Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha photofeeleren 10/3,2 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha photofeeleren 10/3,2 és 10/3,5-es pontom lett a fényképeimre, akkor még átlagos külsejű sem vagyok? 6 pontosnak tartottam magam eddig, ennyire irreálisan látom magam? Miért? Volt még más is így?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 22:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Ez szívás. 😂
2022. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
Az h kinek mi a szép az erősen egyén függő. Ha küldesz képet, akkor tudok véleményt mondani róla, de természetesen az csak az ahogy én látom
2022. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%
Akkor átlag alatti külsejű vagy, de ne aggódj, nőként így is simán találhatsz párt.
2022. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
77%
Felejtsétek már azt a hiteltelen szart el.
2022. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
35%
csúnya vagy!
2022. jún. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szetszerkesztett kepet felraksz akkor kapsz egy hamis ertekelest es te elhiszed , hogy az vagy aki a kepen..
2023. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy ?
2023. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nem szerkesztett képet raktam fel, hanem szűrők nélküli valóságost, egész alakost. Teltebb alkat vagyok. 160 cm-hez jelenleg 75 kiló. Olyan műtétem volt sajnos, amivel még nem telt le a 6 hét sportolástól eltiltás, mert előtte heti 3-szor kondizni is jártam, tehát izom is van, nemcsak zsír. Homokóra alkatom van így is, tehát arányosan vagyok duci.
2023. júl. 24. 17:27
 19/29 anonim ***** válasza:
Hmmm. Nálam már 30 éve tart a sportolástól eltiltás, hiába könyörgök az orvosomnak.
2023. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én barátnőmről tettem fel több képet is, a 3,8-tól a 7,0-ás, majd 8,3-as (összesített) értékelésig minden volt az Attractive pontra. De az érdekes rész leginkább az, hogy értékelésre indítottam kétszer ugyanazt a képet. Elsőre 3,8-cal zárt a kép, másodjára meg 7,0-n, kb. ugyanakkora szavazatszám mellett. Ennyit erről :)

Én már kiismertem nagyjából az oldal csínját-bínját, egyrészt saját tapasztalatok alapján, másrészt olvastam is a témában. Bizonyos dolgokkal, szabályszerűségek betartásával ki lehet "cselezni" egy-egy kép értékelését, és pont itt is van az oldal korlátja, hogy rá lehet-e vetíteni a valóságra. Felsorolok néhány szempontot, amik erősen befolyásolhatják a képeid értékelését (nem teljes a lista, linket tudok küldeni hozzá):


1. Nappal vs. Éjszaka: a napközben feltöltött fényképek lényegesen jobb értékeléseket szoktak kapni, mert akkor derűsebbek, élettel telibbek az emberek, éjszaka sokan fáradtak, elegük van az aznapból, stb.

2. Tudat alatti előítéletek: a különböző rasszok hajlamosabbak alulértékelni a más rasszba (vagy szexuális irányultságba, satöbbibe) tartozó embereket.

3. Örök talány (itt a GyK-n is), hogy vajon mit néznek az ottani felhasználók: a képet, vagy a rajta lévő nőt/férfit, hogy az mennyire vonzó? Valószínűleg vegyes a felhozatal, egyik részük a személyt, másik részük a képminőséget értékeli. Lásd pl. az értékeléseket (Notes), amiknél majdnem mindig a képeken lévő hiányosságokat, problémákat említik, nem pedig azt, hogy mondjuk "kövér vagy", vagy "előnytelen a hajad". Egyik részről tehát jönnek olyanok, mint "cuki vagy", "randiznék veled", másik részről meg olyanok, hogy "jobban kéne mosolyognod", vagy "kicsit félénknek tűnsz a képen", ergo "ezért pontoztalak le" (mindkettőt írták a barátnőmről feltöltött képekhez). Látod, ezek a Notes-ok azt feltételezik, hogy mindkétféle csoport jelen van az oldalon. VISZONT a mérleg nyelve én úgy érzem, inkább a kép színvonalának értékelése felé hajlik (ők a többség), mintsem, hogy X mennyire számít jó nőnek/pasinak.

4. A fentieket egy szakértőtől olvastam, aki jártas a témában, most pedig a saját meglátásom jön: azt vettem észre, hogy vannak "kötelező" elemek, amiket ha nem hozol, akkor le fognak értékelni. Ilyen a "kötelező" mosoly (ami ha nem elég széles, szintén számíthatsz a leértékelésre, nagyon sokszor megesett az általam feltöltött képek kapcsán). Illetve megnéznek rajtad mindent. Outfit: alkalomhoz illő ruházat, karóra, táska, ízléses holmik rajtad, a környezet, ahol vagy, satöbbi. Illetve alkoholos ital TILOS a képre, mert szintén le fogják húzni jó páran (nem kevesen!), ahogy a diszkós vagy kondis képeket is lehúzza az emberek egy jó nagy hányada. Szóval azt akarom mondani összességében, hogy nekem erősen az jött le, hogy cseppet sem csak a rajta lévő egyén vonzóságát értékelik, hanem kb. mindent, ami a képen van, leginkább ezt a széles mosoly dolgot. Illetve hát a kép színvonalát, eladhatóságát nyilván (hozzáteszem, épp ez az oldal célja!).

És nem, nem adja vissza feltétlenül a valóságot. Barátnőmet 7-8 közé tenném 10-ből, de ezen az oldalon rendre egy egész ponttal lejjebb értékelik (6-7 közé), de hogy 3,8-as lenne több kép alapján is (amik szerintem szuper jó képek!!), na az végképp sántít, főleg úgy, hogy a legutóbbi fotója 8,3-as lett. Ennyire kell komolyan venni az oldalt 🙂 Tarts be bizonyos "szabályokat", hogy kicselezhesd a leértékelést, aztán mindjárt nőni fognak a pontjaid!

2023. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!