Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan békélt meg önmagával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan békélt meg önmagával és fogadta el, hogy minden törekvése ellenére is csak egy bizonyos szintet tudott/tud elérni?

Figyelt kérdés
Én a közelmúltban elhatároztam a változást: életmódot váltottam. Sokkal több sport, nem fogyasztok alkoholt, egészségesebben táplálkozom. Néhány hónapja edzeni járok és már kisebb eredményeket vélek felfedezni a testemen. Amúgy vékony testalkatú férfi vagyok és nem túl jóképű. Újabban pszichológushoz is járok és érzem, hogy segít. A munkahelyemen is előrébb szeretnék lépni, illetve képezni kívánom magam. Mindezt magam miatt teszem és az út elején járok, de valahol rossz azt érezni, hogy a nők számára láthatatlan vagyok. Ha reálisan tekintek magamra, akkor azt látom, hogy fejlődhetek, de csak egy bizonyos szintig. Igyekszem kihozni magamból a maximumot, de tartok tőle, hogy minden erőfeszítésem ellenére is kevés leszek. Főleg, ha a közvetlen környezetemhez viszonyítom magam. Azt érzem, hogy soha nem lehetek olyan férfi, mint amilyen lenni szeretnék. Ti milyen megküzdési stratégiákat alkalmaztatok? Hogyan fogadtátok el, hogy egy bizonyos pont után nincs tovább, nincs több bennetek? Férfiak és nők válaszai egyaránt érdekelnek.

2022. jún. 25. 16:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
És ki hogyan fogadta el hozzám hasonló helyzetét?
2022. jún. 25. 16:57
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Rossz az egész megközelítés, és téves.
2022. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
4%

#11


Én miután viccből megnéztem mire megyek ronda nőknél láttam be, hogy ez valóban csak és kizárólag a külsőről szól. Utána már nem volt visszaút. Jó 12 éve ennek már, azóta nőkhöz se nagyon szólok. Minek. Nekem ez adta a lökést, hogy engedjem el, mert teljesen reménytelen, hogy olyan nőm legyen, aki nekem tetszik.

2022. jún. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Akkor mi volna a jó és helyes megközelítés?
2022. jún. 25. 17:01
 15/36 anonim ***** válasza:
4%

Az ido megoldja. Ahogy idosodsz, ugy fogod egyre jobban elfogadni.



38F incel

2022. jún. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmilyen különleges megközelítés vagy elhatározás.


Kialakítod a saját egzisztenciádat egy viszonylag biztos életet amennyire persze azt manapság lehet, aztán vagy próbálkozol ismerkedni néha vagy sem.


Én 5 évig kitartóan ahol csak tudtam próbálkoztam, meguntam kész elegem lett, most már nem keresek senkit, nem vagyok fent társkeresőkön, nem megyek oda senkihez élőben, vagy 1 nap összejön vagy nem.

2022. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

#14

Helyetted ezt nem fogom én se meg más se kitalálni. Nekem az segített, hogy átváltottam totál elkerülésbe. Utcán soha nem nézek nőkre, ha jön szembe egy, akkor elfordulok vagy előveszem a telefonom. Barátaimmal többnyire csak akkor találkozok, ha nincsenek ott nők. Munkám (IT) miatt szerencsére kevés nővel kell foglalkoznom, akikkel kell(ene), azoknak meg engedem, hogy azt és úgy csináljanak, ahogy akarnak, úgyse tudják megcsinálni, amit kellene, úgyhogy jobb is, kevesebb kárt okoznak így...

2022. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

#7: "Elmondtam, hogy ronda vagyok, de csak a szép nők tetszenek. Ill. volt/van némi motivációs problémám is. Egyiken se tudott segíteni..."


Nem is az a dolga, hogy helyetted megoldja a problémáidat. Ha ebben a tévképzetben élve mentél oda hozzá, netán még mindig ragaszkodsz ehhez a téves elképzelésedhez, akkor egyértelmű, hogy a hiba a te készülékedben van.

A mentálhigiénés szakembernek az a dolga, hogy segítséget nyújtson abban, hogy te magad oldd meg a saját problémáidat.

2022. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

Segítek, ingyen!



MINDENKI élete arról szól, hogy le kell adni, és elfogadni, hogy a te szinted az alsó lépcsőkön van!


Ennyi!


Palota helyett panel.

Ferrari helyett Fiat.

Margot Robbie helyett Margitka, a kisállatbolt eladója.

2022. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
4%

#18


Ez így van. Továbbra is igaz, amit mondtam. Semmire se jó. Ha az lett volna a problémám, hogy azt képzelem a 𝘀𝗮𝗷𝗮́𝘁 szintemen levő nőknél sincs esélyem, azon lehet segíteni, mert az sima önértékelési probléma. Az viszont nem, ha magasabb szintű nők akarok magamnál. Egy nő sem olyan hülye, hogy leálljon egy alacsonyabb szintűvel, ha egyszer a saját szintjén is megkap mindent.

2022. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!