Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még 30-35 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még 30-35 körüli "normális" szingli férfi, aki megállapodna lassan?

Figyelt kérdés
Elég peches vagyok párválasztás terén. Egy ideig működik minden, aztán kiderülnek olyan dolgok, amiket nehezen tudok tolerálni. Lehet ezt válogatósságnak nevezni, de ha olyan szinten tud zavarni, hogy rányomja a bélyegét a kapcsolatra, akkor inkább az egyedül létet választom a másik fél érdekében is.
2022. jún. 30. 09:20
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 éves férfi vagyok, család, gyerek. És rohadtul örülök, hogy nem most kell keresnem a komoly kapcsolatot. Ami ma van, az katasztrófa. Mindkét oldalon. Sajnos így 30 körül az emberek már amúgy is elkopnak lelkileg.

Lehet, hogy 5 év múlva elválunk, sose tudni, de utána meg már tuti, hogy csak szexet és szabadidőpartnert keresnék, nem második családot.

2022. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#21 jól látja. Aki meg tudott vagy akart állapodni, az 30ig már megtette. Ha valaki utána kijön egy kapcsolatból és házasságból, és még valamennyire jó parti (nem hagyta el magát, nincs gyereke), az pillanatok alatt elkel, mert a kereslet irdatlanul nagy. Egy 30-40 közti pasi, akit leírtál (házias ezermester, önálló csapatjátékos apatípus) körülbelül a városban talál kétszáz nőt, aki pont ilyesmire vágyik. Innentől kezdve oka nem lesz arra, hogy rendkívül gyorsan, alapos válogatás nélkül elköteleződjön egy mellett.
2022. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Szuper kilátások. 😅 Sokan nagyon jó dolgokat fogalmaztatok meg. Azért még nem kezdem ásni a síromat, de valóban már nem nagyon lehet válogatni, mert a "jobbak" elkeltek és ez mindkét nemre igaz.
2022. jún. 30. 14:52
 24/32 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ne add fel, de vizsgáld felül az igényeidet, mert most, még 30 előtt van esélyed jobb fickót kifogni. 30 után minden évben fokozatosan engedni kell az igényekből, vagy felkészülni a tartós egyedüllétre és ezzel együtt egy másfajta életre.


Ha engem kérdezel, a legegyszerűbb irány az, hogy egy kissé dundi, de személyiségében jó férfit választasz, tudniillik ha te főzöl rá, a túlsúly 1-2 év alatt eltűnik.

2022. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Mik azok a dolgok, amik eddig zavartak annyira, hogy a kapcsolatra is rányomta a bélyegét?
2022. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont 40-es nem fér bele? Ismerkednék szívesen.
2022. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok:

Nyilván még ne ásd a sírodat. Mondom, esély az mindig van.

Csak egyre kevesebb. És ugye tényleg az itt a kérdés, hogy:

Ha van egy jó megjelenésű, jó anyagi helyzetben levő családcentrikus, normális férfi, aki családot akar alapítani, az miért lenne egyedül? Arra bizony sok nő fog jelentkezni, és a férfiak nem arról híresek, hogy sokáig válogatnak.

2022. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Igen, valóban vannak ilyen emberek, de valami "probléma" van velük. Esetleg nem volt még kapcsolata, vagy a fentebb említett, számomra fontos tulajdonságok hiányoznak. És egyszerűen nem tudom, hogy miben adjam lejjebb az igényeimet, ha nem is várok sokat.
2022. jún. 30. 23:48
 29/32 VincentLaw ***** válasza:
100%
Én 34 évesen valami hasonló kaliber lehetek. Habár ha a gyk-ból indulok ki, akkor valami egészen torz emberkét szoktak kihozni, a megkapott jelzők alapján :D
2022. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy 30-35 éves emberek sebeket hordanak a szívükben, tehát ritka az, akinek a múltja le van zárva, boldog a jelenében és fényesen látja a jövőt. Valami kompromisszumot tudnod kell hozni, ez később is így lesz az életben. Csak arra figyelj, hogy a kompromisszum az legyen kompromisszum és nem alku; magyarul: ne add fel az önazonosságodat.


Egyik unokatesómnak (31/L) mondtam ezt, hogy írja fel egy papírra, hogy mi az, amit imád egy pasiban, mi az, ami mindegy vagy tudja tolerálni, és mi az, amit kurvára nem tud elviselni. Na az a lényeg, hogy az utóbbiból ne legyen benne, az előbbiből meg legalább egy.

2022. júl. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!