Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/196 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Mindenki éli az életét. Nem fog senki az incelekkel foglalkozni.
2022. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/196 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb életképes ember ha nem téved erre az oldalra talán soha nem is tudja, hogy van ilyen, és a legtöbb embert abszolúte nem érdekli.
2022. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/196 anonim ***** válasza:
98%
Ronda nőként engem kifejezetten érdekel a téma (és egyébként más társadalmi problémák is érdekelnek, olyanok is, amelyek nem érintenek személyesen, bár szociológus hallgatóként ez annyira nem meglepő). Az egyik oktatómmal beszélgettem is már erről, akinek a párválasztási szokások a fő kutatási területe, Redditen is figyelemmel kísérek pár incel subredditet, és az itteni kérdéseket is mindig érdeklődve olvasom, de sajnos az a tapasztalatom, hogy az incelek többségében nem tudják észérvekkel alátámasztani az állításaikat, és lehetetlen velük racionális vitát folytatni, főleg "ellenségként", vagyis nőként.
2022. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/196 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a megközelítés rossz, és ki kéne terjeszteni. Arról is lehetne beszélni, hogy a jelenlegi társkeresési szokásokkal mennyien elégedettek, és akik nem, azok miért nem. Elképzelhetőnek tartom, hogy a többség inkább elégedetlen.
2022. máj. 27. 17:45
 15/196 anonim ***** válasza:
86%
De ez senkit nem érdekel.
2022. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/196 anonim ***** válasza:
98%
Figyi, tudjuk, úgyis a nemi erőszakhoz akarsz szépen elevezni. Gyorsan írd le, vagy csak defniáld, mert másik incel haverodnak kell a példa rá. Na gyorsan, gyorsan.
2022. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/196 anonim ***** válasza:
98%

9-es:

Én szívesen vennék részt vitában, de ahányszor felhoztam egy élőben lévő vitatkozást (nyilván kultúráltat) a legtöbb incel meghátrált. Összesen egy írt rám és ment volna bele a találkozóba, de ő konkrétan fenyegetőzött és azt is írta, hogy megerőszakolna ha élőben elmondom az elveimet...

2022. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/196 anonim ***** válasza:
98%

#16


Akkor előbb velem, és még jó pár pasival kell megküzdenie. Megvédjük a női nemet.

2022. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/196 A kérdező kommentje:
Épp most bizonyítjátok be, hogy mennyire mérgező és destruktív az, amiről az imént írtam. "Tudjuk".. Mármint kik azok a Ti? A feministák és a fehér lovagok? És kivel álltok szemben? Tényleg nem lehet elképzelni, hogy itt lenne miről beszélni, ha ennyire szélsőségekben tudunk csak gondolkodni?
2022. máj. 27. 17:59
 20/196 anonim ***** válasza:
96%
Milyen incelvita? Ti csak óbégattok, szidjátok a nőket, mindenki hibás az elcseszett életetekért csak ti nem, mi meg szórakoztatjuk magunkat a szájkaratéval és eztán is azokat választjuk akiket akarunk 🤷 Az életben nem fog meggyőzni minket soha senki hogy mekkora buli nektek becsicskulni és mindenféle alázást eltűrni. Ez van. Kezdjetek magatokkal valamit, ne a nőktől várjátok hogy lesüllyedjenek a szintetekre.
2022. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!