Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti rossz embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti rossz embernek tartanátok azt a nőt, aki nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

A hisztijük és a sírásuk nagyon ki tud borítani, a közelükben sem szeretek lenni.

Másrészt nem érzek magamban semmilyen anyai ösztönt, nem tudnék gondoskodni egy újszülöttről.

Se a pelenkacsere, se a büfiztetés, se az éjszakázás nem menne, túl gyenge vagyok hozzá lelkileg.

Fogalmam sincs hogyan kell gondozni egy kisgyereket.

Nem tudnék jó anya lenni, ezt érzem legbelül.

Emiatt lelkifurdalásom is van.


Férfiak, ti mit gondolnátok ha ez kiderülne ismerkedés közben?


2022. jún. 27. 23:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Ebben nincs semmi extra, semmi különleges.


Sokan nem szeretnének gyereket többek között én sem.


Csak sajnos sok nő állítja azt amit te, aztán kapcsolaton belül pár éven belül ez megváltozik elég sok helyen....aztán mikor a férfi nem akar ő a rossz. Aztán kapcsolat vége.

2022. jún. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én sem szeretem őket, nem is akarok soha.
2022. jún. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%

Én boldog lennék, hogy megtaláltam a páromat.

Ugyanis én nem szeretem a gyerekeket, felesleges nyűg és küszködés velük minden perc.

Az állatokat és a növényeket mindég is többre tartottam az embereknél.

F.

2022. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az, hogy valaki nem akar gyereket, egy dolog, de ha kifejezetten utálja a gyerekeket, az már nem vall valami fényes jellemre.
2022. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
74%

Ott a pont a 15-nél. Ha valaki nem akar gyereket, mert nem neki való, azt megértem és elfogadom.

De utálni őket azért már egy kicsit erős. Akkor már inkább az alkalmatlan szülőket utáld.

2022. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%
A sajátomat szeretem, de mások gyerekeivel nem tudok mit kezdeni. Emiatt viszont nem érzem magam szar embernek.
2022. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%
A "nem tudok mit kezdeni" az elég más, mint az "utálom".
2022. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,van 2 gyerekem,de valamilyen szinten osztom a véleményed.
2022. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
70%

Hűha! 19-es.


Ebből getczi nagy balhé lesz. :)))

A gyerekpártiak boszorkánysággal fognak vádolni.


Egyébként ne aggódj, nincs ezzel semmi baj, nekem is van egy pasi ismerősöm, aki nem szereti a fiát.

A felesége akart gyereket, ő nem, de a feleségét nagyon szereti, ezért nem hagyta el, legyártottak a nőnek egy gyereket, hát legyen vele boldog! :)

2022. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem különösebben értem miért jön mindenki azzal, hogy hát azért utálni nem kéne, mert a kérdező egy szóval nem írta, hogy utálná, sőt a kommentelők döntő többsége sem beszélt utálatról. Az, hogy nem szeretem őket nem egyenlő azzal, hogy utálom.


Amúgy kérdező emiatt egy pillanatig ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nem kötelező senkit sem szeretni pusztán az életkora miatt, meg hát szülni sem kötelező. Továbbá gondolom megvan oka annak, hogy így érzel, rossz tapasztalat miegymás. Én sem bírom őket, kiakaszt mikor boltban/buszon/szállodában/étteremben és egyéb helyeken a visítozó, vergődő, csakmégegycsokiiit-ért hisztiző kölköket kell hallgatni. Nem kell és nem is való mindenkinek gyerek, ez így van jól. A lényeg, hogy ezt viszonylag hamar tisztázni kell a másikkal, mert ha ő meg erre vágyik, akkor ott nincs közös jövő.

2022. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!