Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 anonim ***** válasza:
2%

#104

Az a közröhej hogy ti meg konkrétan hisztis tinilányok vagytok, akik azt sem tudják mit jelent az incel meg olyan dologra se tudtok reagálni hogy mitől húzzák a nők a férfiak 80%át balra és, fordítva miért nincs így...

Szánalom vagytok az egész femináci kommandóval együtt:)

2022. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/129 anonim ***** válasza:
56%

111

A férfiak nagy része mindenkit jobbra húz, aztán a matchekből válogat. Nem jöttél még rá?

2022. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/129 anonim ***** válasza:
4%

#112

Igen mert a férfiak nem tehetik meg hogy válogatnak:) Illetve megtehetik, de akkor abból 0 match lesz. De azért szép magyarázkodás.

2022. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/129 anonim ***** válasza:
56%

113

Baromság, sőt az igényes férfiak meg is teszik.

2022. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/129 anonim ***** válasza:
79%
Szep is lenne, ha nem valogatnek csak azert, mert ferfi vagyok. Az igenyesseg belulrol fakad.
2022. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/129 VincentLaw ***** válasza:
63%

Pedig #113 nak sajnos igaza van. Amikor mindenkit jobbra húztam (manapság nem), gondoltam válogatok majd a matchekből, jó nagyot tévedtem :D. Hát abban volt minden, transzitól elkezdve, nálam 3-szor akkora lányokon át, egyedülálló anyukákig, nem nap barnította lányokig minden. Hát mondanom sem kell, hogy ezzel nem igazán voltam előrébb.

Most hogy azért nem mindenkit húzok jobbra, ergo válogatok (még így is elég nagy százalékát, erre is már megkaptam itt, hogy jó igénytelen vagyok, hogy ennyit húzok jobbra :D), semmi match.

2022. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/129 anonim ***** válasza:
78%
A tinderen a magyarorszagi nok 1 %-a sincs fenn. A csajozas nem huzkodasbol all. Kenyetelen leszel kimereszkedni a fenyre.
2022. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/129 anonim ***** válasza:
83%
117 Ne mondd ezt nekik. Olyan kognitív disszonanciába kergeted szerencsétleneket, hogy még a végén gondolkodni kezdenek.
2022. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/129 VincentLaw ***** válasza:
16%
Kicsit vicces azért még mindig ez a leereszkedő stílus itt egyesektől. Na mindegy, a GYK-t így szeretjük.
2022. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/129 anonim ***** válasza:
83%
Nemcsak a kerdest kiironak, hanem nekunk is szorakozas ez.
2022. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!