Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan békélt meg önmagával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan békélt meg önmagával és fogadta el, hogy minden törekvése ellenére is csak egy bizonyos szintet tudott/tud elérni?

Figyelt kérdés
Én a közelmúltban elhatároztam a változást: életmódot váltottam. Sokkal több sport, nem fogyasztok alkoholt, egészségesebben táplálkozom. Néhány hónapja edzeni járok és már kisebb eredményeket vélek felfedezni a testemen. Amúgy vékony testalkatú férfi vagyok és nem túl jóképű. Újabban pszichológushoz is járok és érzem, hogy segít. A munkahelyemen is előrébb szeretnék lépni, illetve képezni kívánom magam. Mindezt magam miatt teszem és az út elején járok, de valahol rossz azt érezni, hogy a nők számára láthatatlan vagyok. Ha reálisan tekintek magamra, akkor azt látom, hogy fejlődhetek, de csak egy bizonyos szintig. Igyekszem kihozni magamból a maximumot, de tartok tőle, hogy minden erőfeszítésem ellenére is kevés leszek. Főleg, ha a közvetlen környezetemhez viszonyítom magam. Azt érzem, hogy soha nem lehetek olyan férfi, mint amilyen lenni szeretnék. Ti milyen megküzdési stratégiákat alkalmaztatok? Hogyan fogadtátok el, hogy egy bizonyos pont után nincs tovább, nincs több bennetek? Férfiak és nők válaszai egyaránt érdekelnek.

2022. jún. 25. 16:31
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Egyre rosszabb lett az állapotom, és az állandó szuicid gondolatok és sírás levertség mellett megjelent az önbántalmazas. Egy szép napon anyával beszélgettem, és felmerült egy olyan téma, ami felzaklattott, és elkezdtem erőből ütni a homlokom. Anya ledöbbent aztán megpróbált lefogni. Utána órákig sírtam. A szokásos.


Ez volt az ébresztő hívás. Következő héten elmentem a háziorvoshoz, elmondtam a gondomat és elmondtam neki hogy fogalmam sincs mit csináljak. Ő rám nézett és közölte hogy ez depresszió.

Kaptam gyógyszereket.

Őszintén szólva vagy 10 éve nem voltam ilyen boldog. Pedig az életem nem változott.


(Az én gondom nem a párkeresés, hanem az iskola/karrierben való kudarc.)

N

2022. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
35%

Nos, a személyiségfejlesztés nem kétperces téma. Évek kellenek hozzá, de igazából egy életen át tart. Az a jó, hogy elkezdted.


Sajnos ha alacsony vagy és nem vagy jóképű, az első benyomást buktad. Ennek ellenére sok nő számára az izomzat, az öltözködés és persze a stílus is nagyon fontosak.


Alapjában véve ne aggódj annyit a nők miatt. Egy idő után (30-40 között) sokkal lejjebb adnak az igényeikből.


Építs az egészségedre, a lelki és pszichés erőnlétedre, az egészséges és esztétikus fizikumodra és a támogató emberi kapcsolataidra. Mindenképpen legyenek terveid az életedre vonatkozólag.


Nekem 5 éve volt 60 kiló feleslegem, egy rossz házasságom, minden vágyam az volt, hogy lehozzak egy hetet és feledésbe ihassam magam. Fújtattam, ha két emeletet másznom kellett. Rosszul aludtam és ingerlékeny voltam. Kívül-belül instabil és gyenge. Most összeszedtem magam, és jobb formában vagyok, mint valaha. A jó hír, hogy a tudatos életvitel eredményei összeadódnak. 5 év nem 5x1 év, hanem sokkal több, mint a kamatos kamat számításnál. Sok sikert, és ne add fel!

2022. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
#32 Köszönöm szépen!
2022. jún. 25. 22:20
 34/36 anonim ***** válasza:
Hiába a lepontozása, a 19. megmondta a frankót.
2022. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%

A lényeg hogy "magadba fektess"

Ha lesz egészséged önbizalmad, bármi lehetséges.

Engem jó nőnek tartanak, most mégis "nem helyes" pasival járok, az alakjától sem vagyok elragadtatva, de a humorával a kisugarzásával, az udvarlásával levett a lábamról mert van egészseges önbizalma

Szóval ne add fel!!!

N

2022. jún. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki csak egy bizonyos szintet tud elérni. A képességek, egyéni adottságok stb. meghatározzák a maximumot, de elégedett lehetsz magaddal és az életeddel, ha megteszed, amire képes vagy.
2022. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!