Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen mennyire "illik" 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen mennyire "illik" 17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Oké, minden ember más és más, van aki nem bánja a korkülönbséget, van aki igen, de azért mégis...nagyon tetszik, de elég nagy közöttünk a korkülönbség, kellemetlen helyzetet meg se magamnak, se neki nem szeretnék 😅

Persze megteheti hogy nem válaszol, vagy elutasít, de azért érdekel hogy ez mégis mennyire "elfogadható"...



2022. aug. 5. 13:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
38%

"egy tini lány és egy majdnem 30 éves."

A 26, az mióta majdnem 30? Amikor a srác 30 lesz, addigra a csaj már 22. Az már nem igazán mondható tininek. Az évek előrehaladásával ez a 8 év különbség fel sem fog nekik tűnni. :D

2022. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 anonim ***** válasza:
46%
Én csak irigyelni tudlak. 32f
2022. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/114 anonim ***** válasza:
37%

11

akkor ismerkedj egy 8 évvel idősebb nővel.

2022. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/114 anonim ***** válasza:
55%

Ne hallgass ezekre. Ide öreg boomer házmesterek írogatnak többnyire.

25 és 17 teljesen jó. Semmi baj vele.

2022. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 anonim ***** válasza:
100%

"akkor ismerkedj egy 8 évvel idősebb nővel"

Ha csak a korkülönbségen múlna... :D

2022. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/114 anonim ***** válasza:
49%

Számomra ez inkább vicc kategória, a személyiség gyengeségének és szánalmasságának döntő jele.

Nem csak hogy erkölcstelen egy tinivel kavarni úgy, hogy egy évtizeddel idősebb vagy, hanem automatikus luzer kategória is.

Ha nekem 27 évesen egy 17 évessel kell egy légtérben lennem, akkor egy az egyben napközis tanár hangulatom van, és el sem tudom képzelni hogy hogy lehet egyáltalán beleszeretni egy ilyen korú kölyökbe. Mert ugye ki a fszom akarja felnevelni a társát? Nem a normális, erős jellemű emberek...


De nem baj, biztos rengeteg közös van bennetek, sőt, ő érettebb is a koránál. Meg aztán amúgy is az a legjobb randi, amikor segíthetsz neki megírni irodalom órára a Radnóti verselemzést, igaz? :)

2022. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 anonim ***** válasza:
63%

"Nem csak hogy erkölcstelen egy tinivel kavarni úgy, hogy egy évtizeddel idősebb vagy, hanem automatikus luzer kategória is. Ha nekem 27 évesen egy 17 évessel kell egy légtérben lennem,"

Szegény srác 2 évet öregedett a válaszodtól. :D

2022. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/114 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a válaszok. Mennyi megsavanyodott ember van itt aki a saját szintjére akar lerántani mindenki mást
2022. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 anonim ***** válasza:
27%
Majd készültök együtt az érettségire vagy mittudomén. Én lányom lenne biztos kifordítanám az állkapcsod egy picit, de kinek mi.
2022. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/114 anonim ***** válasza:
13%

#18 Inkább ne beszéljünk a szintekről egy tini/felnőtt kapcsolatnál :D


Amúgy én a fordítottja vagyok annak mint az egyik válaszoló: nekem van egy 17 éves unokatesom, akit hál' istennek nem környékeznek meg a felnőttek (lehet azért mert ő hetero fiú; a felnőtt nőknek jóval kevésbé rothadt az agya ilyen téren) és körül sem lehet írni, hogy egy ilyen gyerek mennyire nem illik egy felnőtthöz. Ha ez megsavanyodott hozzáállás, akkor büszkén vállalom hogy savanyú vagyok - annak ellenére hogy imádok változatosan élni kapcsolatok/kalandok terén ;)


Persze egy tinilány nyilván kezesebb kis jószág mint egy felnőtt nő, aki egy perc alatt ki tudja szagolni ha valami nincs rendben veled, de ez nem olyasmi amit akarod kéne egy társtól.

Ha azon aggódsz hogy elfogadott-e ez a dolog, akkor jogos az aggodalmad. Az egyetlen embercsoport aki nem néz le, az a tinib.aszó felnőtt férfi.

Mindenki másnak (lányoknak/fiúknak, normál felnőtt nőknek/férfiaknak, sőt, még az öreg taták/mamák nagy részének is) meg lesz rólad a véleménye.

Ezen nem változtat, ha pozitív visszacsatolást kapsz a tinib.aszóktól.

2022. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!