Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/196 anonim ***** válasza:
98%

"Például a szociális fóbia létező és súlyos mentális betegség" -> senki, SENKI se tiltja meg nektek, hogy pszichológushoz menjetek.


"lenézed ezeket az embereket, az téged és csak téged minősít" -> van különbség aközött hogy lenézünk valakit, meg aközött, hogy meguntuk a nyavalygást.

Volt itt egy incel akinek non-stop próbáltam tanácsot adni. MINDIG volt kifogása, hogy mit miért nem tud. De a végére már olyan szürreális kifogásokat talált, hogy szerintem ő maga se hitte el. Na ilyenkor van az a pont, hogy azt mondjuk, hogy "najó, akkor maradj egy nyomorék tanult tehetetlen incel".

2022. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/196 A kérdező kommentje:
#28 A személyeskedést nem tudom hova tenni, nem hiszem, hogy ismerjük egymást. Egyelőre értékelhető dolgot még nem sikerült kinyögnöd, de próbáld meg újra.
2022. máj. 27. 18:25
 33/196 anonim ***** válasza:
94%

"#24 Például a szociális fóbia létező és súlyos mentális betegség, ha te (vagy az állítólagos "férfiak", akik mögé most bebújtál) lenézed ezeket az embereket, az téged és csak téged minősít, nem őket."


Ronda szociológus vagyok harmadszor. Nekem is van mindenféle mentális nyomorom főleg a tinédzserkori bullying miatt, de erre való a pszichiáter és a pszichológus. Államira nehéz bekerülni és túlterheltek a szakemberek, a magán meg drága, azt elismerem, de aki olyan csóró, hogy a megélhetéésért kell aggódnia, az szerintem nem ér rá incelfórumokon szidni a nőket, és havi 40-50 ezer forintból már simán kijön a terápia. Inkább a hozzáférhető pszichológiai tanácsadás biztosítása lenne az állam feladata a valódi problémákkal küzdőknek, nem a sértett incelek puncihiányának megoldása.

2022. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/196 A kérdező kommentje:

#30 Ez nem egy fair kérdés, nem arról kéne hogy ez szóljon, hogy én megmondom a megoldást, elképzeléseim vannak. Egy konzervatív megközelítést kellene alkalmazni, a házasság, a hagyományos családmodell értékét és jelentőségét helyreállítani a vallásokkal együtt (lehet vicceskedni, de lássuk be, hogy a végtelen liberalizmus előbb fog totális nihilt és depressziót hozni, mint boldogságot, szükség van valami magasabb rendűre).


A Tindert és a hasonló társkeresőket államilag kellene működtetni és szabályozni, úgy, hogy extrém visszaélések és aránytalanságok ne fordulhassanak elő, akár több szinten, egymástól elkülönítve működtetni, ahol a hasonló kinézetű/szociális helyzetű/értékrendű/személyiségű emberek nagyobb eséllyel találnak egymásra. Egy teszt kitöltése lenne a belépő.


Szingliadó is szóba jöhetne, de ez már szélsőségesebb elképzelés.

2022. máj. 27. 18:37
 35/196 anonim ***** válasza:
98%
Nem létezik incelvita, csak ti csipogtok a neten.
2022. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/196 anonim ***** válasza:
94%

34-es:

Te konkrétan jogokat korlátoznál.

Konzervatív megközelítés? Miért is ne? Egyből vegyük vissza a nők jogait, legyen illegális az abortusz, melegeket küldjük szanatóriumba. Mert ez a konzervatím megközelítés.

Tetszene? Meghiszem azt. Csakhogy képzeld: a társadalom sikeres férfi tagjainak ez nem tetszik, ugyanis nem bánják, hogy vannak a nőknek jogaik. Akkor most nem az incel felfogás a selejtes?

2022. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/196 anonim ***** válasza:
97%

"Szingliadó is szóba jöhetne"


Akkor szerintem több nő jönne össze inkább egymással, mint hogy megalkudjanak olyan férfi mellett akit nem kedvelnek...tehát a férfiaknál, aki idáig hoppon maradtak, nem lenne túl sok változás, csak annyi hogy ebben az esetben fizethetnének is.

2022. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/196 anonim ***** válasza:
98%

A népesség 51%-a nő, és te úgy akarod megoldani a párkeresési problémát, hogy figyelmen kívül hagyod a véleményük.

NINCS független átlagember. Vannak a nők, a párkapcsolatban élő férfiak, és az incelek.


Az a probléma, amit nem tudtok felfogni, hogy az incelek problémája magánügy. Viszont ha a társadalomra akarjátok ráerőltetni az elképzeléseitek, az már közügy, és az inceleken kívül senkinek sem érdeke, tehát nem akarja senki.

2022. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/196 A kérdező kommentje:

#36 Erről beszéltem, ez az a helyzet, amikor a korlátozatlanság okán már csak úgy lehet az egyensúlyt helyreállítani, hogy bizonyos kedvezményeket és kiváltságokat visszaveszünk. Ez nem jogkorlátozás, hanem egy elfajult rendszer kiegyenlítése.


A konzervativizmus nem nőellenes, sőt. Ezek messze nem eldöntött kérdések, a társadalom legalább fele inkább konzervatív, ha tetszik, ha nem. Ez a liberális arrogancia és felsőbbrendűség, ami árad ezekből a megnyilvánulásokból pedig mindig visszatetszőbb lesz, mint az elvhű, érték- és hagyománytisztelő konzervatív gondolkodásmód.

2022. máj. 27. 18:46
 40/196 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom... hogy lehet valaki olyan mélyen a gödörbe, hogy előbb korlátozná a társadalmat egyéni akarata elérése érdekében, mintsem önmagán változtatna?

Elég szánalmas és szomorú ez egyben kérdező. Sajnállak. De tényleg.

2022. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!