Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a társkeresőn miért gondolják, hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sorolom:

- halas képek

- alulról fényképezett, telibetolál, szuperelőnytelen képek

- félmeztelen képek borzasztó alakkal

- képek, amik az igénytelen, rumlis lakásban készültek

- képek, amiken a haverok/exbarátnő/anyuka feje le van satírozva?

Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova, nem csinál semmit és ezért nem készülnek róluk képek?

Nem értem, hogy akar valaki vonzó lenni így.


2022. aug. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
3%

Élőben vagyok varázslatos, a fényképeken mogorva házmester bácsi kinézetem van. Hiába voltam vékony testalkatú, nagyjából 5 éve ha ránézek egy 30dekás nagymilkára, már 40 dekát hízok. Persze van az a photoshop, de hát izé...kit akarnék becsapni? Ott a pocak, ott az úszógumi, ennyi. A legtöbb korombeli nőnek is ott van, nincs ezzel gond.

Az van, hogy a legtöbb férfiról igen nehéz jó fotót csinálni. A nőkről is vannak tragikus képek, csak sok férfinak tök mindegy már, hogy mennyire ordenáré a kiszemelt nő, a lényeg, hogy összedughassa végre valakivel. Ezért ráír, randizik, stb.

A pontyfénykép női szemmel biztos ciki. De ezek az emberek általában keményen húzzák az igát napi szinten. Sokszor lélekölő moslék munkával keresik a napi betevőt. Nekik sokat jelent a part, és ha az élet egyéb területein nem tudnak felmutatni semmilyen kimagaslót, ahogy a legtöbb nő sem, akkor marad Dezsőke, a 25kg-s tükörponty a közeli kockatóból.

2022. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyrészt lusták, másrészt a puszta gondolatot, hogy energiát fektessen abba, hogy vonzónak nézzen ki (akár csak egy kép erejéig) MÉLTÓSÁGON ALULINAK tartják (akár tudatosan, akár tudat alatt). Túlságosan beleette magát a magyar férfiak kollektív tudatalattijába az a mára végleg elavult mondás, hogy "egy férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél". Ez a mondás természetesen azokból az időkből származik, amikor a nőknek lényegében nem volt választása, hogy férjhez megy-e, és hogy kihez, vagy pedig erősen ajánlott volt (mindenki ezzel csesztette, hogy mikor megy már férjhez).
2022. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
12-es és tegyük hozzá, hogy amikor a nők túlélése gazdasági, pénzügyi szempontból a férfitől függött, mert nem tudta egyedül eltartani magát. Ma már ez máshogy van, ezért is fura nekem ez a hozzáállás.
2022. aug. 5. 11:38
 14/49 anonim ***** válasza:
23%

"Van átmenet az instaceleb filterezett, beállított, retusált fotók és az ízléstelen, telibetotál, vagy kövértesttel félmeztetlenül készült fotók között."


Hát, nem igazán. A tök normálisan beállított képeket általában lazán betoljátok a hallal pózolós kategóriába.


"A külső számít, természetesen, de nem elég."

Tinderen? De. Kb. ennyi kell csak. Ha nem így lenne, nem sírna egy csomó nő, hogy csak megdugták onnét a jó kinézetű pasik őket.

2022. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
88%

Mert konkrétan szarnak bele...

Csak ha eleve úgy áll hozzá, hogy minek erőlködjön, úgyis szar lesz, az eleve lesüt a képről és persze, hogy abból nem lesz semmi.

Egy átlag magyar férfinak foglalkozni a pszichéjével végképp büdös-tisztelet a kivételnek-, ha invesztál is, akkor előbb fizet elő ilyen Nicholas Victor-féle csajozós szarokra. Máskülönben Victorunk hogy élne meg ebből, hogy még konkrétan hajbeültetést is csinál?

Ha kb. 10-ből legalább 9 gyári munkásnak még annyi se jut eszébe, hogy ha unja a melóját, akkor legalább egy targoncás vizsgára összespórolja a pénzt, vagy levadásszon valami kedvezményt, akár kuponos oldalról, vagy bárhonnan, amivel előfordul, hogy kb. fele, vagy annyi összeget sem kell fizetni az adott dologért,akkor mit várunk egyéb dologban, pl. előnyös kép készítésénél, vagy úgy bármilyen területnél?

Anno megismertem egy hapsit gyakoriról, aki a szalagról küzdötte fel magát irodába, ami előtt innen is le a kalappal, ha olvassa. De ez alig 1 a 10-ből, arányokat tekintve.

2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
65%

#15: Pont ugyanannyira foglalkoznak az átlag magyar férfiak a pszichéjükkel, mint az átlag magyar nők. A nők meg a csajozós cuccok helyett az ezósokra gerjednek.


Annyira furcsa, hogy itt naponta elszidjátok a férfiakat mindennek, aztán panaszkodtok, hogy jajj, ők rosszat mernek rólatok mondani.

2022. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, de ha David Gandy testel lő félmeztelen képet akkor okés nem?
2022. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
16-os én nő vagyok, és egyetértek! Valószínűleg nem jobb a helyzet női oldalon sem, csak én azt nem látom. El tudom képzelni, hogy vannak borzasztó női profilok is, elkeserítő, igénytelen, buta nőkkel. Én nem akarom a férfiakat szidni, csak azt nem értem, hogy miért vágja valaki maga alatt a fát?
2022. aug. 5. 12:03
 19/49 anonim ***** válasza:
18-as: Mondjuk nők terén is rengeteg az idióta a világon, nem csak ebben az országban, mondom szintén nőként. Pl. azzal kezdenek, hogy van-e saját lakás, milyen kocsija van a pasinak, stb? Sőt, olyat is hallottam, hogy megkértek egy pasit, hogy mutassa meg webkamon, van-e kocka hasa...
2022. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
hehe :D Igen, ezt nem kétlem.
2022. aug. 5. 12:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!