Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
100%

Volt Youtubeon egy rövid videó ahol egy villamosvezeto filmezi a sint fedélzeti kamerával, vhol Nepszinhaz utca v. Mexikói út környékén már nem emlékszem. És ahogy megy a villamossal vmi bedrogozott faszi egyenes vonalban kocog előtte a sínen. A vezető meg annyit nyög be h "hat itt mindig olyan van ami még nem volt". Ezeknél a kérdéseknel kb ugyanezt érzem..

.

2022. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem én találkoztam a kérdezővel a Spárban😂 Bárgyú vigyorral próbálta felvenni a szemkontaktust, de én csak lélektelen arccal pakoltam ki a kosárból a paradicsomot.

Szegény biztos rájött, hogy ez se jobb hely, mint az Aldi.

2022. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
89%
És hogy nézett ki?
2022. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
93%

#93! Az a tipikus perverz szűzfiú. Legalábbis a feje olyan volt.

#92

2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
16%
Grocery store geomaxxingot javaslom, lényege hogy többféle boltban is próbálkozz, hátha valamelyik paradicsomos pultnál Tony Montanát és Manolót megszégyenítő flörtölést tudsz tolni.
2022. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!