Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak a társkeresőn miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak a társkeresőn miért gondolják, hogy ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sorolom:

- halas képek

- alulról fényképezett, telibetolál, szuperelőnytelen képek

- félmeztelen képek borzasztó alakkal

- képek, amik az igénytelen, rumlis lakásban készültek

- képek, amiken a haverok/exbarátnő/anyuka feje le van satírozva?

Olyan nagy feladat megkérni valakit, hogy lőjön egy-két normális képet róla, ha már egyáltalán nem jár sehova, nem csinál semmit és ezért nem készülnek róluk képek?

Nem értem, hogy akar valaki vonzó lenni így.


2022. aug. 5. 10:13
1 2 3 4 5
 21/49 Mathus ***** válasza:
100%

a kérdésre: egyrészt az emberek 80%-a a csorbabicska a közmondásos fiókból. mit vársz tőlük, hogy majd menedzselik magukat? a többségük nem a szolgáltató szektorban dolgozik, ahol minimálisan, de reprezentálni kell, meg megfelelni alapvető szociokultúrális elvárásoknak.

ott ahol nincs visszajelzés, nincs minta, ott jobb képeket se fogsz kapni. nézd a jó oldalát, ha érzel magadban elszánást, akkor majd kinevelheted őket.

2022. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
46%

normális képeim vannak fent, mégse válaszol kb senki 🤷🏼‍♂️

gondolom mások is így vannak vele, csak ők még az esélyét se adják meg a dolognak, mert feleslegesnek érzik

2022. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
82%

#22:


A ti értékrendetek szerinti "normális" nem egyenlő vonzó. Tanuljátok már meg végre.

2022. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
#23 ez is igaz, vonzó mondjuk az nem vagyok, ezzel nem vitatkozok
2022. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%
#24: ez nem változtathatatlan tény. Kemény külső és belső munkával bárki vonzóvá válhat. Csak mint ahogyan azt már fentebb említettem, nektek ezt a melót belefektetni méltóságon aluli.
2022. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Az első regisztrációmnál nekem is pocsék képek voltak fent. Egyrészt azért, mert nem volt más, másrészt pedig a szociokulturális hátteremből adódó zsigeri tiltakozás megakadályozta, hogy nekifutásból címlapfickót csináljak magamból. Nem tudom, hogy mennyire éles kés vagyok a fiókban, de a képességeim elegendőnek bizonyultak annak belátására, hogy ez nem fog működni. Legkésőbb akkor, amikor szinte kizárólag a vasárnap délelőtti húsklopfolást félretévő éltes hölgyek méltatták figyelemre a regisztrációm, minimum 170 km távolságból.


A többi néma csend.


Eddig tartott, amíg egyetértek a kérdésed lényegével, szar képekkel nem jut semeddig az ember. Viszont utána rendbetettem az adatlapom, lőttem normális fotókat, sőt csináltattam is párat. Eleinte

volt még átgondolt bemutatkozásom is, de hamar rájöttem, hogy teljesen felesleges.

Annyit randiztam, hogy hetekre előre be voltam táblázva és némi túlzással azt fektettem le a randipartnerekből, akit csak megkívántam.


Hosszú kapcsolatból estem vissza a piacra, emiatt eleinte nem is igazán értettem, hogy miért tehetek meg bármit, aztán (ahogy a sikerességgel egyre nőtt a személyiségtorzulás is) csak leszartam.


Teljesen kiürültem érzelmileg a végére, ezért abbahagytam, de a képekkel kapcsolatban két tanulság mégiscsak körvonalazódott:

1.) Minél csillogóbb és látványosabb az adatlap, annál nagyobb az esély, hogy csalódás lesz a személyes találkozó.


2.) Nem sokat számított, hogy írok-e valamit magamról vagy sem, nem csökkent a hatékonysága a jó képeknek szöveg híján, sőt. Többeknek csak lendületet adott az iromány hiánya, hogy a kis álmaikba beilleszthessék azt a bennük keletkező illúziót, aki sohasem voltam.

A jó képek elintézték, hogy kvázi már a vetett ágyba menjek randira.


(Egy idő után már azzal kísérleteztem, hogy tudok-e olyan aljasul viselkedni vagy érkezni az első találkozásra, hogy abból azonnali visszautasítás legyen, de nem sikerült. Mire találkoztunk, olyan álomképet kreált magának a partner, amit kábé furkósbottal lehetett volna csak szétverni. Már ha egyáltalán.)


Képek.

Bízd csak rájuk, meg az emberismeretedre magad :)

2022. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 Mathus ***** válasza:
100%
#22: egy egyszerű tipp - menj fel a szívküldire, és azt nézd meg, hogy a magad-korabeli FÉRFIAK közül ki kapott sok megtekintést. adatlapot-fényképet megnézed, nem egy nagy varázslat, és ingyen van.
2022. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Én nem a vonzóság témakörét firtattam. Arról, hogy ki hogy néz ki, senki nem tehet. Valaki vonzónak születik, valaki nem, lehet persze javítani a veleszületett adottságokon. A sport, a normális öltözködés, az ápolt külső sokat javít. Ennek ellenére nyilván van, aki így sem tetszik a kiszemeltjének. Én csak azokat az eseteket nem értem, amikor valaki olyan képekkel akar ismerkedni, amikkel a nagy többségnek biztos, hogy nem fog tetszeni, mert előnytelen, igénytelen, nevetséges, stb. Na, mindegy, nem kell nekem mindent érteni.
2022. aug. 5. 14:25
 29/49 anonim ***** válasza:
0%

"amikor a nők túlélése gazdasági, pénzügyi szempontból a férfitől függött, mert nem tudta egyedül eltartani magát. Ma már ez máshogy van, ezért is fura nekem ez a hozzáállás" - Nincs ez máshogy :)


A halas kép illusztrálja a férfi hobbiját / stílusát / mozgásterét (nincs rá konkrét szó), hogy ezt kell elfogadni, ehhez keres hasonló társat. Az én képeim pl. erdőben készülnek, mert ott dolgozom, szeretek kirándulni, és nem szeretek tömegben lenni - vagyis egy koncerten vagy buliban, étteremben készült öltönyös vagy menő ruhás képnek nem lenne értelme, mert nem az vagyok :)


És persze a PÉNZ :) Ha a képen látszik, hogy van (mert van, földdel-ingatlannal üzletelek), akkor ilyen életképtelen nyavalygós ribi instacicák írnak, akiket minden szempontból kerülök :) És persze a normál értékrendű nő, aki aranyos, kedves, el lehet vele menni kirándulni, lehet gyereket tervezni, na az egyből ránéz a képre, gondolja: "Ez egy újgazdag komolytalan h.gyerek, csak a szex érdekli, biztos meg is csalna, stb." és nemhogy nem ír, de még a levelemre sem válaszol...

31/F

2022. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
63%
Igazad van, de a csajok is ilyenek. Pl. egy időben minden második nő képe a bejárati ajtó előtt készült, nyilván a lakásban, belülről. Már röhögtem rajta, hogy még egy ajtós kép. Gondolom így nem kellett rendet rakni a lakásban, és az volt az egyetlen vállaható tereptárgy. Vagy pl. fürdőszoba tükör. A férfiak legalább próbálnak kreatívabbak lenni, ha nem is mindig sikerül. Halas kép (látod, hogy horgászik), motoros, biciklis, hegymászós képek szerintem nem rosszak. Autós kép szigorúan tilos :)
2022. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!