Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedős szövegnek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős szövegnek elég lehet ennyi?

Figyelt kérdés

“Szia Xy:)


A Tinderen láttalak és gondoltam megkérdem hogy van-e kedved ismerkedni velem?:)


Válaszod előre is köszönöm! 😊”


Messengeren írtam a lánynak, mivel az Instagram neve meg volt adva, ezáltal messengeren is rátaláltam.


26/F


2022. jún. 23. 09:05
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Fantasztikusan el lettem hordva mindenféle agresszív zaklató őrültnek. :)


Erre az egészre csak a következőket tudom mondani:


HA A CHAD-ALFA ÍRNA RÁD MESSENGEREN AZ NEM LENNE ZAKLATÁS?????????? Az nem, igaz? Azzal egyből mennétek dugni, lesnétek minden szavát/kívánságát! Undorító dögök vagytok!

2022. jún. 23. 10:33
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 2022-ben ott tartunk, hogy a netre keresnek ismerkedős szövegeket.


Ez nekem csak jó, mert eszerint élőben nincs riválisom, hiszen mindenki a netes csajokra nyomul.


Amúgy a konkrét kérdésre válaszolva: nem ismerem a Tinder működését, de ha ott lattad, miért nem ott írtál neki???

2022. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

#22


Mert nem matcheltünk, észkombájn.

2022. jún. 23. 10:34
 24/51 anonim ***** válasza:
12%

21. Szépen meglocsoltad olajjal ezt a beszélgetést. Mindjárt jönnek és meggyújtják a kommentelők.

Elég ha gazdag vagy és van ősmagyar rangod. Maradjunk ennyiben.


30F/ispán

2022. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

#23


Nem tudom pontosan, mi az a match, mivel én élőben ismerkedek.


Régimódi csávó vagyok, csak ahhoz értek, hogyan kell egy nőt felszedni például a buszmegállóban.

2022. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
13%

#21

Pontosan ez a kettős mérce zavarja az igazságérzetemet, mert sajnos igaz. Szerencsés külsővel rendelkezem, ráírtam már pár lányra random instán ilyesmivel:

"Szia

Remélem nem gáz hogy ismeretlenül rádírok

*küldök egy képet magamról*"

Válasz:

"Szia

Helyes vagy:)"

Mindig lett belőle később randi is


Ha meg átlagos férfi ír rájuk, ilyen reakciót vált ki mint itt leírták. Ezzel van itt a gond, hogy nagy balhét csinálnak belőle hogy milyen szörnyű hogy zaklatják őket, de közben azért az jól jön ha jóképű srác ír rájuk. És persze biztos van itt aki 100%ig kioffolja az ilyen random bepróbálkozásokat, de azért a többség nem utasítana vissza egy jobb kalibert.

2022. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
83%
26-os: iszonyat ijesztő ha valaki köszön és küld egy képet random magáról.
2022. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
75%

27. Engem már a köszönésnél elfog a pánik. Főleg ha mellette ronda a csávó. Ilyenkor mindig a férfiakat kezdem el hibáztatni, holott belül tudom hogy én reagálok mindent túl.


L

2022. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

"HA A CHAD-ALFA ÍRNA RÁD MESSENGEREN AZ NEM LENNE ZAKLATÁS?????????? Az nem, igaz? Azzal egyből mennétek dugni, lesnétek minden szavát/kívánságát! Undorító dögök vagytok!"


Azzal már matcheltek volna Tinderen, szóval nem kellene nyomozgatnia és Messengeren írogatni. :)


"Nőuralomnak" nevezed azt, hogy jogunk van azzal összejönni, akivel akarunk?

Milyen "uralmat" szeretnél? Valami olyat, amiben köteles vagyok veled ismerkedni, ha te azt úgy akarod?

2022. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
0%

#27

Elnézést folyton belemegyek ezekbe fölöslegesen mikor tudom hogy itt gyakorin más ligájú lányok vannak. Azért küldtem képet, mert az instámon nem volt akkor még rendes kép és "az én köreimben" a külső ismerete nélkül semmi értelme beszélgetni

2022. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!