Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogyan békélt meg önmagával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan békélt meg önmagával és fogadta el, hogy minden törekvése ellenére is csak egy bizonyos szintet tudott/tud elérni?

Figyelt kérdés
Én a közelmúltban elhatároztam a változást: életmódot váltottam. Sokkal több sport, nem fogyasztok alkoholt, egészségesebben táplálkozom. Néhány hónapja edzeni járok és már kisebb eredményeket vélek felfedezni a testemen. Amúgy vékony testalkatú férfi vagyok és nem túl jóképű. Újabban pszichológushoz is járok és érzem, hogy segít. A munkahelyemen is előrébb szeretnék lépni, illetve képezni kívánom magam. Mindezt magam miatt teszem és az út elején járok, de valahol rossz azt érezni, hogy a nők számára láthatatlan vagyok. Ha reálisan tekintek magamra, akkor azt látom, hogy fejlődhetek, de csak egy bizonyos szintig. Igyekszem kihozni magamból a maximumot, de tartok tőle, hogy minden erőfeszítésem ellenére is kevés leszek. Főleg, ha a közvetlen környezetemhez viszonyítom magam. Azt érzem, hogy soha nem lehetek olyan férfi, mint amilyen lenni szeretnék. Ti milyen megküzdési stratégiákat alkalmaztatok? Hogyan fogadtátok el, hogy egy bizonyos pont után nincs tovább, nincs több bennetek? Férfiak és nők válaszai egyaránt érdekelnek.

2022. jún. 25. 16:31
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%

#10: "Látják a pofádat és ennyi,"


Nem. Látják a "pofádat" és AZT, HOGY MILYEN ARCKIFEJEZÉS VAN RAJTA, hallják a hangodat, A HANGHORDOZÁSODAT, HOGY MIT MILYEN HANGSÚLLYAL MONDASZ KI (= hogyan viszonyulsz ahhoz a dologhoz, amiről éppen beszélsz), látják a TESTBESZÉDEDET, TESTTARTÁSODAT, ami rengeteget elárul egyrészt az önmagadhoz fűződő viszonyodról, hogy hogyan látod önmagadat, illetve, hogy hogyan viszonyulsz a külvilághoz...

Soroljam tovább mindazt, amit valószínűleg észre sem veszel, te végtelenül egyszerű lélek?

2022. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem tűnt még fel saját magaddal kapcsolatban, hogy neked azzal van bajod, hogy mások nem úgy viselkednek veled, ahogy az neked kellemes lenne?
2022. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
#22! Nem hiszem. A világ olyan, amilyen. Nekem kell alkalmazkodnom. A magam módján meg is teszem. Én nem várom el, hogy hozzám igazodjanak, csak leírtam a gondolataim.
2022. jún. 25. 18:05
 24/36 anonim ***** válasza:
#23: ellentmondást vélek fölfedezni eme hozzászólásod, és azzal kapcsolatban kifejezett elégedetlenséged közt, miszerint "a nők számára láthatatlan vagyok".
2022. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a létező összes nőre értettem. Az irreális elvárás lenne részemről. Viszont akiknel próbálkoztam, mind ezt tapasztaltam. Szerinted mi lenne ebben a helyzetben a megfelelő viselkedes/megközelítés? Hogyan lenne feloldható az ellentmondás?
2022. jún. 25. 18:30
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
#25: miféle "ellentmondás" "feloldásáról" beszélsz te, már bocs?
2022. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Te írtad, hogy nem érzek ellentmondást egy korábbi válaszom és aközött, hogy láthatatlan vagyok a nők számára. Mindegy is. Haladok tovább a megkezdett úton. Majd kiderül, hogy mire lesz elég.
2022. jún. 25. 19:17
 28/36 anonim ***** válasza:

"Újabban pszichológushoz is járok és érzem, hogy segít."


Ez mégis mit jelent a gyakorlatban?

2022. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Eddig két alkalommal voltam. Az első során röviden elmondtam az életutam. A második alkalommal pedig a gyerekkor, diszfunkcionalis család stb került terítékre. Mindennek az alapja.
2022. jún. 25. 20:14
 30/36 anonim ***** válasza:

#29


Értem csak nem a kérdésre válaszoltál. Azt állítottad, hogy érzed, hogy segít (2 ülés után... de mindegy). Mégis miben érzed, hogy segít? Elkezdtél tetszeni a szép nőknek, vagy mi? </sarcasm>

2022. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!