Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/196 anonim ***** válasza:
87%
Hiába próbálkozol újra meg újra, bevallottan kezeletlen autista kérdező, a többségi társadalom sosem fog melléd állni a nők jogainak a korlátozásában, ha a fejed tetejére állsz, akkor sem. A magadfajták örökké csak egy marginális kisebbség maradnak, mint valami apró szekta.
2022. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/196 anonim ***** válasza:
83%

"#30 Ez nem egy fair kérdés, nem arról kéne hogy ez szóljon, hogy én megmondom a megoldást, elképzeléseim vannak. Egy konzervatív megközelítést kellene alkalmazni, a házasság, a hagyományos családmodell értékét és jelentőségét helyreállítani a vallásokkal együtt (lehet vicceskedni, de lássuk be, hogy a végtelen liberalizmus előbb fog totális nihilt és depressziót hozni, mint boldogságot, szükség van valami magasabb rendűre)."


[link]


Üdv, 30-as.

2022. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/196 A kérdező kommentje:

#40 Jaj, köszönöm a sajnálatot, sajnállak majd viszont én is, amikor betiltják az abortuszt. :D


#51 Nem tudom kivel keversz össze, annyira nem is érdekel, viszont ha hallucinálsz, azt viszont a pszichiátereddel tudod megbeszélni.

2022. máj. 27. 20:06
 54/196 A kérdező kommentje:

Nem is kell meglepődni, ha senki nem megy el egymaga egy ilyen élő "vitára".


Az incelek körül olyan közgyűlölet uralkodik, amilyet még a hajléktalanok vagy a bűnözők sem láttak.

2022. máj. 27. 20:07
 55/196 A kérdező kommentje:
Ha viszont valaki komolyan gondolja és fair feltételek mellett vállalkozik rá, akkor én élőben is akármikor vállalom a nézeteimet. Valószínűleg az itt tanyázó fanatikusokról ugyanez nem mondható el.
2022. máj. 27. 20:11
 56/196 anonim ***** válasza:
97%
És honnan tudjuk, hogy jól kezelsz egy élő vitát? Mert már bocs, de mióta erőszakkal fenyegetett egy incel azóta nem szívesen találkoznék veletek.
2022. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/196 anonim ***** válasza:
96%
#53: az abortusz betiltására még várhatsz egy darabig, szellemileg igencsak harmatos kêrdező. Ebből is látszik hogy alapszintű társadalmi-politikai összefüggéseket se vagy képes felismerni.
2022. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/196 A kérdező kommentje:

#57 Ellenben veletek, elképesztő szellemi magaslatokból alászállt nagyonprogresszív és nagyonérzékeny entellektüelekkel.... Akik valamiért mégis a gyakorin töltik a fél életüket. :D Valami nem stimmel.


Amúgy Varsó nincs olyan messze, azt hittem odáig még a radikális feminista elit is ellát, elnézést, hogy túlbecsültelek.

2022. máj. 27. 22:14
 59/196 A kérdező kommentje:
Átnevelőképzésekre lenne szükség, ahol helyreteszik a libbant agymosottak értékrendjét, hogy ne az erőszakos pszichopata Chaddel jöjjenek össze, aki tahó és megcsalja őket, hanem a jóindulatú, szerény, kedves férfiakkal.
2022. máj. 27. 22:34
 60/196 anonim ***** válasza:
97%

Na látom, veled se lehetne élőben konstruktív vitát folytatni. Ha már egy anonim fórumon így kikeltél magadból, megeshet élőben agresszívabban lépnek fel. Legalább kibújt a szög a zsákból.


Itt az oldalon is lehet amúgy tapasztalni, hogy a többségetek nem a nyugodtságáról híres.


Itt az incelektől lehetett már olvasni polgárháborúval, terrorizmussal, mészárlássál, erőszakkal, veréssel kapcsolatos fenyegetőzéseket is.


És miért? Mert a nők pár perc erejéig nem feküdnek alátok jótékonysági alapon?

2022. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!