Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exbarát ritka nagy paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarát ritka nagy paraszt volt, ő az etalon, én meg olyan "bocsánathogyélek" típusú. Legyek én is tahó?

Figyelt kérdés
Legutóbbi randinkon ezt hozta fel a kedves hölgy, ezek szerint már nem menő ódivatú lovagot játszani?
2022. aug. 5. 09:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez nem hit kérdése, hanem tapasztalati tény.
2022. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Így van, nekem is. :)

Mesélj, miért érne többet a te tapasztalatod bárki másénál? Miből gondolod, hogy kioktathatsz pl. engem te "tényekről"?

2022. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Amúgy csupán a kérdésre felejtettem el válaszolni.

Szerintem az, hogy a csaj a RANDIN felhozza az exét, mint követendő példát, az olyan szinten abszurd, hogy nem értem, miért van helye még itt egy kérdés kiírásának azonnali tiltás+törlés helyett. :D

2022. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Senki nem oktatott ki téged. Paranoiás vagy. :D
2022. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

10


Hagyd :) Ők a reálisan gondolkodó egybitesek :D :D

2022. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14


Ja, hogyne... :)


15


Igen, magyon racionálisak, csupa <3 tények <3 ömlenek belőlük.

2022. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy más tények is léteznek, mint ami a szemed előtt van. :)
2022. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Hans Pötterman ***** válasza:
Tök mindegy, úgysem fogod tudni magad tartósan meghazudtolni... és nem is kell.senkiert
2022. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nálam nem volt semmi extra, hoztam vittem a leányzót, fizettem a dolgokat, amit rendeltünk, bár ellenkezett, meg próbáltam előzékeny lenni, kedvére tenni.

Következő randin ugyanez, azóta is ezt a "bocsánathogyélek" beszólást próbálom megfejteni.

Oké, hogy nem egyformák a nők, de honnan a lószőrből lehet ezt tudni, kinek mi jön be?

2022. aug. 5. 12:53
 20/21 A kérdező kommentje:
18, alapból ilyen vagyok, sokan ilyenkor elkezdenek kombinálni, hogy "biztos akarok valamit"
2022. aug. 5. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!