Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/129 anonim ***** válasza:
11%

"beléptem erre az első találkozásra (FB-kal lehet)"



Oy vay, az asszonypajti mar tekeri a lancot a sodrofara :)



38F incel

2022. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/129 anonim ***** válasza:
19%

"Nem kell mindenáron az elvtársnőidet védeni meg hazudozni."

De naiv vagy 91#

Hát persze hogy védenie kell őket. Amit ő tesz az egy tök normális dolog, szerinted hogy tud innen másképpen megdugni csajokat ha nem ezt csinálja? Lehet hogy így sem megy, viszont legalább próbálkozik szerencsétlen csóri, hátha.

Ez az útja

2022. júl. 1. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/129 anonim ***** válasza:
2%

#94

Írhatnék neked akármennyit, úgyse hinnéd el. Ezen a fórumon csak az megy hogy ki van kiáltva mindenki nyivákoló incelnek aki nem azt mondja amit ti szeretnétek.

Pont azért kezdtem el tinderezni mert valóság nem jött be, ez nem tudom felfogod-e?

#96

,,Például, hogy ők is írnak magukról 3 mondatot? :"

Ami senkit se érdekel...

Azt fogjátok már fel hogy tudok én írni regényt is csak ettől semmivel nem lesz több esélyem, se nekem se másnak! Ha beírom hogy xy az érdeklődési köröm akkor a mondjuk 20%nyi potenciális lehetőséget máris negyedére csökkentettem.

Még egyszer, magyarázza már el valaki hogy ha 80% a kukában landol, akkor az szerintetek mind a bemutatkozószöveg miatt van? Ti se hiszitek el ezt a hülyeséget...

,,Mert ez egy alap udvariasság, pont mint a bemutatkozás."

Jaj ne gyártsunk már ehhez ilyen kamuetikettet!

Nincs ilyen hogy ezt így illik és senki el se olvassa, aki pedig ez alapján választ az idióta. Csak simán kitalálta az egyik itteni mangina lovag hogy biztos emiatt sikertelen a férfiak nagyrésze tinderen. Ja persze, biztosan ezért...

Kíváncsi lennék hogy egy igényes bemutatkozószöveg vagy egy sportkocsival való pózolgatás hozna-e több randit🤣

#95

,,Egy incel mindig csak kifogásokat és önigazolást keres, mert nem akarja belátni, hogy a hiba bizony benne van."

És az mennyire szánalmas hogy te itt írogatsz, ilyen fórumokat olvasgatsz(különben honnan tudnád máshonnan) és név meg arc nélkül pocskondiázol és jelented ki ismeretlenekről hogy ők értéktelen emberek, mert nincs barántőjük:D

Ja és ráadásul full random embereket incelezgetsz.

Te is egy patologikusan egészséges személyiség lehetszxd

2022. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/129 anonim ***** válasza:
75%
Azert nem tul nehez a neten keresztul sem kiszurni az inceleket. Kozrohej, ahogy viselkedtek, mint egy hisztis tinilany.
2022. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/129 anonim ***** válasza:
15%
Femcelek leteznek. En is az vagyok.
2022. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/129 anonim ***** válasza:
Elfogadnál duck nőt is? Jah nem! Neked a női chad kell! Neeem baj ha hulye, csak jol nézzen ki ugye?
2022. aug. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/129 anonim ***** válasza:

Csirkeim vannak hatul, kacsa nincs.



38F incel

2022. aug. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/129 anonim ***** válasza:
A bénák társkeresője, vagy milyen nevet adnál neki? Szerinted ki vállalja be nyíltan, hogy ő lúzer, és ki regisztrálna erre?
2022. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/129 anonim ***** válasza:
100%

108

Én pl. igen! Nő vagyok, öreg is, duci is. Simán regelnék

2022. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/129 anonim ***** válasza:

Bárki, aki úgy érzi, hátrányos helyzetben van.

Lenne forgalom... csak kérdés, hogy elég lenne-e.

Hobbiként simán ki lehetne próbálni.

2022. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!