Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a társkeresőn miért gondolják, hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sorolom:

- halas képek

- alulról fényképezett, telibetolál, szuperelőnytelen képek

- félmeztelen képek borzasztó alakkal

- képek, amik az igénytelen, rumlis lakásban készültek

- képek, amiken a haverok/exbarátnő/anyuka feje le van satírozva?

Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova, nem csinál semmit és ezért nem készülnek róluk képek?

Nem értem, hogy akar valaki vonzó lenni így.


2022. aug. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
37%

#39

"Szalmabáb érvelés, gratulálok." - Én is, van bennünk valami közös :) Korábban már írtam, hogy nem a nyavalygós insta ribikre hajtok. A szerény, jelentéktelen, rejtőzködő lányok jönnek be, és hidd el, ők aztán tényleg a pénzre hajtanak, és jóval magasabb az áruk... Egy plázacica boldog lesz egy új telefontól, meg egy Converse nadrágtól, de a kis bájos szerény tündérkének kell a Q7-es Audi, mert a gyerekére gondol, hogy biztonságban legyen, meg legyen pénz normálisan felnevelni...

2022. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

#41:


»"Szalmabáb érvelés, gratulálok." - Én is, van bennünk valami közös :)«


Sunyi célozgatás helyett konkrétumokat, ha lehet.


"Korábban már írtam, hogy nem a nyavalygós insta ribikre hajtok."


Bocsánat, de nem tudtam, hogy a te személyes párkeresési nehézségeidről beszélünk. Azt hittem, a vita általánosságban zajlik.


"A szerény, jelentéktelen, rejtőzködő lányok jönnek be, és hidd el, ők aztán tényleg a pénzre hajtanak, és jóval magasabb az áruk..."


Ezzel az ismételten sunyi célozgatással arra akarsz burkoltan utalni, hogy valójában mindenkinek van egy szabott ára, csak el kell találni, és akkor az illető - tádámm - megvásárolható?

2022. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

A vita általánosságban zajlik, de rámhúztad, hogy az instacsajokat akarom megvenni, míg a jelentéktelen lányokat (akiknél szerinted nem számít a pénz) észre se veszem.


"valójában mindenkinek van egy szabott ára, csak el kell találni, és akkor az illető - tádámm - megvásárolható?" - Igen, mindenki vágyik valamire, és az a valami legtöbbször pénzért megvásárolható. Csak maradjunk az előző kérdésemnél: Pénz=biztonság - a 300 ezres Suzukiddal szenvednél frontális karambolt, vagy a Q7-es Audiddal? És ha a gyereked is melletted ül? Nos, számít a pénz?

2022. aug. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

"A vita általánosságban zajlik, de rámhúztad, hogy az instacsajokat akarom megvenni,"


Az nem én voltam. Az instagram engem nagyjából nem is érdekel, kezdjük ott.


"a 300 ezres Suzukiddal szenvednél frontális karambolt, vagy a Q7-es Audiddal? És ha a gyereked is melletted ül? Nos, számít a pénz?"


Nincs autóm, és jelenleg nem is akarok, gyereket meg még annyira se. Tehát ez engem még csak nem is érint.

2022. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:
Én itt még mindig azt az alapfeltevést látom az egyik érvelő részéről, hogy egy nő csak alapszinten tudja eltartani magát. Nos, én nő vagyok és bruttó 7 számjegyű a fizetésem. Lehetne audim, de nem lesz, mert nagyvárosban tömegközlekedek és nincs rá szükségem. De ez egy másik téma. Szóval ez az érvelő valóban csak a nők azon halmazát látja, akiknek a pénz szerepet játszik a választásban. Nekem annyira csak, hogy én nem vagyok hajlandó senkit támogatni, plusz elvárom, hogy a párom is legyen velem közel azonos szinten. De nekem nem kell fizetnie semmit.
2022. aug. 7. 10:30
 46/49 Mathus ***** válasza:
65%

#45: ha ennyire nem a te "szinted", akkor miért low-life társkeresőkön nézelődsz, utána meg itt élcelődsz a nálad rosszabb sorsú embereken? komolyan, mint a buta náci, aki szidja a borsodi cigányokat, hogy azok herbáloznak, meg az antiszoc informatikus, aki másokat ekéz, hogy minek vettek fel hitelt.

nemsok empátia szorult beléd.

2022. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Miért törvényszerű, hogy társkeresőn csak low-life emberek lennének?
2022. aug. 7. 20:24
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

"ez az érvelő valóban csak a nők azon halmazát látja, akiknek a pénz szerepet játszik a választásban" - Ebben a halmazban a nők 90-95 %-a van benne, nem elhanyagolható szempont...


"én nő vagyok és bruttó 7 számjegyű a fizetésem" - Én férfi, és 3-4x annyit keresek. Ezzel benne vagyunk a felső 1 %-ban (sőt, majd ezer ismerősöm van, de nincs aki nálam többet keres).

2022. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
48-as akkor gratulálok, jó neked.
2022. aug. 7. 20:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!