Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mennyire tartanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire tartanátok rossz embernek engem?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak magamra gondoltam. Másoknak mondjuk sosem akartam rosszat, sőt örültem ha boldogok, nem irigykedtem, persze nem azért mert olyan jó lennék, hanem szimplán csak magammal voltam elfoglalva, ezért nem is nagyon érdekelt, hogy a többiekkel mi van.Volt néhány lány, akiket szerettem, de ők nem szerettek engem. Sosem volt részem kölcsönös szerelemben, fogalmam sincs, hogy milyen az. Nincs olyan ember, akinek fontos lennék, akikkel jóban vagyok, azok is mással vannak elfoglalva, tesóm együtt van a párjával, a legjobb barátom együtt van a párjával, ha találkozom velük, én csak iylen harmadik kerék lehetek, a szüleim is örültek ,hogy elköltöztem tőlük. Pénzem van, jól nézek ki, cinikus vagyok, ezek még inkább hozzájárulnak, hogy egy igazi s e g g f e j legyek. Lekezelő, pökhendi semmirekellő alak vagyok, aki előszeretettel sértegeti azokat, akik túlságosan komolyan veszik magukat. Senkit nem érdekel, hogy mi van velem és engem sem érdekel senki. A magam ura vagyok, azt csinálok, amit akarok mindenkitől függetlenül.
2017. okt. 19. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Csak azt nem értem, hogy ha igaz, amit írtál magadról, akkor minek érdekel idegenek véleménye.
2017. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ezek még inkább hozzájárulnak, hogy egy igazi s e g g f e j legyek. Lekezelő, pökhendi semmirekellő alak vagyok, aki előszeretettel sértegeti azokat, akik túlságosan komolyan veszik magukat. Senkit nem érdekel, hogy mi van velem és engem sem érdekel senki. A magam ura vagyok, azt csinálok, amit akarok mindenkitől függetlenül


Na ez a része a gáz!


Ezt leszamitva kb énis ilyen vagyok ,csak kedves és közvetlen. Sokan birnak.

Van párom ,barátaim és szerettek mar viszont.

n25

2017. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
FFi vagyok,de nekem nagyon szimpatikus vagy. Örülök hogy rajtam kívül is vannak ilyen emberek :)
2017. okt. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
A pokhendiseg az emberi butasag megmutatoja, ez alapjan dontsd el milyen ember.
2017. okt. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tartalak rossz embernek, más fiúk is ilyenek, de nekik még pénzük sincs.
2017. okt. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rossz embernek éppen nem tartalak, csak ostoba sutyeráknak. De mivel téged csak te magad érdekled, így ez nem számít neked.
2017. okt. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Depresszió, utálat kivetítése magadra s világ mechanikájára, emberek elméjének mechanikájára.

Semennyire sem vagy rossz. Tanulatlan vagy és nagyon mélyen érzelmileg, s vágyaidtól távol.

2017. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lekezelő, pökhendi semmirekellő alak vagyok, aki előszeretettel sértegeti azokat, akik túlságosan komolyan veszik magukat. "


Remélem magaddal kezded a sértegetést. Nem feltétlenül tartalak rossz embernek, hiszen valahogy kezelned kell azt, hogy senki nem kíváncsi rád, ez a bunkóságba menekülés és önmagadnak hazudozás egyszerűen szánalmas. Mindenesetre a te életed, egészségedre.

2017. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
1#, mert fingod sincs pszichológiához.
2017. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2#, tévedsz.
2017. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!