Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még 30-35 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még 30-35 körüli "normális" szingli férfi, aki megállapodna lassan?

Figyelt kérdés
Elég peches vagyok párválasztás terén. Egy ideig működik minden, aztán kiderülnek olyan dolgok, amiket nehezen tudok tolerálni. Lehet ezt válogatósságnak nevezni, de ha olyan szinten tud zavarni, hogy rányomja a bélyegét a kapcsolatra, akkor inkább az egyedül létet választom a másik fél érdekében is.
2022. jún. 30. 09:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok, de gyereket nem akarok.
2022. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
23%

"Most a külsőségeket ne is vegyük figyelembe. Alacsonyabb is lehet az illető. Azért 160 cm felett."

Tehát ne vegyük figyelembe, de rögtön egy külső megkötéssel kezdesz. Nem mintha érintene, magasabb vagyok ennél, csak ez azért így kissé önellentmondásosra sikerült. De oké, lépjünk tovább. ;-)


"jó humorú"

Kinek mi a jó humor? Nem vagyok egy befásult alkat, viszont humor és humor között is van különbség. Én például nem tudom "jó humornak" tartani azt, ami folyamatosan a másik piszkálásából, szinte már megalázásából áll.


"nem baj, ha romantikus alkat, persze nem túlzásba vívve"

Emögött azért érzek némi fagyos jellemvonást részedről, ami nekem nem szimpatikus. Én ha szeretek valakit, akkor elvárom, hogy nyílt és őszinte lehessek. Persze, kinek hogy. Van a világon jópár fagyos pasas. ;-)


"Hűséges, olyan "apa-típus""

Mit jelent számodra az apa-típus?


"Nagyjából legyenek meg benne azok a tulajdonságok, amik bennem is"

Pl?


"Egy ideig működik minden, aztán kiderülnek olyan dolgok, amiket nehezen tudok tolerálni."

Például?

2022. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Te mit kötöszködsz? Egyik válaszoló a külsőségekre kérdezett rá. Párat kiemeltem, mert nem fontos számomra, de adtam egy kiindulási alapot. Úgy teszel, mintha itt leírtam volna egy ideális férfi képet, amihez végletekig ragaszkodom és aki ennek nem felel meg, azzal szóba sem állnék.


Apat-típus: gondoskodó, figyelmes, meg tudja oldani a ház körüli teendőket, kiveszi a részét a házimunkából és szeretne gyereket.


Ide nem írok ki mindent, mert felesleges, nem hirdetést adok fel magamról. Viszont ezek a tulajdonságok, amiket elvárok, megvannak bennem. Tehát szerintem nem várok lehetetlent. Sem tökéletest.

2022. jún. 30. 11:11
 14/32 anonim ***** válasza:
22%

Idősebb normális pasi is van.

De te hány éves vagy? 20-25? Ilyen korúakhoz ilyen csajok valóak!

Meg kiemelten szingli... lol. Aki megüt egy minimális szintet ott vannak ám csajok körülötte. Egy párkapcsolat nem a világvége. Váltak is el már miattam... Te nagyon nagy burokban élhetsz...

2022. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogsz egy alkalmatlan partnert, akkor nem benned van a hiba. Ha folyamatosan ilyeneket fogsz ki, akkor bizony benned is van hiba. Jobban meg kell ismerned azt, akivel kapcsolatba kezdesz. Olyan nincs, hogy nincsenek jelek mar az elejen, hogy valami nem oke. Csak akkor legyintesz ra. Kesobb meg persze bosszantani fog.
2022. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rendkívül szép, jó pozícióban dolgozó barát-barátnőm, aki egyszer elmondta nekem, hogy miért nehéz ilyen pasit fogni: azért, mert minden, amit egy 35 éves nő tud, azt tudja egy 25 éves is, csak kevésbé sérült lelkileg.

Egy férfi szempontjából egy idősebb nő, közeli családalapítási tervekkel mindig kockázatosabb, mint egy fiatal, akit van ideje megismerni, mielőtt szülni akar.


Ettől függetlenül lehet ilyen palit találni (én is egy 36 éves nőt fűzögetek, aki idősebb nálam), de ahhoz személyiségben is nagyon ritka passzolás kell. Általában huszonévesekkel randizom.

2022. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Én lassan 30 leszek. Ez az ideális korkülönbség szerintem. Legalábbis a tapasztalataim szerint. Tehát a férfi legyen idősebb pár évvel.

Tudom, hogy nem vagyok még idős, de ebből a szempontból annak érzem magam. Méghogy a nőknek könnyebb párt találni... a férfiak jobban "ráérnek".

2022. jún. 30. 13:47
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Ok sem ernek ra, csak oket nem erdekli se a csalad, se a gyerek. Az se, ha elobb megmurdal, mintsem a gyerek onellato lesz, ami nem mindig esik egybe a 18 eves korral. Aki 50 evesen akar gyereket, az se normalis. Amelyik ferfi normalis, azt is ugyanugy szoritja az ido. Plane, ha par ev korkulonbseget is szeretnel koztetek.
2022. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%

#6: "Hűséges, olyan "apa-típus", család centrikus, de inkább az önállóságra törekedve."


Az önálló férfi vagy nem akar apa lenni, vagy olyan hagyományos családmodellt képzel el, ami ma már nem működik, csak ha nagyon jól keres, olyat meg sok sikert megfogni magadnak.


"gondoskodó, figyelmes, meg tudja oldani a ház körüli teendőket, kiveszi a részét a házimunkából és szeretne gyereket."


És elülteti a kertben a sok 10 és 20 ezrest, hogy legyen mit szüretelni télire?


Esetleg te is ilyen idilli, home office-ban félmilliót kereső pasira vágysz, mintha minden sarkon akadna egy, közben meg statisztikailag is a társadalom 10-20%-a keres ilyen jól. (igen, közöttük már nem ritka a millió feletti jövedelem sem, arrafelé hegyesedik a piramis, de alatta nagyon sokan az üvegplafon alatt vannak és nem érik el a bérminimumoktól magasabb béreket)?


Ezekben pedig benne vannak ám a szerencsésebb huszonévesek (akik neked túl fiatalok vagy te vagy túl idős nekik) és a vén kecskék is.


Benne vannak a már elkelt, házas pasik.

Benne vannak a melegek is.

Benne vannak a perverzek.

Benne vannak, akik nem akarnak gyereket, éppen ezért építettek karriert meg mellette dolgoznak home officeban, hogy mobilak legyenek.


Ha meg az irodában parádézik öltönyben, akkor megint ne a hollywoodi filmekből meríts, hogy majd otthon mintaapává válik.


Emellett gondolom nem ártana, ha pesti vagy dunántúli lenne, ahol az ingatlan, amiben lakik is rendelkezik piaci értékkel, mert a gyereket nem Mátészalkán szeretnéd bölcsibe, oviba meg iskolába járatni.


Üdv a magyar valóságban.

2022. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, nem kötözködni akarok, de ha a célod a családalapítás, akkor sajnos már idős vagy kicsit. Tudod, az orvostudomány is azt mondja, hogy szülés 30 alatt...

Ettől persze van esélyed még megtalálni a hozzádillő pasit, családot alapítani stb. Csak egyre kevesebb. Én is azt látom, hogy a 30-35 közötti férfiak, akik kellenek is a nőknek azok vagy foglaltak, vagy eszük ágában sincs megállapodni.

Mondom, esélyed van, nekem is van olyan rokonom, aki 35+ találta meg a gyerekeid apját.

Csak ahogy ketyeg az óra, úgy zárulnak be az ajtók is.

2022. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!