Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
 61/95 anonim ***** válasza:
85%

59


Csak trollkodom veled, ne vedd ennyire komolyan....ezen az oldalon nem kell véresen komolyan venni a dolgokat..😎 Ez egy névtelen fórum, sok itt a troll...

2022. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Te a fürtös paradicsomra szoktál szélesebben mosolyogni vagy a bio magyar uborkára?
2022. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
89%
Én mosolyogva szoktam vásárolni. A férjemmel. Aki 100 kg, nem 53. Téged meg le se szar senki. Ennyi.
2022. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
84%
Ezek szerint a pasik mosolyognak rád?
2022. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
87%

"egy olyan országban, ahol mindenki toleráns/kedves/előzékeny/pozitív kisugárzású/higgadt."


Jó is lenne, de ebben az elbszott országban, ha kedves vagy, azt hiszik dugni akarsz vagy randizni az illetővel, és ha nemet mondasz, akkor jön az, hogy a "hülye pitsa kelleti magát és csak egó boostól".

Tudod, más helyeken azért kedvesek az embereke, mert csak kedvesek, nem azért mert random bárkivel ismerkedni akarnak.

2022. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
94%

"szabadszelleműnek lenni nemcsak egy 190 centis alfahímmel de egy ősz hajú görbe hátú idős bácsival szemben is és szokatlanul kellemetlen lenne nem feszengeniük a munkahelyen."


Tudod, az idős bácsival lehet kedvesnek lenni, mert tudod, hogy nem akar rád mászni.

2022. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
25%

Bírom ezeket az "elbaszott orszàgozósokat" - veletek az s legnagyobb baj hogy saját sikertelenségetekèrt mást okoltok.


1. Ki lehet menni nektek a fszba a "paradicsomba" ott ahol van lmbtq, BLM, szabad afrikai és közel Kelet bevàndórlókkal együtt

2. Mosolygás és mosolygás között van különbség

3. Nem igaz ( mèg mindig ) hogy bevásárló helyeken , nem nézik meg egymást a szinglik

2022. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból egy tök kedves lány vagyok, meg udvarias, ha mosolyognak, mindig visszamosolygok, meg ha megszólítanak, válaszolok, mert nem akarok megbántani senkit. De rengetegszer volt olyan, hogy ezt bátorítasnak vették, hogy nyomulhatnak. Azóta nem adom meg senkinek ezt a számomra alap kedvességet, mert félreértik. Tízből kilenc esetben.
2022. szept. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
25%

Én örülök, hogy ilyenek az emberek, mert én meló után, már félig agyhalottan az Aldiban szoktam "kiélni" magam:

- igyekszem nem kreténen dúdolászni ("türüp-türüp-türöp"), miközben lóbálom a kosarat

- ha meglátok valami érdekeset, akkor egy "vúúú, te meg mi vagy?" kiséretében visszatolatok

- mindig szoktam kommentálni a zöldségeket és felvágottakat ("gyorspác... kár érte"), de úgy, hogy ezt a terméknek mondom

- ha nincs/nem találom, amit keresek, vagy hosszú a sor akkor viszont egy "óó, bazzmeg" is kicsusszan.

2022. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
87%
67 na személyedben megjött a migránsozó is akinek egy szexfilmről is a migránsok jutnak eszébe. Menjél verd ki az orbánra te barom nyomorult
2022. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!