Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
96%
Te törzsvásárló vagy ott? Netán alkalmazott?
2022. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
97%
Te mit szívtál? A nők az Aldiba vásárolni járnak, nem téged nézegetni.
2022. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
95%

Én nem figyelem kinek milyen feje van, nyilván nem megyek senkinek neki.

Vásárolni megyek nem jópofizni.

Eladóval mindig kedves vagyok.

Mondjuk én célirányosan megyek.

N 30

2022. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván nem vagy jó pasi, különben megnéznének.

Nem feltűnően, de egy pillanatra igen.

2022. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, mit kéne csinálni az ALdiban?
2022. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne téged észrevenniük? Vásároln járok (nem az ALdiba, de hasonlóba), nem a többi vásárlót nézegetni. Csak annyira nézem őket, hogy ne toljam nekik a kocsit.
2022. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
95%
Hogy kéne viselkedni bevásárlás közben?
2022. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
94%
Miért, melyik Aldiban/boltban szoktak megjelenni a kitörő & hullámzó érzelmek? Én senkit nem láttam brake dancelni mert valami akciós volt, vagy elsírni magát mert megnőtt a papírtörlő ára.
2022. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
70%

Én egy kisvárosba járok a Pennybe , ott engem meg szoktak bàmulni a csajok - nem teljesen értem hogy miért ( adok magamra , igényes vagyok , stbstb ), inkább annak tudom be hogy kicsi a város , és új arc vagyok.


Kicsit nagyobb városba már pl le se szarnak , uh e van.


Told nekik a bevásárló kocsit ,majd felfigyelnek

😆😆

2022. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom arra célzott a kérdező, hogy nem tud így szemkontaktust kialakítani a nőkkel, mert ők esélyt sem adnak ebben a formában az ismerkedésre.

És szerintem jól látja. Én legalábbis így vagyok vele.

Pont azért, hogy ne próbálkozzanak be olyanok akikkel nem akarok ismerkedni. Meg se adom az esélyét. Célirányosan megveszem amit kell, és megyek is. Nem fogok minden pasira negédesen mosolyogni, hajat tekergetni, pillákat rebegtetni meg hasonlók (bár ezek tőlem távol állnak amúgy is).

Ez nem "érzéketlen fapofaságot" jelent hanem azt, hogy én döntök kinek, és mikor adok lehetőséget az ismerkedésre.

2022. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!