Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajok/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok/nők 98%-a kővé meredt lélektelen arccal vásárol mintha valami atyaúristen minőségellenőr robot lenne és senkit észre se venne?

Figyelt kérdés

Ma voltam az Aldiban, fél pillantással szoktam figyelni, hogy viselkednek a csinosabb nők a közelemben és mindig azt látom, hogy a paradicsomot meg az árakat is ilyen erőltetett, lélektelen viselkedéssel és resting bitch face tekintettel szemlélik miközben ide-oda járkálnak mint a mérgezett egér.


Nem tudom, hogy ez csak az én közelségem miatt jellemző, de már-már látványosan ignorálják nemhogy a felém történő pillantásukat, de azt is mintha én eleve ott léteznék. Szerintem ha nem vigyáznék, hogy kitérjek előlük, nekem is jönnének, de még azt se vennék észre.


Hogy lehetnek a nők ennyire érzéketlen fapofák?



2022. szept. 4. 14:23
 51/95 anonim ***** válasza:
98%

Én is így szoktam vásárolni, nem értem miért kellene minden jötmentre mosolyogni, meg jófejkedni...


Üdv, egy 72 kilós, nem feminim férfi...most ezzel az 53 kg-al, feminim alkatoddal be fogsz szólni? 😅


Földre vinnélek, mint egy plüssmackót...🥱

2022. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fene, férfiak mennek tönkre attól hogy sietve vásároltam be, na erre nem számítottam
2022. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
100%

52


Ezek nem férfiak, hisztis kisfiúk... függetlenül, hogy mennyi idősek.

2022. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
25%

Tiszta gyászkeret már ez a gyk, ide mindig a kivételek járnak azt bírom:

- fizu átlag feletti minimum duplája

- végzettség minimum diploma

- itt ha a férfinek nagy baráti köre van hátrány

- itt ha szeretőknek a világ legtermészetesebb dolga hogy ők nem az elsők

- ha személyesen probàlsz ismerkedni , mèg te vagy a gyökér , hogy van merszed leszólitani egy nőt

- itt ha bevásárlás közben próbálsz valakivel kontaktalni te vagy a fax

- itt ezen az oldalon megmondják azért nincs nőd , mert a fideszere szavaztàl

- itt megmondják , hogy azért nincs csajod mert nem nettó 5 csillió a fizud

- itt bmeg olyan bérek írnak be ,akik netes társkeresőn kezdőmondatot nem tudnak írni

- bmeg Facebookon nem mernek embereket jelölni , akik tetszenek

- az ember aki alkoholista meg dagadt , nem érti hogy mi a külsejèvel , és a szokàsàban a visszataszító


Kèrlek szépen , szeretők , incelek ,règóta kapcsolatban lévő nők , mesèljetek már nekünk a csajozàsról, meg az ismerkedèsöl!


Kbaszott inkompetens banda vagytok - tisztelet az egyre fogyó kivételnek!!!

2022. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
94%

"itt ha bevásárlás közben próbálsz valakivel kontaktalni te vagy a fax"


Egyetértünk. Bevásárlás közben ne próbálj leszólítani.

2022. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 A kérdező kommentje:

#51: Te meg hogy jössz ide? Kit érdekel a 72 kilód...

Mi vagy te, valami vérpistike, hogy itt játszod az óvodás védelmező fehérherceget a csajoknak? Ez az én kérdésem, de te annyira ösztönlény vagy, hogy képtelen voltál megállni a személyeskedést és átmenni dedóba, szóval nyugodtan köddé is válhatsz, mert le se sz**om a véleményed. :D

2022. szept. 4. 20:34
 57/95 anonim ***** válasza:
71%

#55 téged nem is , de tènyleg mindenki magából indul ki, és kizàr minden lehetőséget


Szerintem aki adja a jeleket , azoknàl nyugodtan lehet kezdeményezni , aki meg "gyks" hagyni kell a picsàba, lehet itt neki PM-ezgetni


Nem minden lány gyks hála a jó istennek

2022. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
97%

56


Mondja ezeket a 53 kg-os, feminin pasi....🤪

2022. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 A kérdező kommentje:
#58: Gyerekes és éretlen ösztönlény vagy nevetséges intelligenciával akinek nem lehet érvelni. Ezzel be is fejeztem veled, mert csak a figyelmem pazarolom rád. Szevasz!
2022. szept. 4. 20:48
 60/95 anonim ***** válasza:
93%
51# csajozni nem csajozna, de bármilyen bunyóba benne lenne akármelyik bevásárló lànc àruhàzàba🤣🤣🤣 - egy igazi nethuszàr suttyó lehet , egy igazi gyks fèrfi 😆
2022. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!