Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/196 anonim ***** válasza:
97%

Mi az az incelválság és incelvita?

Akkor a neociki az már elmúlt?...

2022. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/196 anonim ***** válasza:
98%
#37 a szingliadó sokszor volt már itt műsoron, és természetesen csak a nőkre vetné ki, naná 🤡 A makrancos nőket büntetné csak, akik nem akarnak mindenféle ócska alakkal összejönni, incelekre nem vonatkozna a szingliadó, mivel ők az áldozatai a gonosz női hipergámiának 🤭
2022. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/196 anonim ***** válasza:
88%
A valódi többség szarik erre az egészre a mémkedés ezzel a témával meg megy tovább itt.
2022. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/196 anonim ***** válasza:
8%
42. Bezeg a 40es gazdag hapikkal összejöttök….
2022. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/196 anonim ***** válasza:
74%
5: Hol volt, mikor volt?
2022. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/196 anonim ***** válasza:
97%

45-ös:

Déli, Lágymányosi épület, könyvtár. Angelusz Róbert társaság rendezte (ők többször vitatkoztak incel témakörbe, ha ránézel a facebookukra, akkor látni fogod ha sokat görgetsz). A pontos dátumra már nem emlékszem, valamikor márciusba volt ha jól emlékszem.

2022. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/196 anonim ***** válasza:
66%

46: És valahol újra lesz vagy van felvétel?

Én se értem amúgy, rengeteg kutatás készül a családalapításról, pártalálásról, ezek akadályairól, mért nem kerül bele az a passzus, hogy nem tudják az emberek, hogyan kell egy szerelmi vagy szexuális kapcsolatot kialakítani? Szerintem ez sok embert érint, nem 1-2%-ot és nem 1-2 éve, hanem évtizedek óta.

2022. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/196 anonim ***** válasza:
79%

47-es:

Ezt sajnos nem tudom. Nem tudtam a társasággal kapcsolatba lépni, pedig egyszer próbáltam. Sajnos a szakkolégiumi jelentkezésükről is lemaradtam így ilyen kapcsolatom sincs. Az egyetemen pedig bárkit kérdek, senki se ismeri a társaságot. Olyan mint valami szellemklub, ami időről időre feltűnik itt-ott :D

De én már követem a facebook oldalukat, bízok benne, hogy ott lesz újra valami incel kontent, mert értelmesnek tűnnek.

2022. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/196 anonim ***** válasza:
79%
És mi a nevük?
2022. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/196 anonim ***** válasza:
82%
Angelusz Róbert Szakkollégium
2022. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!