Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
 171/196 anonim ***** válasza:
96%

Pár napja még a "jóindulatú, szerény, kedves férfiak"-ról beszélt a kérdező, most meg ott tartunk, hogy a nők mind ostobák, meg kell fosztani őket az alapvető emberi jogaiktól és ki kell szolgáltatni őket a férfiak kényének kedvének.

Természetesen mindezt a jóindulat, a kedvesség és a szerénység nevében, ugye, kérdező? 😂


De MÉG HA igaz is lenne, hogy egyetlen szexuálisan aktív férfi sem becsüli meg a nőket (nyilvánvaló baromság), AKKOR SEM értem, hogy a jóképű és úgy-ahogy épelméjű szexista helyett mi az istenért választanám a csúnya és aberrált szexistát?

Szóval adott egy magas, kigyúrt, helyes férfi, akinek csak szexre kellek, de aki alapvetően nem akarja csorbítani a jogaimat, nem akarja megakadályozni a munkahelyi érvényesülésemet és nem kívánja korlátozni a személyi szabadságomat, meg adott egy csúnya pasi, akinek viszont minden álma ez...

Fizetek egy sört, annak, aki egy (azaz 1) épkézláb érvet mond amellett, hogy a másodikat válasszam.


(Ja, és mielőtt hisztikézne valaki: Egyik sem kéne, de ha már választani lehet, akkor inkább egy jóképű és mérsékelten hülye valaki, mintsem egy csúnya és elmebeteg.)

2022. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/196 anonim ***** válasza:
96%

170

Mondani bármit lehet, de nem, a párkapcsolat hiánya nem egyenlő azzal, hogy -20 fokban egy bokor aljában hajtod nyugovóra a fejed. Nem is értem, hogy lehet összevetni a kettőt.

2022. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/196 A kérdező kommentje:

#171 Pedig egyszerű a válasz: amikor mi még tényleg kedvesek és jóindulatúak voltunk, akkor nem kellettünk, ez már csak reakció arra a sok gonoszságra, amit a nők okoztak nekünk. Ha már reménytelen a helyzet, akkor legalább romboljunk és rúgjunk oda az álszent feministáknak ott, ahol csak lehet.


Ezzel szemben viszont Chad sosem lesz veled korrekt, mert te úgyis elnézed neki az összes undorító parasztságát, sosem azon múlt és nem is fog ezen múlni a dolog. Kizárólag genetikai alapon tesztek különbséget ember és ember között, nem is érdemeltek jobbat.

2022. máj. 31. 18:48
 174/196 anonim ***** válasza:
96%
Aki TÉNYLEG kedves az minden körülmények között az marad:) engem is értek kudarcok mégsem másokon töltöttem le. Persze neked szíved joga , csak így magad alatt vagod a fát, nem velünk cseszel ki. Engem nem hat meg ha valaki nem kedves velem, vagy azt hiszi belémrúg a szavaival. Leperegnek.
2022. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/196 anonim ***** válasza:
95%

173

Baromság, amellett nem is 'érv'. Mondom, tegyük fel, hogy minden férfi hülye szexista. (Nem én mondom, hanem te...) Akkor sem vágom, hogy a jóképű és valamennyire normális szexista helyett miért kellene a csúnya és nagyon elmebeteg szexistát választania bárkinek? Miért?

Oké, feltételezzük, hogy a csed nem lesz korrekt velem. De legalább dolgozhatok, dönthetek a saját életem és a saját testem felől, nyilvánosan vállalhatom a véleményemet, ha épp úgy van, politikai szerepvállalásba kezdhetek (nem mintha lennének ilyen ambícióim)... Ja igen, és egy random csed nem hív vissza az esti randi után. Tényleg tragikus, de valahogy asszem elviselhető.

2022. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/196 A kérdező kommentje:
#169 Ez alapján akkor az itt őrjöngő feministák is ugyanilyen alkalmatlanok a vitára.
2022. máj. 31. 19:04
 177/196 A kérdező kommentje:
#175 Most már nem kell választanod, már választottál. Genetikai alapon. Neked Chad kellett, ez van. De akkor ne is menj hisztizni a barátnődhöz, hogy milyen szemetek a férfiak, mert te ÖNKÉNT választottad ezt. :)
2022. máj. 31. 19:05
 178/196 anonim ***** válasza:
97%

177

Ha képes lennél két kommentet EGYSZERRE észben tartani, akkor számodra is világos lenne, hogy én EGYIKET SEM választanám/választottam. Pusztán arról beszéltem, hogy ha (szerinted) csak ilyen lehetőségek állnak előttem, akkor nem kérdés, hogy melyik a jobb alternatíva.


De szerencsére a világ tele van normális férfiakkal, amellett én képes vagyok olyasmire, amiről az incelek még csak nem is álmondak, nevesül a boldog egyedüllétre. Na ehhez mit szólsz? 😉

2022. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/196 A kérdező kommentje:

"én EGYIKET SEM választanám/választottam."


De te nő vagy, tehát genetikai szempontok alapján választottál. Pont.


", amiről az incelek még csak nem is álmondak, nevesül a boldog egyedüllétre. Na ehhez mit szólsz? 😉"


Ha az egyedülléten kívül más állapotot nem ismer az ember, az egy idő után már nem lesz olyan boldog. Ez legalább ugyanolyan aljas áldozathibáztatás, mint ami miatt annyira sírni szoktatok ti feministák.

2022. máj. 31. 20:21
 180/196 anonim ***** válasza:
92%

Valamilyen szinten mindenki genetikai szempontok alapján választ, ezen csak néhány agyament incel és egy maroknyi képmutató idióta képes nyammogni. De ha meg akarsz cáfolni, akkor nyugodtan csapd a szelet a kövér, pattanásos, zsíros hajú, karikalábú, csúnya arcú lányoknak. Ja, hogy a te választásodban is közrejátszik a genetika? Hát igen, ez roppant kínos... 😂

A párválasztásban viszont nem egy, hanem rengeteg szempont létezik: genetika, ápoltság, fellépés, humor, közös értékrend/világnézet, belső értékek stb. De persze ezt honnan is tudná az, aki annyit ért a férfi-nő kapcsolatokból, hogy a nők hülyék és el kell taposni őket? Csak azt nem értem, hogy ha így vélekedtek, akkor mi ez az időről időre előadott hatásvadász hiszti a "jóindulatú, kedves, szerény férfiakról"? Miért nem mertek beleállni abba, hogy mélységesen romlott nőgyűlölők vagytok?


Az áldozathibáztatást meg inkább ne említsd. Ez olyan, mintha pályakezdő pénzügyesként a Magyar Nemzeti Bank igazgatótanácsában akarnék dolgozni havi 5m nettóért, aztán sírna a szám, hogy a büdös szexista MNB nem alkalmaz, és én ezért éhezek, AZTÁN meg áLdoZatHibÁzTatÁst kiáltanék, ha valaki rávilágítana a hülyeségemre. Na kb ezzel ekvivalens a dolog. 😊

2022. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!