Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
 21/95 anonim ***** válasza:
13%
Az utolsó válaszok jól reprezentálják a tipikus búvalb.szott magyar mentalitást. Elmész Ausztriába, ott mindenki tud random mosolyogni meg közvetlen, segítőkész és optimista lenni. Itt meg (ahogy az utolsó pár komment is), hát dögöljön már meg akinek nincs rossz kedve, hogy mer vidám lenni valaki csak úgy. Na ezért vagyunk ott, ahol (egyébként országosan is, minden más téren is, de ez más kérdés). Depressziós nemzet.
2022. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
26%
Akik a drága árakra panaszkodnak itt: Nem kellett volna a Fideszre szavazni, nyilván ez azokra vonatkozik, akik rájuk szavaztak, és most itt sírnak...
2022. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
87%
Igen, Ausztriába kb. kétszer-háromszor ennyit keresnek az emberek, mint itthon. 7-800 ezer Ft-os fizetéssel lehet, hogy én is, meg még sok másik ember is mosolyogna. Egyébként meg nem várom el, hogy ha nekem sz.r kedvem van, akkor másnak is az legyen, felőlem mindenki vigyoroghat fülig érő szájjal.
2022. szept. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok depressziós, jól keresek, szabadidőm is van, de nem mosolyogva csinálom a napi dolgom, mert az egyszerű kötelesség, és nem kell a random pasikat magam körül szórakoztatni. Nem akarok köszönni sem, kedvesen csevegni sem, ismerkedni sem. A paradicsomokat akarom megvenni a lehető leghamarabb, aztán húzni a dolgomra, és azokra mosolyogni, akiket szeretek, nem random csávókra a paradicsomok mellett.
2022. szept. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
94%
Az nem jol kereses, hogy a fizud 60%-a helyett csak 50%-at koltod alberletre. Egy even belul szerintem 800k brutto sem fog jonak szamitani, amilyen mely szarkupacban vagyunk.
2022. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
90%

Pofátlan és undorító dolog nem vetni egy pillantást a másikra?😂

Mégis ki a halál vagy te, hogy a saját elb*szott személyiséged miatt a nőket undorítózod le?

Tán nem boltban kellene megpróbálni ismerkedni, hülyegyerek…

Megint ez a hót uncsi incel szólam, hogy a mocskos nők nem adnak neked esélyt.

Hát, nem is. Ilyen dolog ez a szabad akarat. Mindenki azt csinál, amit akar. Nem vagy te senki, hogy megszabj bármit is. Nem tetszik, hogy nem néznek rád? Akkor kotródj onnan, probléma megoldva.

Senki nem “f*sik” tőletek, csak szimplán nem akarnak megismerkedni és ignorálnak.

Nem értem, ti meg mit magyaràzkodtok, hogy utáltok bevásárolni. Kit érdekel, mit gondol?

Nem tartozik neki senki elszámolással.

2022. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
93%
Én szeretek boltba járni, vásárolni. De ismerkedni nem. Nem fogok csak azért remete lenni, mert neked nem tetszik, hogy paradicsom vásárlás közben nem ájulok el tőled, hogy milyen f.szán ólálkodsz utánam.
2022. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 A kérdező kommentje:

#18, 19:


Arra esetleg urambocsá' nem gondoltatok még, hogyha ennyire frusztráció az élet, akkor kimenjetek egy nyugodtabb, jóléti nyugati országba?


Bár a 24-es kommentelőből leszűrve szerintem nektek jó is ez a citrombaharapott, karótnyelt életmód ami ebben az országban érzékelhető minden sarkon. Inkább ne is menjetek sehova, ti tökéletesek vagytok itt, tipikus magyar nőként.


ui.: Azért ne öljetek meg, ha véletlenül rámosolygok valakire mert nem vagyok depressziós a 600Ft-os kenyér meg drága paradicsom miatt.

2022. szept. 4. 16:46
 29/95 A kérdező kommentje:

#21: Hagyjad, ezeket pont ideteremtette a sors. Rosszul is éreznék magukat ha pár napig élni kellene egy olyan országban, ahol mindenki toleráns/kedves/előzékeny/pozitív kisugárzású/higgadt.

Hirtelen nem lenne okuk panaszkodni a 4000 EUR fizetéssel hogy milyen rohadt drága minden, hirtelen kínos lenne nem beszólni valakinek miközben a gyereket is be kell kussoltatni, hirtelen kellemetlen lenne nyitottnak és elfogadónak, szabadszelleműnek lenni nemcsak egy 190 centis alfahímmel de egy ősz hajú görbe hátú idős bácsival szemben is és szokatlanul kellemetlen lenne nem feszengeniük a munkahelyen.


Ti tökéletes magyar nők vagytok. Jó helyen vagytok ti itt. :P

2022. szept. 4. 16:51
 30/95 anonim ***** válasza:
94%

#29:

Akkor ezek alapján amit írtál, te miért nem külföldön élsz és az ottani Aldiban vásárolgatsz?

Ott akkor mosolygósak, kedvesek a csajok, lehet velük flörtölni. Neked is meg van rá a lehetőséged, hogy elmenj innen ha nem teszik a rendszer.

Mi magyarok meg majd csak megleszünk itt a savanyú mentalitásunkkal.

2022. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!