Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a társkeresőn miért gondolják, hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sorolom:

- halas képek

- alulról fényképezett, telibetolál, szuperelőnytelen képek

- félmeztelen képek borzasztó alakkal

- képek, amik az igénytelen, rumlis lakásban készültek

- képek, amiken a haverok/exbarátnő/anyuka feje le van satírozva?

Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova, nem csinál semmit és ezért nem készülnek róluk képek?

Nem értem, hogy akar valaki vonzó lenni így.


2022. aug. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
43%

"A halas kép illusztrálja a férfi hobbiját / stílusát / mozgásterét (nincs rá konkrét szó), hogy ezt kell elfogadni"


Nem, semmit nem kell elfogadni jó lenne, ha ez végre bejutna a diónyi agyatokba. Hogy nincs többé olyan, hogy KELL.

2022. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

30-as - igen, elhiszem, hogy a nők is ilyenek. És ha egyébként egy férfi a horgászást valóban hobbi szinten űzi és ehhez keres partnert, akkor abban nincs is semmi rossz! Mondjuk akkor sem a dölgött halat kell mutogatni, elég egy horgászszéken botot lógatós kép is ráutaló magatartásként :D

Igen, azt hiszem, hogy a fő probléma az, hogy a társkereső emberek nagy részének:

a- nincs semmi olyan tevékenység az életében, ahol spontán képek készülhetnének róluk (horgászoknak van! CSak a hal ne lenne rajta)

b - nincsenek barátaik, akiket meg lehetne kérni, hogy készítsenek használható képeket.

Ez végülis szomorú

2022. aug. 5. 16:10
 33/49 anonim ***** válasza:
#31 szerintem valamit félreértesz, nem én adtam az idézett választ, de szerintem úgy kell értelmezni hogy "kell", hogy ez az emberrel jár, pl nem fog a nő miatt lemondani a horgászatról, ahogy cserébe a nőnek sem kell lemondania az ő hobbijairól, ha pedig az egyik nem hajlandó elfogadni a másik hobbiját, akkor az ennyi, nem folytatják együtt, ilyen értelemben valóban nincs olyan hogy "kell"
2022. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
74%

""amikor a nők túlélése gazdasági, pénzügyi szempontból a férfitől függött, mert nem tudta egyedül eltartani magát. Ma már ez máshogy van, ezért is fura nekem ez a hozzáállás" - Nincs ez máshogy :)"


Ugyan, tele az ország csóró pasikkal, a nők is ugyanúgy dolgoznak, sokan sokkal jobban keresnek, mint ti.

Újból egy "rendes srác", aki a valóságban egy hímsovi, nőket lenéző lúzer.

2022. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek. Én nem szorulok rá egy férfire sem, abszolút el tudom magam tartani. Gondolom ez sok férfi számára frusztráló.
2022. aug. 5. 16:24
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom ez sok férfi számára frusztráló."

Sokak számára meg vonzó. A párom is ilyen. Sosem kellene olyan nő, aki csak a markát tartja, meg panaszkodik, hogy a "párom nem költ rám".

2022. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
36-os nagyon helyes!
2022. aug. 5. 17:06
 38/49 anonim ***** válasza:

"Nem, semmit nem kell elfogadni jó lenne, ha ez végre bejutna a diónyi agyatokba. Hogy nincs többé olyan, hogy KELL." - Majd a horgásznak megmondod, hogy ne menjen horgászni? Vagy nekem, hogy erdő helyett a Tescoban dolgozzak? Van önbizalmad :D


"Én nem szorulok rá egy férfire sem, abszolút el tudom magam tartani." - Persze, nézőpont kérdése, hogy alap túlélésről beszélünk, vagy magasabb szintről, kényelemről, biztonságról, a nők többsége az utóbbira hajt :) Vehetsz "vaj" márkájú vajat 200-ért, meg Lurpakot 1200-ért (és még ezer hasonló apróságot ami az egészséget, kinézetet nagyban növeli). Más kategória a kínai gagyi ruha meg az Armany, ami látszat...

De menjünk tovább, frontális autóbalesetet szenvedsz az autóúton (megtörténhet, valaki szembejön a sávodba), melyik kocsiban ülnél:

a- A 300 ezres Suzuki Swift-ben, ami jó kocsi, megy, keveset fogyaszt, meg minden, de úgy fog kinézni, mint a sörösdoboz, miután a hajléktalan összetapossa...

b- A 15 milliós Q7-es Audiban, aminek az eleje behorpad, a légzsák kinyílik, fejjel lefelé megtartja a karosszéria a kocsi súlyát, ás a saját lábadon kiszállsz, majd hazamész...

Nos? :)

2022. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#38:


"Majd a horgásznak megmondod, hogy ne menjen horgászni? Vagy nekem, hogy erdő helyett a Tescoban dolgozzak?"


Szalmabáb érvelés, gratulálok.


"alap túlélésről beszélünk, vagy magasabb szintről, kényelemről, biztonságról, a nők többsége az utóbbira hajt"


A nők ÁLTALAD LÁTHATÓ többsége. Érdekes, hogy föl sem merül benned, hogy azok a nők, akik ebbe a halmazba nem esnek bele, azok esetleg rejtőzködnek, urambocsá szándékosan nem öltöznek feltűnően, "nőiesen" (= qrvásan), hanem direkt jelentéktelenül. De attól, hogy nem veszitek észre őket (hála istennek, az ő szándékaiknak megfelelően), attól még léteznek. Szóval az arányok becslésében én a helyedben baromira nem lennék ennyire magabiztos. Arról nem beszélve, hogy egyúttal az a lehetőség is fennáll (mi több, valószínű), hogy már megint kevered a vágyálmaidat a valósággal (szándékos torzítás, hogy jobban érezd magad a gondolattól, hogy "a nők" többsége mégiscsak rá van szorulva a fajtádra).

2022. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam. Szóval, hogy érdemben reflektáljak erre:


"Majd a horgásznak megmondod, hogy ne menjen horgászni? Vagy nekem, hogy erdő helyett a Tescoban dolgozzak?"


Idáig, sőt, az illetővel való kommunikációig el se jutnánk. Az ilyennel szimplán nem lépnék kapcsolatba. Mert minek.

2022. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!