Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
 41/95 A kérdező kommentje:

Fura, hogy ennyire felpontozta mindenki ezeket a frusztrált engem ócsároló hányinger kommentet. Nagyon rátenyereltem valami kényes dologra, ami előtört most belőletek...

De mindegy, ezzel le is zártam ezt a kérdést. A lényeget megválaszoltátok és a konklúziót leszűrtem:


Az összes magyar nő egy ösztönös, (társadalmilag is) érzéketlen, apátiát erényként definiáló érdekember.

2022. szept. 4. 17:50
 42/95 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, akkor ki is a csóró pénztelen depis aki utálja az egész országot, akinek még az sem jött össze, hogy elmenjen külföldre?? :D
2022. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
93%

Zárjad csak hisztifiú brühühü

Abból, hogy a nők nem akarnak rád se nézni, mert miért is kellene egy üzletben+nem jössz be nekik, kikövetkeztetted, hogy savanyú érdekemberek. :D

Vagy inkább nem akarnak rád nézni, mert miért is kellene+nem jössz be nekik, ezért nem akarnak ismerkedni. 😂

2022. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
93%
39 akkor tessék többet dolgozni és mehetsz... Ez is tipikus magyar, kifogás van mit miért nem tesz.
2022. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
100%
40 én vagyok depis? 😂😂 Jó tudni
2022. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
94%
De arra még mindig nem kaptunk választ, h miért kellene mindenkinek mindenhol mindenkire vigyorogni...?
2022. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
86%

40 sokan mosolyognak rám egy nap, köszönöm bőven elég. Viszont nem fogok még a boltba is bájologni minden idegennel, amikor egy kenyeret akarok venni vagy épp bevásárolok és amúgy is utalok majd még vigyorgok, mint aki nem normális csak mert a kedves kérdező sérelmezi h rá nem mosolyognak csak úgy random.

Valószínű azért se mert érdektelen első látásra is. Ez van.

2022. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
94%
"53 kg vagyok feminin pasi." Leírtad kérdező, hogy így nézel ki. Ezek után komolyan csodálkozol rajta, hogy nem vesznek észre a nők 2 paradicsom között az Aldiban?
2022. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
100%
48 😂 ez jó
2022. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%
🥱🥱🥱
2022. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!