Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy nem a külsejével kéne próbálni meggyőzni engem?

Figyelt kérdés

Nem szeretném azt a témát firtatni, hogy kollégával ne...


Van egy kolléganőm, aki már régóta küldte a jeleket, ezt sokáig nem vettem észre csak utólag visszagondolva jöttem rá, hogy mit miért tett, ekkor természetesen már késő volt, és nagyon csúnyán elutasított, még olyan sértőt is tett és mondott mellé, amivel a harag, csalódottság is szólt belőle, amiért sokáig nem viszonoztam, de tényleg nagyon indirekt módon csinálta, semmi egyértelműség nem volt benne, szerintem nem volt elvárható, hogy én ezt tudjam.

Miután elutasított, hagytam a témát, sőt, megsértődtem rá, arra, ahogyan tette, ráadásul nekem is ő mindig is tetszett.

Ez a történet ennyiben is maradhatna, de úgy tűnik, hogy egy kis idő elteltével hirtelen megbocsájtott, szintén nagyon burkolt módon de éreztette ezt velem, illetve úgy öltözik, új hajat csinál, olyan mindenféle extra dolgokat csinál a külsejével, amiket korábban nem, és tudom, hogy nekem akar imponálni ezzel.

A baj az, hogy nem ezzel kéne. Én jelenleg nem tisztelem őt (a belső értékeit) azért, amit tett, elvárta hogy észleljem a jeleit aztán azzal büntet hogy nem vettem észre, elutasít csúnyán és még elnézzem neki. Nem külsővel, hanem a viselkedésével kellene próbálnia meggyőznie, addig nem fogok foglalkozni vele úgy, hogy kezdeményezek, vagy valami. De nyilvánvalóan ez nem esik le neki, hogy inkább a belső értékeit kellene fitogtatni, hogy meggyőzzön egy második esélyért. Hogy adhatnám ezt tudtára? Jelenleg nem igazán vagyunk beszélő viszonyban.



2022. jún. 24. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nézzek ki*
2022. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nézzen *
2022. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Most sokan azt írják hogy nem érdeklem, én is ezt hittem sokáig és az volt a baj, hogy nem vettem a jeleit, azóta már tudom, hogy nála így fejeződik ki, ha azokat az apró dolgokat megteszi, amiből szerintem 10 férfiból 10 nem jönne rá, hogy ez egy jel. Nyilván kezdeményeztem volna hamarabb, ha tudtam volna, ha pl egyértelműbb jeleket ad.
2022. jún. 25. 08:00
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor kezdett el így váltani stílust, amikor a viselkedése is újból megváltozott az irányomba. Nekem akar tetszeni. Persze lehet, hogy közben másnak is.
2022. jún. 25. 08:09
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a drasztikus változas úgy hangzik, mintha szakítás után lenne épp, és ezzel hozza magát jó állapotba, nem mások miatt, hanem maga miatt.
2022. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A kettő között csak pár hét telt el, mióta utoljára érdekeltem az elutasítás előtt és amikor újból elkezdte nemrég.
2022. jún. 25. 08:22
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha közben lett volna valakije amikor elutasított, szerintem nem ennyire haragudva tette volna rám, egyszerűen csak nem érdekeltem volna már.
2022. jún. 25. 08:26
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudnám, hogy lehetetlen, azt hinném, hogy rólam van szó 😂 szinte ugyanez volt, én nem vagyok túl még rajta...

De kb. ugyanígy viselkedem, mert óvni szeretném magam a csalódástól.


És bizony, csak akkor foglalkoznék vele, ha lenne mersze odajönni hozzám 😃

2022. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó 3 mondatodban benne van az, amiért ő sem nyitna...drámázol, és valószínűleg azt érzi, hogy a párkapcsolatban is Te szeretnéd őt irányítani, melletted nem lehetne egy egészséges dinamikát kialakítani.

Személy szerint gyűlölöm a játszmákat.

2022. jún. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!