Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyet lehet velem érteni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet lehet velem érteni, ha ezek tudatában inkább prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Nagyon gátlásos és visszahúzódó vagyok. Azt vettem észre, hogy sohasem érdekeltem igazán a lányokat. Társaságba egyáltalán nem szoktam járni és sajnos nincs is kivel. Bár ha lenne sem mennék el. Úgy érzem, hogy a férfiasságom téren is nagyon kevés lennék egy nőnek és én ezt nagyon szégyellem. Másfelől pedig mit is tudnék én nyújtani? Azt elismerem, hogy már többen is megdicsértek a külsőmet de nem hittem senkinek sem. Van egy olyan érzésem, hogy csak hazudtak nekem. Én tudom magamról, hogy milyen vagyok: szó szerint undorító vagyok és elfogadom. Lehet, hogy nálam fejben vannak a legnagyobb problémák de elfogadom. Úgy gondolom, hogy talán egy két gátlásomat fel tudná oldani de másfelől pedig félek attól, hogy elmenjek egy prostihoz.


24/F.



2022. júl. 11. 17:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mérvadó, hogy te milyennek látod magad, mert az pszichés.
2022. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Akkor ebben az esetben mi számít mérvadónak.
2022. júl. 12. 15:58
 23/37 anonim ***** válasza:
96%

Mindig a másik véleménye számít.


A 9-esnek egyébként nincs igaza. Én is baromira introvertált voltam és vagyok ma is, de a prostizással sosem volt lelki problémám. Részben persze mert ők maguk is sokat tettek a kellemes, oldott hangulatért. Ez a munkájuk elvégre.

2022. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
A külvilág teljes mértékben megerősíti azt amit gondolok magamról.
2022. júl. 14. 08:27
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megerősíti, mert amit gondolsz magadról, az agyad aszerint torzítja a valóságot. Kedvenc példám erre, amikor parkolóhelyet kerestünk egy olyan sofőrrel, akinek az volt a rögeszméje, hogy ő sose talál. Csak rótta a köröket a félig se kihasznált parkolóban, amikor megkérdeztem, hogy tulajdonképp mi a baja azokkal az üres helyekkel, amik mellett csak elmegyünk, kiderült,hogy ő nem látta meg őket!
2022. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy mások nem is undorodnak tőlem, vagy nem tartanak visszataszítónak. Számomra ez nagyon furcsa és bevallom őszintén rettegek is tőle,hogy nem így van,hogy nem nekem van igazam és lassan 10 éve becsapom saját magamat.
2022. júl. 14. 12:58
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy újat mondtam. Nem figyelted még meg másokon, hogy a valóságot a saját hiedelmeik szerint torzítva látják?
2022. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem igazán figyeltem rá idáig.
2022. júl. 14. 16:53
 29/37 A kérdező kommentje:
Megkérhetlek rá,hogy néhány példát írnál nekem róla,hogy jobban el tudjam képzelni.
2022. júl. 15. 18:07
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbecsülésed, kisebbnek tartod magad, mint ami a valóságban vagy. Csodálom, hogy egyetemet végeztél, de szívből gratulálok hozzá.


A válaszaink alapján nézz a tükörbe: valóban ronda vagy? Nem láttál még kevésbé csinos férfit nővel (alighanem a feleségével, de mindenképp a párjával) gyereket kézen fogva sétálni? Ne mondd, hogy nem! Láttál, csak ezt nem vonatkoztatod magadra. Kishitű vagy, de ezt segíteni akarásból írom és nem gyalázásból.


Győzd meg magad arról, hogy igenis véghez viszed az elgondolásaid. A munkádban bizonyára megoldod a napi feladatokat. Ezt tedd a lelki problémáiddal is.


Milyen nevelést kaptál a szüleidtől? Féltettek, óvtak, sokszor mondták, hogy ügyetlen vagy? Ha igen - rosszul neveltek, nem nevelték beléd az önbizalmat.


Én is ajánlom a pszichológust, de nehogy azt hidd, hogy 1-2 látogatás után megoldódnak a problémáid. Ez ahhoz is kevés, hogy belelásson a lelkedbe, hogy megszerezzed a bizalmát és ő a tiedet. Ki kell előtte tárni a lelkedet. A számodra jelentéktelen dolgokat (amik felmerülne benned) is mondd el neki. Hátha ezekben találja meg a fogódzót, amivel segíteni tud.

2022. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!