Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
 11/95 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem szabadidos program hanem az utált kötelezo kenyervasarlas meg penzkoltes amiert az igát húzzák.
2022. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
96%
Idáig is tudtam hogy minden nő a sátán találmánya, de azért ez hogy meg se néznek téged az Aldiba ez most tényleg kibouszta a biztosítékot!
2022. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy kéne paradicsomot vásárolnom? Vigyorogjak, esetleg lejtsek egy kis táncot a sorok között? Egy hót unalmas kötelesség amit el kell végezni, nem értem, mit vársz.
2022. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is jól látod. Nem akarnak ismerkedni. Én is direkt kerülöm minden ilyen helyen a szemkontaktust, és véletlenül sem mosolygok, mert sajnos már egy véletlen pillantásból is feljogosítva érzik magukat egyesek, hogy kellemetlenkedjenek.

Valószínűleg nem kellene ennyire erőltetni magunkat, ha nem azt tapasztalnánk, hogy már egy derűsebb arc is bepróbálkozást eredményez.

A szabad akaratot látod. Ők nem akarnak ismerkedni, de legalábbis veled biztos nem.

Most is bennem van az érzés, mikor érzem magamon valakinek a pillantását, és automatikusan még mogorvábbra váltok, hogy eszébe se jusson leszólítani.

2022. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
16%
Dagadt disznó vagy kérdező! A szemük sarkából látják és menekülnek. Azért csinálják mintha ott se lennèl, ne hogy leszólítsd őket!
2022. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:

#13: Elég pofátlan és undorító dolog még egy pillantást se venni a másikra. Ha ennyire f*stok a lúzer ácsingózó pasik rémétől (ami alaptalan), akkor miért nem inkább online vásároltok. Ki se kellene mozdulni, ha ennyire frusztráció a vásárlás!


#15: 53 kg vagyok feminin pasi. Szóval nem talált.

2022. szept. 4. 15:22
 17/95 anonim ***** válasza:
32%

Annyira az online világban éli már mindenki az életét, hogy a valós életbeni interakciókkal egyáltalán nem tudnak mit kezdeni.

Igaz ez férfiakra-nőkre egyaránt. A férfiak nem tudják, hogy mi az, amikor egy nő csak kedves, de nem akar semmit; a nők meg nem tudják feldolgozni, hogy ha valaki odamosolyog vagy köszön egyet, attól még nem akarja megerőszakolni.

Sajnálom, de az az igazság, hogy a netes világ ilyen nyomorékká tette az embereket.

Brave new world. Enjoy.

2022. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan, b+, megyek le boltba, minden egyre drágább, mindenki bunkó meg rosszkedvű, én meg fejben matekozok, hogy mit és mennyit tudok venni, hogy kereten belül maradjak. Aki ilyenkor vigyorog, azt mifelénk bolondnak hívják.

Ez meg a való élet, és nem egy kibas2ott reklám. Mégse érdekel, hogy a nyugdíjas nénik, a pasik, sőt a dolgozók se mosolyognak. De én pillázzak, meg riszálva toljam a kocsit, mert neked az tetszene. Te amúgy ki a phasznak hiszed magad?!

2022. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
94%
Fapofával vásárolnak? Azt a mindenit! Általában mindenki fapofával szokott vásárolni, senkinek sincs jókedve otthagyni pl. egy fél kg kenyérért 5-600 Ft-ot, mindenki próbálkozik a lehetetlennel: Nem a legaljább minőséget venni elfogadható áron, nem is csodálkozom, hogy az emberek arcán, nőkén férfiakén egyaránt megjelenik a "f..om ki van az egésszel" arckifejezés. A vásárlás is egy szükséges rossz, igyekszik mindenki túl lenni rajta, nemhogy még a boltban ismerkedni, jópofizni.
2022. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
92%
Beteg az agyad. Még csak rá se nézz a nőkre.
2022. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!