Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek azok a külső tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek azok a külső tulajdonságok, amik nem szép dolog, de kizárják az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Természetesen nem az igénytelenségre gondolok, hanem amiről nem tehet illető.


Ismertek olyan embert aki hiába humoros, kedves stb, de nem tudtok elképzelni vele még szexet sem?



2022. jún. 22. 13:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Azért, mert nem tehet róla az illető, még nem a "nem szép" dologba tartozik.

párkapcsolathoz kell a fizikai vonzalom is. Ez alap és természetes.

2022. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Ilyenkor soha nem tudom, hogy van egy kimondatlan "alap", tehát hogy senki nem akarna egy élő Picasso festménnyel járni, vagy meg kell említeni azt is, hogy nem akarok töppedt ikerszarkómás emberrel járni.


Ami tudom, hogy felszínes, az nekem a gennyes akne. Attól is rosszul vagyok, mikor párok egymásnak nyomkodják a pattanásaikat, nekem ez nagy mumus.

2022. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

Sok mínusz a sok magàra ismerő embert jelent.


Hmm , lehet mégsem a többdiplomàs èrtelmisègiek a cèlközönsège a gyknak?

2022. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

30F vagyok.


Nehéz elvonatkoztatni itt a kérdés kritériumai miatt, annyira kizárja azokat a témákat, ami valóban számít vonzalom terén.


Tehát nem tudom... tehát még azért azt is hozzátenném, hogy egészséges embereket nézzünk, ne fogyatékos/hiányos embereket... nyilván azok nagyon sokaknál kizáró okok.


Akkor nem tudom továbbra sem. Nyilván lehet olyan, hogy nem szép az arca, de attól mert nekem nem szép, másnak még lehet vonzó. Lehet hogy valaki csak nagyon keveseknek vonzó, de olyan nincs, aki senkinek sem. Legrosszabb esetben meg ott a plasztika... tehát akár mondhatjuk azt a csúnya orrú nőre, hogy amúgy az ő hibája, mert már műttethet magának szép arcot.


Vagy lehet olyan, hogy nagyon ronda az alakja?? Mert az elhízás ugyan kizáró ok, de az nem külső, hanem az igénytelenség kategóriába esik. Mindenki tud vékony lenni, minden nő tud magának formás izmos popsit edzeni. Tehát a genetikán nem múlik alapvetően.


Nem, nincs olyan, aki genetikailag ne lenne képes rá, hogy tetszen nekem. Viszont a belső tulajdonságok miatt olyanná váltak, ami nekem nem vonzó. Mert nekem kizáró ok a tetoválás, piercing, stb.. is, csak ezek mind-mind olyan dolgok, amiről már tehet az ember, mert így jeleníti meg a személyiségeta külsején, így kommunikál magáról. Ami teljesen jó, hiszen így bevonzhatja a hasonlókat. Én is a hozzám hasonlókhoz vonzódom... ilyen egyszerű. A külsőnél fontosabb a belső, és a külsőnkön nagyon meglátszik az, hogy hogyan bánunk magunkkal.

2022. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nálam: túlsúly (függetlenül attól, hogy mitől van), kopaszság, ha nálam alacsonyabb (170 cm alatt), ha nálam lényegesen véznább(60 kg alatt), hiányos fogsor vagy a gyenge zománc miatt rothadó fogak, szőrös hát (ha nem szőrtelenít minimum hetente), illetve ha az illető komoly testi fogyatékkal él (lebénult, egynél több végtagja amputált, súlyos deformitással él, ami nem csak esztétikai probléma, hanem gondozást igényel, gyomorszondás, sztómazsákos stb). Illetve ha nálam lényegesen öregebb/fiatalabb.
2022. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%

Sok a mellébeszélés.

Valóságban az van, hogyha nem tetszik a másik arca, testalkata az már önmagában kizárja az ismerkedést.

2022. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Én a kancsalságot is ide írnám, mert van amelyik enyhébb és elfogadható, de van durvább is ami már nem az!
2022. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Ha a nő kopasz

Kövér ( nőiesen telt belefèr)

Anorexiàs ( làtszanak a bordài )

Szarràtetovàlt

Extrém magas , vagy alacsony ( tudjátok ez a "liliputi" ahol testrész arányok is rosszak)

Kisebbségi

Rosszak a fogai

Vagy ezzel nyit: "nem vagyok egyszerű eset"

Ezek az extrém magas elvàràsaim


Amelyik lány magára is ismer nyomjon egy mínuszt

2022. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

"Sok a mellébeszélés.


Valóságban az van, hogyha nem tetszik a másik arca, testalkata az már önmagában kizárja az ismerkedést."


Így van. És ezzel nincs is semmi gond.

2022. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az ápolatlanságból fakadó külső tulajdonásgokat (pl. zsíros-korpás haj, rohadó fogsor, koszos körmök, testszag) leszámítva:

-kövérség (nem a kis túlsúly, hanem aki már kövér)

-törpeség (a rendellenességre gondolok)

-látható extrém deformitás, pl. durva púposság, arctorzulás

2022. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!