Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác? Gáz ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác? Gáz ha így hívom fel magamra a figyelmet ? 22/L

Figyelt kérdés

Annó 2016 -ba bejelöltem a facebookon ismerősnek, majd ki lett törölve néhány hónap múlva, mivel lett párom.

Idén januárban jelöltem be újra facén, mikor még az ex barátommal kint voltak a képek, vissza is igazolt.

Arra gondoltam, hogy kitörlöm most az ismerősök közül és újra bejelölöm hátha rám is írna. De mi van ha leesik neki, hogy kitöröltem és újra jelölöm? Sok esély van rá? 1400 ismerőse van. Vajon emlékszik rám? Sose lajkolt facén, hátha csak nem látta a képeimet, storyaimat se nézte meg soha.



2022. júl. 31. 07:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az egész adatlapodat biztosan oda-vissza nyálazta nonstop. Te álomvilágban élsz. Semmi reakciót nem váltottál ki belőle, de azt biztosan tudta, hogy kapcsolatban vagy...
2022. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mire gindolsz, hogy félreérthetővé?"

Ha pl. engem az egyik ismerősöm töröl, majd x idő elteltével újra jelöl, akkor azzal nem is foglalkozok (vissza se jelölöm), hacsak nem ír rám külön.

Nem szeretem az ilyen "Bolygó Hollandi" típusú emberkéket. :D

2022. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
1400 ismerős közül vajon feltűnne neki ez ?
2022. júl. 31. 08:12
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eddig se tűntél fel, ezután sem fogsz.
2022. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Fú, ne haragudj de ez egy kicsit gáz, amit itt csinálsz.
2022. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"1400 ismerős közül vajon feltűnne neki ez ?"

Nálam pl. bukott le úgy emberke, hogy a chatet visszanézve már emlékeztem rá, hogy ismerősöm is volt korábban.

Nyilván az említett srác se hülye. Még ha nem is chateltetek, de látásból is ismeritek egymást, így emlékezhet rád. Ezért arra is emlékezhet, hogy korábban ismerőse voltál.

De ezt csak úgy derítheted ki, ha ráírsz. :D

2022. júl. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Holnap lesz a szülinapja egyébként. Esetleg írjak neki a falára, hogy boldog születésnapot?

Ez nem ciki? Ő se írt nekem.

2022. júl. 31. 08:38
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ő miért írt volna neked? Elvileg eddig nem volt személyes a kapcsolatotok.

De ha te személyesen ráírsz, csak neki, akkor ez még változhat.

Ha valakinek ráírsz a falára, az kb. olyan, mintha bedobnál a postaládájába egy üdvözlőlapot. :D

2022. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17%
1400 ismerős? Ilyen letezik?
2022. júl. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%
Hú de bonyolult ez a női elme, nagyon szeret kombinálni. 🤣
2022. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!