Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen mennyire "illik" 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen mennyire "illik" 17 éves lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Oké, minden ember más és más, van aki nem bánja a korkülönbséget, van aki igen, de azért mégis...nagyon tetszik, de elég nagy közöttünk a korkülönbség, kellemetlen helyzetet meg se magamnak, se neki nem szeretnék 😅

Persze megteheti hogy nem válaszol, vagy elutasít, de azért érdekel hogy ez mégis mennyire "elfogadható"...



2022. aug. 5. 13:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
Hupsz, 28-ra ment, bocs
2022. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
52%
#31 Lehet most gyűjtöm a lepontozást a hasonló gondokkal küszködő emberektől, de ezt most vállalom. Én azt gondolom, hogy ezen nincs mit általánosítani, ezek puszta tények. Pont egy ilyen életkorban középiskolásokra hajtani szimplán egy giga red flag arról, hogy valami nincs rendben a toronyban. Elismerem, hogy lehet hogy mondjuk 100 esetben 5-nél nem az a helyzet, de továbbra is elég szar az arány. Mindenki persze azt csinál amit akar, de ennek bizonyos oldalvonal álló emberek részéről lehet következménye. Ezt is fogadja el az, aki ilyennel akar próbálkozni.
2022. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 anonim ***** válasza:
29%

"Általában azok mennek le ezen az úton akik szociálisan a saját korosztályukhoz, a pl. 23-27 éves nőkhöz fejletlenek (mert ki tudja mivel töltötték a tini éveiket), és az "idősebb pasi" kártyán kívül nagyon nem tudnak mit kijátszani."

Érdekes megközelítés, már-már általánosító és egyben degradáló.

Arra senki sem gondolt, hogy esetleg a 23-27 éves nők között már igen-igen ritka az, aki egyedülálló? (Ami a kor előrehaladtával csökken.) Sőt BIZONYOS nőknek olyan elvárásaik vannak, amiket egy huszonéves srác nem igazán tud felmutatni, csak egy 30-as éveinek közepe felé járó férfi. (Etológia... pszichológia.) Vagy ott már nem érvényes ez a 8 év különbség, esetleg az "idősebb pasi kártya"?

Külön tetszett ez a "mert ki tudja mivel töltötték a tini éveiket" aranyköpés. Hallottál már pubertáskori pattanásosságról, amitől marha nehéz megszabadulni, és még a magabiztosságot sem növeli? Vagy esetleg az a kifejezés mond valamit, hogy lassan érő típus?

És ha valaki ilyen, akkor még csak az ismerkedést sem próbálhatja meg fiatalabbal? A kérdező is csak ismerkedni akar azzal a csajjal, ami vagy bejön vagy nem. :D

2022. aug. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
28. Én 27 évesen azt veszem észre azért sem vesznek észre a 25-28 éves korombeli nők, mert nagyon kisfiús baba arcom van. Általában, nem viccelek, 21-23 évesnek szoktak nézni külsőre. Egy 27 éves csajnál már ott elbukom hogy azt hiszi több évvel fiatalabb vagyok nála és a nők ebben elég szigorúak sokszor még a pár évvel fiatalabb férfiakkal sem ismerkednek.
2022. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
28%

Ez ebben a korban szerintem nagyon nagy korkülönbség. A csaj most érettségizett, kezdi meg majd az egyetemet, te már kint vagy az életben és dolgozol. Családi körben van egy ilyen kapcsolat, a lány húsz, a férfi harminc, a srác baromi éretlen, a csajt arra tartja, hogy jól néz ki, de biztosan lecseréli majd idővel egy fiatalabbra, mert az ilyenek ezt csináljak.

Aki nem talál megközelítőleg a saját korosztályában part, annak hinyossagai vannak személyiség teren.

Tudom tudom, a 18 éves lány érettebb a koranal meg mindenkinél is…


24N

2022. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
75%
35. Imádom hogy szerinted mindenki ugyanazt az életutat járja be, 19 évesen megy egyetemre, 25 évesen mindenki főállásban dolgozik. Ettől eltérés elképzelhetetlen.
2022. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki ugyanazt az életutat járja be, de nem gyakran találkozni erett 18 éves emberrel.

A kérdező a véleményekre volt kiváncsi, nyilván mindenki a saját tapasztalatai alapján tud véleményt mondani, nem láttam működőképes felállást ilyen korkülönbséggel ennyi idősen. Egy 25 éves férfi már többnyire éreztem gondolkozik, jó esetben már a jövőre gondol, 18 évesen a legtöbben pedig meg buliznak és szórakoznak, nem kötik le magukat.

2022. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
77%

#33


Szia! Ha már engem idéztél, akkor válaszolok. :D


Amit itt most leírtál az nekem elmondom hogy hangzik: ha már a sok szerencsétlen "körülmény" miatt nem tudok korombéliekkel normálisan ismerkedni/nem tudtam tiniként sem, akkor legalább ez az egy vígaszdíj legyen meg, hogy 25 évesen valami tinédzser csaj fejét csavargatom, akinél (döntő többségben) még működik az életkoromból adódó minimális fölény, esetleg még imponál is neki hogy idősebb pasi érdeklődök iránta.


Ezzel a tipikus incel "egekbe nőtt elvárások" érvvel nem tudok mit kezdeni, már eleve a premissza rossz. Ne is firtassuk ezt férfitöbbletes marhaságot. A másik...

"Vagy ott már nem érvényes ez a 8 év különbség, esetleg az "idősebb pasi kártya"?" Egy huszonéves nő teljesen más életszakaszt képvisel mint egy középiskolás, de ezt hittem ez így egyértelmű. :D


"Külön tetszett ez a "mert ki tudja mivel töltötték a tini éveiket" aranyköpés. Hallottál már pubertáskori pattanásosságról, amitől marha nehéz megszabadulni, és még a magabiztosságot sem növeli? Vagy esetleg az a kifejezés mond valamit, hogy lassan érő típus?"


Hát, LEHET nem a gép előtt kellett volna ülni minden szabad percben, LEHET kikellett volna menni a levegőre sportolni és LEHET normálisan kellett volna táplálkozni. Érdekes módon mondjuk a versenyúszó csapatból senki nem volt pattanásokkal betakarva. Se a kosár, se a foci csapat. Ez a "lassan érő típus" meg már kifogásnak minősül, vagy mi? Anyám eltartott meg bekötötte a cipőmet 25 éves koromig, csak most ismerkedem az igazi világgal, szóval tök rendben van ha tinikkel randizom először? Lehessen már degradálni azt, ami degradálni való. :D


Tisztelet természetesen a kivételnek, de abból nincs sok. Én eltudom képzelni hogy mondjuk egy 18 éves lány frissen bekerül egyetemre, ott egy valamilyen eventen összefut egy többedévessel, akivel marha jól kijönnek és ebből lesz egy párkapcsolat, ami totál egészségesen működik. Persze, nem köpök le azonnal minden ilyen kapcsolatot. De ahogy mondtam, a döntő többség azért a számodra degradáló igazság.

2022. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
11%
38 Az igazság szerintem az, hogy házmester tempó ami tolsz. 17 évesen majd eldönti az a csaj, hogy akar-e kapcsolatot egy 25 évessel vagy sem. Ne legyél már te az okosabb mások életében is.
2022. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
68%
39 A véleményem mondtam el, nem tudom te hol olvastál benne olyat ahol megmondom bárkinekis hogy mit csináljon. Ha neked ez a vélemény fájt mert magadra ismertél, akkor sorry.
2022. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!