Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác? Gáz ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác? Gáz ha így hívom fel magamra a figyelmet ? 22/L

Figyelt kérdés

Annó 2016 -ba bejelöltem a facebookon ismerősnek, majd ki lett törölve néhány hónap múlva, mivel lett párom.

Idén januárban jelöltem be újra facén, mikor még az ex barátommal kint voltak a képek, vissza is igazolt.

Arra gondoltam, hogy kitörlöm most az ismerősök közül és újra bejelölöm hátha rám is írna. De mi van ha leesik neki, hogy kitöröltem és újra jelölöm? Sok esély van rá? 1400 ismerőse van. Vajon emlékszik rám? Sose lajkolt facén, hátha csak nem látta a képeimet, storyaimat se nézte meg soha.



2022. júl. 31. 07:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Írj privatba neki hogy "boldog születésnapot!". Aztán onnan építés fel egy beszélgetést. Szívesen tanácsadás 5000ft lesz.
2022. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kitörlöm, majd újra bejelölöm játék nagyon gáz, és nem, nem fog rád írni, de még az is lehet, hogy vissza se jelöl.

A szülinapjára írhatsz, de ne a falra, hanem messengeren! És gondold át, hogy tudod továbbvinni a beszélgetést, mert jó eséllyel csak egy köszönömöt ír majd.

19-es: Egyes ismerőseimnek több ezer is van. Ismert emberek, bizonyos munkakörök miatt stb.

2022. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Na jó te tényleg nagyon-nagyon-nagyon túl gondolod. Már 2x bejelölni is gáz volt, de gyanítom nem nézett az adatlapodra és azt hitte talán új facebookod van azért jelolod újra.

De harmadjára, ne már.. ha emlékszik rá akkor milyen már.

Írj rá privátban a szülinapja alkalmából. Ez nem halál ciki legalább

2022. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Te magad vagy a gáz. Inkább töröld magad
2022. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki privában hogy boldog szülinaoot és írj mellé valami kedveset. Az legalább feltunne neki
2022. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy 10?
2022. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a női jelek... Mindegyik olyat, amit bármelyik irányba meg lehet magyarázni.


Következő kérdéskiírás néhány nap múlva: "Miért gondolják a pasik, hogy azért jelölöm be őket Facebookon, mert bejönnek nekem, nem pedig azért, mert az ismerőseim?" illetve "Éppen elég cikinek érzem, hogy véletlenül unfriendelek valakit és mikor újra bejelölöm, akkor meg úgy állítja be, mintha én nyomulnék rá"

2022. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!