Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedős szövegnek elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedős szövegnek elég lehet ennyi?

Figyelt kérdés

“Szia Xy:)


A Tinderen láttalak és gondoltam megkérdem hogy van-e kedved ismerkedni velem?:)


Válaszod előre is köszönöm! 😊”


Messengeren írtam a lánynak, mivel az Instagram neve meg volt adva, ezáltal messengeren is rátaláltam.


26/F


2022. jún. 23. 09:05
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
15%

#40 Ezt azután írta, miután 2 oldalnyi kommenten keresztül pocskondiáztátok!

Normalis stílusban írt ki egy kérdést és egyből betámadtátok.

2022. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
93%

39


Én is női kommentelő vagyok.

Nem állítom, hogy zaklatás az, amit csinálni akar a kérdező, legalábbis a Btk. szerint ennyi még nem az. De mindenképp creepy, hogy Tinderen látja, aztán kinyomozza a fb-ját, és ott írogat. Arra van a Tinder, és ha nem match-elt vele, akkor vszeg balra húzta a lány, akkor pedig illik tiszteletben tartani. Egyetlen egy esetben sülhet el jól, az pedig az, hogy ha a csaj nem aktív Tinderen, csak beregisztrált, aztán csak úgy van (nem használtam soha, nem tudom, hogy mennyi értesítőt küld az app, sem azt, hogy szűrik-e az inaktív tagokat).


Amúgy nem is ez a fő probléma a kérdezővel, hanem az egyéb megszólalásai. Nőuralomnak nevezi azt, hogy szabadon dönthetünk arról, hogy kivel ismerkedünk/jövünk össze, vagy, hogy jó néven vesszük-e, hogy Messengeren keres valaki olyan, aki a Tinderen talált meg. Ezt csak tovább igazolja az, hogy zokon veszi azt, hogy a "Chad-eknek" (inkább fogalmaznék így: a nekünk tetsző, számunkra vonzó férfiaknak) bezzeg visszaírunk, azoknak bezzeg széttesszük, stb.

Semmi férfigyűlölet nincs bennem, de egyszerűen fenntartom a jogom, hogy annak teszem szét, akinek akarom, annak írok vissza, akinek akarok, és azt tiltok le, akit akarok. Akinek ezzel gondja van, szerintem azzal nem stimmel fejben valami, és nem én vagyok férfigyűlölő femináci, mániákus férfi lepontozó, véresszájú elmebeteg, hanem neki van gondja a nők alapvető szabadságjogaival.

2022. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
77%

"Ezt azután írta, miután 2 oldalnyi kommenten keresztül pocskondiáztátok!"


Akkor mondja azt, hogy rohadt bunkók/szemetek, akik pocskondiázzák őt (ezen lehet vitatkozni, hogy tényleg jogtalan, tényleg szemetek-e, vagy nekik van igazuk), és ne azt, hogy undorító dögök vagyunk, mert olyannal jövünk össze/olyannak tesszük szét a lábunkat, aki tetszik ("Chadek").

Ha valaki ilyet leír, ott annak részemről vége, nem érdekel, mire reagálta ezt, innentől semmit nem látok benne, csak egy potenciálisan veszélyes alakot, aki teljesen el van tévedve a világban. Nem azt mondom, hogy biztos nőket fog egyszer bántani, erőszakolni, de ha full komolyan gondol ilyeneket, hogy "undorító dögök" vagyunk a fent leírt okból, akkor megvan valamennyire a veszélye, hogy x idő után egyszer csak beőrül. Nem szeretném, hogy pont én legyek az, akit egyszer véletlenül betalál egy ilyen, visszautasítom, és mondjuk fizikailag is hangot ad annak, hogy szerinte mekkora "undorító dög" vagyok, amiért "Chadekkel bezzeg kefélek". De másnak sem kívánom ugyanezt, nemcsak magamnak.

2022. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
31%

Ti forgatjátok ki és kapjátok túl az egészet.

Annyi kérdezett, hogy gáz-e ha ilyen szöveggel nyit.

Meg lehetne mondni normalisan, hogy hat figyelj haver,az szamít hogy ki írja.

Ha tetszel lesz valasz, ha nem tetszel akkor meg nem.

Ehhez kepest olvasd mar vegig az elsö 2 oldalt kommentjeit.

Fullra be van tamadva a kérdező és elhordva minden szarnak.

2022. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert szövegtől függetlenül sz.ar ötlet más platformon írni olyannak, akivel nem matchelt Tinderen.

És nem, nem mi forgatjuk ki. Már az első kommentben jött a "nőuralommal", aztán meg a frusztrált, "bezzeg a Chadek" szöveggel, amire az előbb fejtettem ki, hogy semmi mentség nincsen, és nem is vág ide.

2022. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
18%

#44

Pontosan ez a kettős mérce itt a probléma, hogy elkezdték csomóan hogy hát ez micsoda zaklatás meg undorító dolog, de közben meg (és itt megint ferdített pl a #42, #43, mert a kérdező nem azért nevezett dögöknek titeket, mert chadekkel dugtok, vele meg nem) ha egy chad ír rájuk random, akkor az persze nem zaklatás hanem ismerkedés.

Amúgy ez pont olyan mintha azt mondanátok hogy "fú a szex az egy erőszaktevés", de közben vonzó pasival szívesen szexeltek.

Ugyanez van: "fú a random ráírás az zaklatás", de vonzó pasi persze rád írhat

2022. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem zaklatás, ha írnak nekem Messengeren, soha nem mondtam ilyet. Teljesen mindegy, hogy hogy néz ki, egy ismerkedős üzenettel nincs gond. De természetesen más lett volna a reakcióm, ha tetszik, és más, ha nem.

Volt olyan, akit az első üzenet után leráztam, és olyan is, akinek a számban volt a farka, amint erre alkalmas volt a helyszín és az idő.


Onnantól zaklatás, hogy ha nem fejezi be, ha megmondom, hogy bocsi, de nem. Akár tovább próbálkozik, akár elkezdi a hisztit, hogy mekkora beképzelt liba vagyok, bezzeg a Chadeknek blabla, akkor zaklatás.


A kérdezőnél csak azért más a helyzet, mintha csak random írna, mert Tinderen akadt rá a csajra, és onnan nyomozta ki másik elérhetőségét. Tinderen kéne matchelni alapvetően, erre találták ki.

2022. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg te vagy undorító.
2022. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem válaszolnék egy ilyen üzenetre. Megvan az oka annak, ha vkivel nem jövök össze egy társkereső oldalon (vagy azért, mert nem volt szimpatikus, vagy azért, mert oké lenne, de már ismerkedem valakivel ott, akiről úgy gondoltam, még jobban passzol hozzám, urambocsá előbb kezdtünk beszélni többekkel, és úgy a korrekt)... ha ezek után odamegy "próbálkozni"... és nevezzük a nevén a gyereket, zaklatni (oké, hogy btk szerint nem az, de attól még köznyelvi értelemben igen), az nem szimpatikus. Akkor már az is jobb, ha személyesen leszólít szimpatikus nőket.
2022. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Szopóborér? Kőkóla?
2022. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!