


N

2022. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/196 anonim ***** válasza:
12%

"Szingliadó is szóba jöhetne"



Inkabb Chad-ado kellene :)



De meginkabb:


Ujrahazasodas tiltasa, mindenkinek csak egy dobasa lehet, ha elvaltal, igy jartal. Hazassagon kivul szuletett gyerek az anyja vezeteknevet kapja, jogilag a nemzo apa nem rokona, nem kotelezheto semmire.



Ugye, mennyivel jobb lenne :)



37F incel

2022. máj. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/196 anonim ***** válasza:
97%
#66: Tőled némileg helyénvalóbb lenne, ha inkább a malajziai úri közönséget boldogítanád az ötleteiddel.
2022. máj. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/196 anonim ***** válasza:
11%

Akkor el is erkeztunk az ultimate ervhez :)


Amugy Malajziaban jobb a parkapcsolati piac, mint a "bezzegnyugaton". Peldaul a nok nem hazasodhatnak kulfoldi vendegmunkasokkal, vagyis a kulfoldiek nem lapatoljak ki az itteni noket. De sok helyen a csalad sem turi meg a kulfoldi gyuttmentet, csak ha van melle $$$$.



Ja, a hotelekben a vallasrendorseg razziazik, kerik a kad kahwin-t (hazzassagi kartya), ha nincs, akkor khalwat es irany a sitt :)



Szoval itt komolyanveszik a parkapcsolati piac integritasat, nem legyintenek ra, mint nalatok :)



37F incel

2022. máj. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/196 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a malájok nem muszlimok?
2022. máj. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/196 anonim ***** válasza:
96%
37 incel: hogy van az állkapcsod?
2022. máj. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!